Balgat Bosch Servisi

Balgat Bosch Servisi, Ankara’nın en kalabalık semtlerinden birisi olan Balgat’da oturan Bosch kullanıcılarının her türlü teknik destek talebine cevap vermektedir.

Dünyaca ünlü bir marka olan Bosch beyaz eşya konusunda müşterilerine sunduğu çeşitli ürünler ile hayatı kolaylaştırmaktadır. Teknolojinin son imkânlarından yararlanarak tasarlanmış olan Bosch ürünleri bir birinden farklı özelliklere sahip olmakla beraber kullanıcıların ihtiyaçlarına göre sıralanmıştır.

Ankara Balgat semtinde Bosch kullanıcıları mağdur kalmasın diye herhangi bir arıza anında yetişebilmek adına nöbetöi servis uygulaması kullanmaktayız.

Bu sayede gece kaç olursa olsun sadece tek bir telefon ile teknisyenlerimiz ev ya da işyerlerinize gelerek arıza tespiti yapıyor ve arızayı tamamen ortadan kaldırıyor.

Diğer tüm marka ürünlerde olduğu gibi Bosch ürünlerinde de ne zaman arızanın ortaya çıkacağını tahmin edemezsiniz. Arıza ortaya çıktığında ise gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını istersiniz.

Çünkü beyaz eşyaların arızalanması demek günlük işlerin aksaması demektir. Balgat Bosch Servisi bu anlamda hızlı bir şekilde bakım ve onarımı Balgat sakinleri için gerçekleştiriyor.

 Mutfakta ve banyoda en sık kullandığımız beyaz eşyalar arızalandığı anda günlük işleri aksatacağından yıllık bakımlarının yaptırıldığından emin olunuz. Balgat Bosch Servisi olarak teknisyenlerimiz yıllık bakımları sizler için yapmaktadır.

Beyaz eşya kapsamında en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi de derin donduruculardır. Derin dondurucuların esas görevi dondurma işlemini yapmaktır.

Ancak bu işlemi yapamadığı zaman teknik bir sorun ortaya çıkmış demektir. Buzdolaplarında olduğu gibi derin dondurucularda da kompresör sistemi çok önemlidir.

Kompresörde ortaya çıkmış bir hata ya da arıza cihazınızın çalışmasını engelleyecektir. Kompresör bakımı esnasında eğer ciddi bir arıza görülmüş ve değiştirilmesi gerekiyorsa bunu Balgat Bosch Servisi olarak orijinal Bosch yedek parçası ile yapmaktayız.

Derin dondurucularda bir diğer olumsuz durum ise sızdırmadır. Su ya da farklı sıvı gıdaların akması akabinde derin dondurucunuz devre dışı kalacaktır. Sıvılara karşı dikkatli olunuz ve bir dökülme anında bozulma ile karşılaşırsanız mutlaka bizleri arayınız.

Derin donduruculara giden fazla elektrik yükü de diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi dondurucunuzu bozabilir. Bu nedenle soğutma işlemi tam olarak gerçekleşmez.

Gıdalarınız bu vesile ile bozulabilir. Derin dondurucularınızda yaşayabileceğiniz her tür teknik aksaklık ve arıza için Balgat Bosch Servisi teknisyenlerimizden yardım isteyebilirsiniz.

Haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren Balgat Bosch Servisi TSE standartlı hizmet sağlar. Bu anlamda önceliği daima müşteri memnuniyetine verir. Elektronik cihazlarınızda tam verim almak için doğru servise Balgat Bosch Servisine uğramanız yeterli olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!