Balgat Buderus Servisi

Balgat Buderus Servisi, ısıtma sistemlerinde başarılı cihazlara imza atan Buderus markası adına Balgat ve çevresinde beklemeden anında hizmet alabileceğiniz en geniş kapsamlı hizmeti sunuyor. Bildiğiniz gibi kombi, şofben ve kazanların hem seçimi, hem kurulumu hem de bakımı son derece önemlidir.

Balgat Buderus Servisi
Balgat Buderus Servisi

 Bazı zamanlar bakımları aksatılabiliyor ve böyle durumlar ileride çok daha ciddi sorunlar ortaya çıkıyor, kullanıcıları hem zaman hem de maddi anlamda köşeye sıkıştırabiliyor.

Müşteri dostu olan Balgat Buderus Servisi firmamız kombi, şofben ve kazanların yıllık bakımlarını yapmakla beraber ortaya çıkabilecek en ufak sorunlarda dahi müşterilerinin hizmetine zaman tanımadan koşuyor.

Kombi Servisi

Sıcak su ve ısı ihtiyacını karşıladığınız kombilerden tam performans almak adına mutlaka kalorifer hatları, filtreleri temizlenmeli ve parça bakımları rutin bir şekilde tekrarlanmalıdır. Yıllık bakımlar ile tasarruf sağlarsınız ve cihazlarınızın ömrünü uzatırsınız.

Balgat sakinleri Buderus marka cihazları büyük bir memnuniyetle kullansa da elbette ortaya çıkabilecek beklenmedik arızalarda işin ehli bir servis arzu etmektedirler.

 Balgat Buderus Servisi olarak bizler, servis olmanın sorumluluklarını yerine getirirken hem zaman konusunda hem de yedek parça konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Özellikle yoğun bir günde kimsenin bekleme gibi bir lüksü olmayacağından Balgat Buderus Servisi olarak gezici servis araçlarımız ile bekletmeden gerekli desteği sağlıyoruz.

Kazan Servisi

Kazanlar merkezi ısıtma sistemi denilince en yaygın kullanılan cihazlar olarak bilinirler. Geniş kapasitede ısı ihtiyacını karşıladıkları için geniş bir kitle tarafından tercih ediliyorlar. Buderus kazan tercih eden tüm Balgat sakinlerine hem telefonla hem de yerinde desteği sağlıyoruz..

Bizleri günün her saati telefonla arayabilen müşterilerimiz sorunlarını aktarabiliyor ve doğru bir yönlendirme ile cihazlarındaki sorunun üstesinden gelebiliyor. Kazanlar herhangi bir arıza durumunda arıza kodu ortaya çıkararak kullanıcıyı bilgilendirmektedir.

Mesela yakıt bitti uyarısı bunlardan bir tanesidir. Eğer yakıt bitti uyarısı almış iseniz yeniden yakıt yüklenerek kazan kapatılır ve sonrasında yeniden açılır. Eğer yakıt bitmemiş ise ancak bu arıza kodunu vermiş ise besleme süresi uzatılmalıdır.

Ayrıca cihazınızda helezon yapraklarının kullanılmaz hale gelmesi ile birlikte de böyle bir arıza kodu alabilirsiniz. Gerekli bakım için Balgat Buderus Servisi teknik birimlerimizden destek alabilirsiniz.

Kazanlarda yakıtın çok hızlı tüketilmesi sorunu karşımıza sık çıkan bir durumdur. Kullanıcılara böyle bir durumda fan ayarını düşürmelerini söylüyoruz. Ayrıca baca tesisatı temizlenmeli, kazan temizliğinin üzerine düşülmelidir.

Kaliteli yakıt kullanılmalı ve kömür tam olarak yanıyor mu yanmıyor mu kontrol edilerek Balgat Buderus Servisi ekiplerimiz ile paylaşılmalıdır. Konu ile ilgili sizlere profesyonel desteği hızla sağlayacağız.