Balgat Altus Servisi

Balgat Altus servisi Ankara’nın balgat semtinde kullanıcıları için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Altus markalı ürünler için sertifikalı eğitim ve belediye onayını alan servis hizmeti sayesinde müşterilerimiz mağdur olmadan kolaylıkla evlerinde veya işyerlerindeki cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, temizlik gibi işlemlerini gerçekleştirebilirler.

En iyi fiyat ve en iyi hizmet garantisi ile müşterilerine yardımcı olan, güler yüzlü ekimiz ile çağrı merkezi ve mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima cihazları bulunduğu ortama göre seçilmelidir. Odanın metrekare hesabı yapılarak kaçlık klima cihazı kullanılacaksa ona göre tespit yapılarak satın alınmalıdır. Bu şekilde alınacak klimaların kullanılması çok daha verimli ve tasarruflu bir tercih olacaktır.

Aynı zamanda klimanızda çalışırken ses gelmesi iç ünitenin toz dolduğu anlamına gelmektedir. Balgat Altus servisi ile iletişime geçerek klimanızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. 

Hijyen ve su tasarrufu sağlayan bulaşık makinelerinde aşırı sıcak su ile yıkama yapılması hem makinedeki bulaşıkların yıpranmasına hem de kapaktaki silikonların zamanla yıpranıp erimesine yol açmaktadır.

Bulaşık makinesi kapağının kapanmaması gibi durumlarında kendiniz sorunu çözmeye çalışmamalı profesyonel ekibimiz ile iletişime geçmelidir. Altus bulaşık makinelerinde Balgat Altus Servisi çalışanı uzman teknik servis ekibimiz ile kapağınızın silikon problemini hızlı ve hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Hemen her evde bulunan ve beyaz eşya cihazlarının başında gelen Altus buzdolaplarının no-frost bölümü kapasitesinden fazla yiyecek ile doldurulmamalıdır. No-frost bölümünün fazla yiyecek ile doldurulması buzdolabının çalışma verimini düşüreceği gibi yiyeceklerin de tazeliğini bozabilir.

Aynı zamanda buzdolaplarında no-frost kısmının bozulması durumunda Balgat Altus servisi ekibi ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla onarım ve parça değişimi talebinde bulunabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kullanımı sırasında kesinlikle topraklama hattı bulunmalıdır. Topraklama hattı kaçak elektrik akımının engellenmesini sağlamaktadır. Düşük voltaj olan bölgelerde regülatör kullanılarak makinenin ana kartı korunabilir.

Fakat sigorta atması gibi bir durum fark edildiğinde makinenin çalışması durdurulmalı ve Balgat Altus servisi ile iletişime geçilmelidir. Regülatör ve topraklama hattının kontrolünü de sağlayan teknik servisimiz sayesinde makinenizin zarar görmeden çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Televizyon cihazlarının zaman içinde eskiyerek bozulması kaçınılmazdır. Televizyonunuzun içindeki parçaların bozulması ya da yıpranması durumunda orijinal parça stoğu bulunan Balgat Altus servisi parça değişimi hizmeti de vermektedir.

Şofben cihazlarının da zamanla içindeki parçaların yıpranması ya da yanlış kullanımı bozulma ya da eski verimle çalışmama gibi durumları doğurabilmektedir. Bu gibi durumlarda elle müdahale son derece tehlikeli olabilir. Bu yüzden alanında uzman olan Balgat Altus Servisi personeli ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Ayrıca, müşterileri için günün her saati çalışan profesyonel ekibimiz müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için aynı zamanda tüm personellerine sertifikalı eğitim aldırmıştır. Balgat Altus servisi bu konuda da yeni gelişen teknolojileri ve seminerleri takip etmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!