Bahçelievler Ariston Servisi

Bahçelievler Ariston servisi olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde ve gelecekte de siz değerli Ariston kullanıcılarına her türlü desteği sağlamakta ve Ariston marka kombi klima şofben ve beyaz eşya ürünlerinde yaşadığınız her türlü problemde sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Alanında uzman servis ekip arkadaşlarımız ve güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle Ariston kullanıcılarının Bahçelievler ilçesinde tercih ettikleri tek adres olmaya devam ediyoruz.

Bahçelievler Ariston servisi olarak Ariston kombi kullanıcılarımıza genel olarak şu tavsiyeleri verebiliriz. Kombinizi devamlı olarak açma kapama pozisyonunda çalıştırmayınız.

Yani geceleri kapatıp gündüzleri açma söz konusu değildir. Böyle bir durum sizlere elektrik sarfiyatı sağlayacak ve müşterilerimizi mali açıdan zora sokacaktır.

Kombi gibi yüksek teknoloji ile donatılmış cihazlar ilk açıldıktan sonra kullanılmaya başlandığında çalışmak için yüksek miktarda enerji sarfiyatı harcamaktadır. Bu durumun önüne geçebilmek için kombinize gece kapatma gündüz açma gibi bir uygulamayı yapmayınız.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise kombi bakımına gereken önemini vermenizdir. Bahçelievler Ariston servisi olarak Ariston kombi cihazlarınıza bir defa kış mevsimine girerken,bir defa da yaz mevsimi girişinde bakım yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır.

Düzenli aralıklarla yaptıracağınız kombi bakımlarınız kombinize daha uzun ömürlü kullanmanıza yarar sağlayacaktır. Kullanım alanlarınıza uygun kombi tercihinde Bahçelievler Ariston servisi ekip arkadaşlarımız tarafından yardım alabilirsiniz.

Kombi kullanım alanınızda herhangi bir koku veya gaz kokusu duyarsanız hemen alo 186 doğalgaz danışma hattına haber vererek gaz kokusunun önüne geçebilirsiniz.

Ariston kombi cihazlarında eskiyen veya değişmesini düşündüğünüz parçalarınız olduğunu düşünüyorsanız, kısa sürede Bahçelievler Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan eskiyen veya değişmesi gereken parçalarınızı orijinali ile yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Servis ekibimizden gelen arkadaşlar sizlerin onayı doğrultusunda orijinal parça değişimini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Servis ekibi olarak yaptığımız tüm işlemler sonucunda sizlere 1 yıl garanti vermekteyiz.

Ariston klima ürünleri yaz mevsimlerinde ve kış mevsimlerinde hayatımızın her alanına dokunan teknolojik cihazlardır.Klimalardan yaz mevsiminde serinlemek amacıyla, kış mevsiminde ise ısınmak amacıyla yararlanmaktayız.

Hal böyle olunca klima ürünlerinin bozulması ya da arıza vermesi bizim canımızı sıkmatadır. Bu gibi durumları önlemek için Bahçelievler Ariston servisi ekip arkadaşlarımızla klimalarınızı senede en az 2 defa bakım durumuna sokabilirsiniz.

Bakımı yapılmayan klimalar ve yağ filtreleri tam olarak temizlenmeyen Ariston klima ürünleri zaman zaman çeşitli arızalar verebilmektedir. Örneğin, filtre temizliği tam olarak yapılmayan klimalar ortamı hoş olmayan kokular verir.

Ya da zaman zaman çalışma performansını azaltabilir.İstediğiniz kadar soğutma veya istediğiniz kadar ısıtma performansı sağlayamayabilirsiniz. Bu durumlarda herhangi bir telaş yapmadan Bahçelievler Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyiniz.

Ariston şofben, buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi ürünlerinde herhangi bir problem yaşarsanız Bahçelievler Ariston servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Bizlere bir telefonla ulaşabileceğiniz gibi web sitemizden gerekli randevu kayıtlarını oluşturarak da iletişim sağlayabilirsiniz.