Bağlum Ariston Servisi

Bağlum Ariston servisi olarak Ariston markalı tüm kombi, klima, şofben ve beyaz eşyalarınız ile ilgili her türlü montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Köklü bir kuruluş olan Bağlum Ariston servisi, ev ya da işyerlerinizdeki tüm Ariston ürünleri konusunda uzman ve yetkili kadrosu, her gün güncellenen orijinal ve garantili yedek parça stoğu ile siz değerli Sincanlıların yanında.

Bağlum Ariston servisi ustalarının, servis hizmeti esnasında kullandığı tüm ürünler orijinal ve garantilidir. Cihazınız için kullanılan parçanın bir yıl içerisinde arızalanması halinde işçilik ücreti talebinde bulunulmadan yenisi ile değiştirileceğini bilmenizi isteriz.

Cihazlarınızı uzun süre ve verimli kullanabilmeniz için Bağlum Ariston servisi ekibi Ariston markalı klima, şofben, kombi ve beyaz eşyalarınız ile ilgili tüm montaj, servis ve teknik destek konularında yanınızda.

Ariston buzdolabı ürününüzü kullanırken motor çalışıyor ancak cihazınız soğutmuyorsa, kompresör bozulmuştur. Cihazınızı bu şekilde kullanmanız daha büyük sorunlara yol açacağından Bağlum Ariston servisi merkezlerine ulaşın, ev ya da işyerinizdeki cihazınızın kompresörünü orijinal yedek parça kullanarak değiştirelim.

Bağlum Ariston servisi olarak, uzun süre kullanılmama durumu söz konusu olacağında Ariston buzdolabı cihazınızın içini boşaltıp kapaklarının iki parmak açık bırakılması gerekliliğini siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.

Ariston buzdolabı cihazınız yeterince soğutmuyorsa, 4-5 saniyede çıt çıt diye ses duyuyorsanız, buzdolabınızın kompresörü bozulmuş demektir. Bağlum Ariston servisi, garantili yedek parça ve uzman kadrosu ile sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Ariston buzdolabı ürününüzü aşırı dondurma dikkatinizi çekerse bu durum cihazınızın ısıtıcılarında sorun olduğunu gösterir. Yiyeceklerinizin bozulmaması ve sağlığınız için tehdit oluşturmaması için en kısa sürede Bağlum Ariston servisi merkezine ulaşın, sorunu yerinde çözelim.

Ariston çamaşır makinesi gibi cihazınızı banyoda kullanıyorsanız, mutlaka ıslanmasını engelleyin. Bu durum cihazınızın daha hızlı bozulmasına neden olur. Bulunduğunuz bölgede düşük voltaj sorunu var ise Bağlum Ariston servisi ustalarına veya personellerine ulaşarak regülatör temin etmemizi isteyin. Bu sayede ürününüzü uzun soluklu kullanabileceksiniz.

Ariston çamaşır makinesi ürününüzde sıkma işlemi esnasında vibrasyon veya hareket etme durumu varsa amortisörler bozuktur. Cihazınızı bu şekilde kullanmanız çok daha maliyetli sorunlara neden olacaktır. En kısa zamanda Bağlum Ariston servisi çağrı merkezine ulaşarak, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 Sincan Ariston servisi olarak, Ariston klimalarınızı kullanırken ideal oda sıcaklığının 22 derece olması gerektiğini, aksi takdirde hasta olacağınızı siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.

Ayrıca Sincan Ariston servisi olarak, siz değerli müşterilerimizle Ariston klima ünitenizin kışın sıcak modda kullanılması esnasında dış ünitesinden su damlaması normal olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Böyle bir durumda endişe etmemenizi, bunun klimanızın çalışma prensibinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Sincan Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, Ariston markalı klima, şofben, kombi ve beyaz eşyalarınız ile ilgili tüm taleplerinizde mutlaka yetkili, eğitimli ve sertifikalı servis hizmeti almak konusunda gerekli özeni göstermeniz.

Kalitesiz yedek parça kullanımı ve eğitimsiz kişilere cihazlarınızı teslim etmeniz halinde geri dönüşü mümkün olmayan sorunlar yaşamanız hatta cihazınızın bir daha kullanılmayacak hale gelmesine neden olabilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!