Balgat Alarko Servisi

Balgat Alarko Servisi disiplin çerçevesinde çalışan, iş bitiminden sonraki dönemlerde bile yaptığı işi takip eden, müşteri dostu ve güler yüzlü ekipleri ile hizmet veren ve başta kombi cihazlarınız olmak üzere şofben kazan dairesi bakımı klima ve diğer Alarko amblemli tüm ürünlerinize size özel ve ayrıcalıklı hizmetler veren bir merkezdir.

Balgat Alarko Servisi
Balgat Alarko Servisi

Çalışmalarında sürekli güncelleme yaparak teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek modernize iş yapan ve bu sayede her zaman mükemmel denilebilecek sonuçlar alan firmamızAlarko Servis işletmelri arasında Ankara bölgesinde üstün başarılara imza atmıştır ve her daim takdir almıştır.

Balgat Alarko Servisi denilince ilk akla gelen şey performanstır. Hizlı çalışmaları sayesinde bozulan, tamir gerektiren veya bakımı gelmiş ürünlerinize ilk günkü performansını kazandırarak sorunsuz bir dönem geçirmenizi ve bunun yansıması olarak da huzun ve konfor temin etmektedir. Alarko kombi sistemleri dayanıklı ve uzun yıllar çalışması ile bilinir.

Aynı şekilde Şofben ünitelerindeki dayanıklılık ve göstermiş oldukları performansın da hatırı sayılır bir yeri vardır. Balgat Alarko Servisitüm bunların yanı sıra klima cihazlarınızda görebileceğiniz performans düşüklüğü gibi konularda da yardımcınızdır. Yeterince soğutmayan, ılık hava üfleyen veya sesli çalışan klima cihazlarının bakım zamanı gelmiş demektir. Alarko klima kullanıcıları şunu bilmelidir ki en iyi performans bakım işleminin yapılmasına bağlıdır. Balgat Alarko Servisi olarak biz bu görevi başarı ile yapmak için talibiz.

Alarko kombi kullanırken bir diğer dikkat etmeniz gereken husus da gaz kokusunun duyulmasıdır. Bu durumda hemen gaz vanalarını kapatınız ve bize haber veriniz. Ayrıca camları açarak gazın dışarı çıkmasını sağlayınız. Ortama taze hava girmesi çok önemlidir. Mümkünse lambalarınızı açmak için prizlere dokunmayınız, bu hareket kıvılcım çıkmasını ve bunun akabinde patlama olmasını tetikler. 

Balgat Alarko Servisi anında bulunduğunuz mekana gelerek gerekli önlemleri alacaktır. Sadeca balgat bölgesine değil tüm Ankara için 448 00 00 numaralı hattımızı arayarak servis çağırabilirsiniz. Mesai saatleri harici ve tatil günlerinde de Alarko Servis merkezleri çalışmaktadır. Bilginiz olsun.

Balgat Alarko Servisi olarak sizlere kalite, güven ve çözüm odaklı işlem sunuyoruz. Ankara ilimizin yoğun yerleşim alanlarından birisi olan Balgat ve çevresinde Alarko marka cihaz kullanan herkese yetişiyor ve sorunlarını hızla çözüyoruz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket ediyor ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Ayrıca uygun fiyat politikamız ile sizleri maddi açıdan da yormuyoruz. 25 yıldır Ankara il ve ilçelerde hizmet veren teknik birimlerimiz Balgat sakinlerinin de 24 saat boyunca teknik ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Kombi, klima, şofben ve kazan sistemlerinde rüştünü ispatlamış kaliteli markalardan bir tanesi olan Alarko, bu anlamda geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Bizler ise bu kaliteli markayı tercih eden herkesin cihazlarına gerekli bakım ve onarım hizmetini vakit kaybetmeden sağlıyoruz.

Bildiğiniz gibi Ankara gibi büyük şehirlerde hızlı hareket etmek, insanları bekletmemek son derece önemlidir. Bu sebeple ekibimizi geniş tutmuş bulunuyor ve her alana yayılmış hizmet birimlerimizle anında yardımcı oluyoruz. Balgat Alarko Servisi çağrı merkezimiz ise 24 saat boyunca aktif olarak çalıştığından herhangi bir arıza kayıt durumunda sizlere gece gündüz demeden ekiplerimizi yoluyoruz.

Alarko markasının birbirinden kullanışlı klimaları hiç beklenmeyen anlarda bozulabilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Özellikle sıcak yaz aylarında hiç beklenmeyen arızalarda hızlı hareket edip sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak gerekecektir. Klimalarda karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi dış ünitenin devreye girmemesidir.

Dış ünite devreye girmiyor ise hava çıkış kanallarının önünde bir engelleyici olup olmadığına bakmalısınız. Yüksek akım nedeniyle sigorta attırıyor ise cihazınızın kompresörü ve devrelerinde bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Balgat sakinlerine klima bakımlarını Balgat Alarko Servisi teknisyenimiz başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Soğuk kış günlerinde ısınma ihtiyacı için kullanılan kombiler her ne kadar Alarko markası altında kaliteli bir şekilde sunulsa da bazı durumlarda arızalanabilirler. Mesela kombiniz sıcak su vermiyorsa öncelikle kaloriferler kontrol edilmelidir.

Kaloriferler sıcaklık veriyor mu kontrol edilmelidir. Kaloriferlerde ısı var ise sıcak su ayarı kontrol edilmelidir. Sıcak su ayarınızı normalden 15 derece daha artırabilirsiniz. Ancak bu kontrollere rağmen sonuç alamaz iseniz Balgat Alarko Servisi teknik birimlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Şofbenlerde ise alevin kendiliğinden sönmesi durumu sık karşımıza çıkan bir durumdur. Şofben resetlemelidir yani yeniden başlatmalılardır. Hatta bu birkaç defa yapılmalıdır.

Fakat sorun düzelmez ise parça bazlı bir problem olabileceğinden gerekli bakımları yapması adına Balgat Alarko Servisi gezici servis ekiplerimizi sizlere yönlendirecek ve sorunu kaynağından çözeceğiz. Balgat sakinleri gece gündüz demeden tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirler.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!