Bağlum Profilo Servisi

Bağlum Profilo servisi; Ankara’nın Bağlumilçesindeki elektronik cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır.

Yılın 365 günü sizlere hizmet vermekte olan Bağlum Profilo servisi ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi ve mail adresi bulunan profesyonel servisimize hem internet hem de telefon aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Profilo markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Aynı kombiler gibi belli aralıkla ile klimalar da bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimalarınızda kiri ve tozu tutan filtrelerin temizliğini Bağlum Profilo servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Filtrelerdeki toz ve kirin temizlenmesi klimalarınızın çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Bulaşık makinalarının A++ olanları enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda Profilo bulaşık makinesi hijyenik ve hızlı bir şekilde en yağlı yiyeceklerin bile temizlenmesini sağlamaktadır. Temizliği sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arıza yaşaması durumunda Bağlum Profilo servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Profilo çamaşır makinesi kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Bağlum Profilo servisi olarak çamaşır makinelerinin kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde am dolu olarak çalıştırılması gerekmektedir.

Çamaşır makinelerinin kullanımı sırasında topraklama hattının bulunması; makinenizi koruyacağı gibi elektrik tesisatınızın da zarar görmemesini sağlar. Bağlum Profilo servisi ile iletişime geçerek topraklama hattınızı kontrol ettirebilir ve ustalık gerektiren bu hattın onarımını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda sadece hattın kontrolu ve onarımını değil parça değişimi gibi işlemleri de kolaylıkla Bağlum Profilo servisi ile iletişime geçerek yaptırabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Profilobuzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir. Bağlum Profilo servisi ile iletişime geçerek buzdolabı kurulumu ve yerleştirilmesi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Bağlum Profilo servisi ile buzdolabınız için hattın dorğu kurulumunu sağlayarak olası elektrik arızalarından korunabilirsiniz.

Ocak ve fırın gibi ısı yayan aletler ile buzdolaplarının yan yana olmaması gerekmektedir. Buzdolabınızdaki motor çalıştığı halde soğutmama problemi yaşıyorsanız, makinenizin kompresörü bozulmuştur. Bu gibi durumlarda Bağlum Profilo servisi ile iletişime geçerek kompresörün onarım ya da değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıkla Bağlum Profilo servisi ile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Gereksiz herhangi bir işlem yapılmadan kolaylıkla arıza tespit cihazı ile televizyonunuzun tamiri hesaplı bir şekilde yapılmaktadır.

Profilo markalı cihazlar için sertifikalı eğitim almış olan uzman ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde her türlü probleminizin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!