Bağlum Siemens Servisi

Bağlum Siemens servisi birçok elektronik cihazın her türlü tamir, bakım ve parça değişimi gibi işlemlerini en hesaplı şekilde yapmaktadır. Belediye onayı ve Siemens markalı cihazlar için sertifikalı eğitim almış olan ekibimizi ile çağrı merkezi ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için haftanın her günü ve her saati çalışan Bağlum Siemens servisi ekibi ile hem çağrı merkezi hem de mail adresi aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

Klimalarda rutin bakımlar kadar gaz dolumu da son derece önemlidir. Bağlum Siemens servisi aracılığı ile klima cihazlarında kaliteli bir şekilde gaz dolumunu yaptırabilirsiniz.

Klimalarda kullanılan gazların kaliteli olması verimli çalışması açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bağlum Siemens servisi ile iletişime geçerek klimanızda kaliteli gaz dolumu iilemi yaptırabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin banyoda kullanımı sırasında dikkatli olunmalıdır. Özellikle de zeminin ıslanmadığı yerlerde çamaşır makinesi kullanımı çok daha sağlıklıdır.

Altında su alması durumunda çamaşır makineniz arıza durumu ile karşı karşıya kalabilir. Bu gibi durumlarda Bağlum Siemens servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin onarım işlemini yaptırabilirsiniz.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolabı kapaklarının açıp kapatırken sert davranmak kapakların bozulmasına ve hatta yerinden çıkmasına sebep olabilmektedir.

Buzdolabı kapaklarının bozulması ya da çıkması durumunda da hiç panik yapmadan Bağlum Siemens servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Şofbenler; sıcak su sağlayan hesaplı cihazlardır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofben cihazları nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır. Bu durum da Siemens markalı şofbeninizin daha az verimle çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Bağlum Siemens servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve parça değişimi işlemini yaptırabilirsiniz.

Klimalar evlerimizde en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayar ile  kullanabileceğiniz klima cihazları aynı kombiler gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Bağlum Siemens servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyonunuzun arızalanması durumunda Bağlum Siemens servisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Bağlum Siemens servisi sayesinde televizyonunuzun tamirini sağlayabilir ve bu işlem öncesinde masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde bulşıklarınıza en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların eski hijyen koşullarında yıkanmasını engellemektedir.

Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi hijyen açısından oldukça önemlidir. Bağlum Siemens servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!