Balgat Baymak Servisi

Balgat Baymak Servisi tecrübeli donanımlı her türlü çalışma belgesine sahip, bünyesinde tecrübeli ve sertifikalı eleman çalıştıran, seçkin ve dürüst çalışmaya odaklı bir işletmedir. 

Balgat Baymak Servisi
Balgat Baymak Servisi

Şofben Servisi

Şofben ürünlerinizin tamiri başta olmak üzere kombi bakımı ve onarımı işlerinde engin tecrübeye sahip elemanları ile ve mobil araçları ile en hızlı servis olma iddiasını her zaman sürdürmektedir.

Baymak servisi olarak kurumsal çalışma şartlarının tüm gereksinimlerini yerine getirdiğimizi belirtmek isteriz. Tam donanımlı atölyemizde onarım gören cihazlarınız her zaman kesin sonuç garantili olarak tamir edilmekte ve ilk günkü sağlamlığına kavuşturulmaktadır.

Prensip olarak ekonomik fiyatlı çalışmaları ilke edinmiş olan işletmemiz sizi ve bütcenizi üzmeyen tamiratlara imza atmaktadır. 

Balgat Baymak Servisi olarak eşsiz yedek parça depomuzda kombi ve şofben yedek parçalarını eksiksiz olarak bulundurmaktayız. Baymak yerli üretim olduğundan bir çok avrupa markaya nazaran bol ve kolay malzeme temini ile dikkat çekmektedir.

Ne kadar hızlı çalışırsanız çalışın ihtiyaç anında malzeme temininde gecikirseniz işiniz de aksamış olur. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız Baymak markasına yaraşır bir organizasyon oluşumu ile görev yapmaktadır.

Balgat Baymak servisi acil müdahale için kurulmuş ekipleri ile 24 saat hizmet vermektedir. Bizlere 448 00 00 numaralı hattımızdan hemen ulaşarak kayıt oluşturabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak bizleri inanılmaz mutlu edecektir.

Balgat Baymak Servisi alanında uzman teknisyenleri ile 25 yıldır Balgat sakinlerine kombi, şofben, klima ve kazanlar konusunda gereken teknik desteği sağlamaktadır. Isıtma ve soğutma sistemleri gün içerisinde en çok ihtiyaç duyulan cihazlardır.

Ancak bazen hiç beklenmedik anlarda bir takım arızalar ortaya çıkabilmektedir. Böyle durumlarda gezici servis araçlarımız ile Balgat sakinlerinin ihtiyacını karşılamak üzere yola çıkmaktayız. Doğru arıza tespiti ve doğru yöntem ile Baymak marka cihazlarınızdaki sorunu anında ortadan kaldırmaktayız.

Firmamız İso 9001 belgelidir ve alanında uzman teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Baymak markası özel alanımız olduğundan cihazınızın modeli eski de olsa yeni de olsa bilinçli müdahalede bulunmaktayız. Ankara bölge merkez servisi olarak Baymak cihazlar ile ilgili aklınıza takılan her bir sorunda yardımcı oluyoruz.

Donanımlı bir atölyemiz bulunmakla beraber her tür orijinal yedek parçamız da mevcuttur. Bu anlamda cihazınıza bir yedek parça gerekir ise bunu orijinal Baymak parçalardan sağlıyoruz.

Balgat sakinleri gece gündüz, tatil iş günü demeden haftanın 7 günü 24 saati Balgat Baymak Servisi tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabiliyor.

Kombi Servisi

Kombiler konusunda oldukça başarılı işlere imza atan Baymak markası hemen her evde karşımıza çıkabilmektedir. Ancak bazen kombilerde bir takım arızalarla karşılaşabiliyoruz.

Bunlardan bir tanesi ateşleme arızasıdır. Öncelikle gaz girişlerinin kontrol edilmesi gerekir. Gaz vanaları açık ise cihazınıza resetleme işlemi uygulayın ve yeniden başlatın.

Ancak bu yeniden başlatma da işe yaramaz ise muhtemelen sorun ateşleme-iyonizasyon elektrotları ya da gaz valfinde olacağından ve bu kısımların bir uzman dahilinde kontrolden geçmesi gerektiğinden vakit kaybetmeden Balgat Baymak Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanan klimalarda da bir takım arızalar ortaya çıkabilir. Mesela karşımıza çıkan rıza tiplerinden birisi klimanın iç ünite fanı dönmeme durumudur.

Böyle bir durumda klimanın fan kapasitörü, iç ünite karı ya da sensörlerinin kontrolden geçmesi gerekecek ve bir arıza var ise onarılacak, parça değişimi gerekiyor ise Balgat Baymak Servisi uzmanımız tarafından değişim yapılacaktır.

Kazan Servisi

Baymak kazanlarda ise istenen ısıya ulaşamama gibi bir takım sorunlarla müşterilerimiz bizleri arayabiliyor. Kazan yakıt besleme süresini artırabilir, birkaç saat sonra istediğiniz ısıya gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer sorun hala düzelmemiş ise Balgat Baymak Servisi olarak sizlere bu konuda yardımcı olacak teknisyenlerimizi hemen göndereceğiz.

Kombi, klima, kazan, şofbenler konusunda yaşadığınız problemlerde ya da aklınız atakılan bir durumda Balgat Baymak Servisi çağrı merkezimizden bizlere anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefonla destek, online destek gibi imkânlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!