Bağlıca Buderus Servisi

Bağlıca Buderus Servisi, hemen herkesin hayatında büyük kolaylık sağlayan kombi, şofben ve kazan gibi cihazlar uzman teknik servisinin de desteği sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Bağlıca Buderus Servisi
Bağlıca Buderus Servisi

Zaman içerisinde eskiyen parçalar, aksamlar ya da kirlenen tesisat nedeni ile cihazların ömrü kısalabiliyor. İşte bu nedenle cihazınızı tanıyan ve alanında uzman bir servis gereksinimi daima kendisini göstermektedir.

Yıllardır Bağlıca Mahallesi sakinlerine Buderus marka cihazları konusunda kapsamlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalar günün 24 saati aralıksız sürmektedir.

Kullanıcıların sık bir şekilde şikâyet ettiği servisin geç kalması ya da yedek parça bulunamaması gibi sorunlar Bağlıca Buderus Servisi firmamız için kesinlikle geçerli değildir. Daima dakik ve bu konuda özenli davranmaktayız. 

Garantili Servis

Yıllardır Ankara ilimizde ekibimiz ile garantili hizmetlere imza atıyoruz. Isıtma sistemi cihazlarınız her ne kadar iyi çalışıyor olursa olsun beklenmedik bir arıza ortaya çıktığında mutlaka işin ehlinden yardım almalısınız.

Çünkü bu pahalı cihazlarda yapılacak en ufak bir yanlış hamle cihazınızda geri dönüşü olmayan çok daha ciddi ve masraflı sorunlara neden olabilir. Ne yaptığını bilen, eğitimini almış Bağlıca Buderus Servisi teknisyenlerimiz sizlere zamanında, yerinde, garantili ve ekonomik hizmet sunmakta ve dilediğiniz her an bu hizmetle yanınızda olmaktadır.

Kombi Servisi

Kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombiler pek çok modelde ve kapasitede büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Özellikle yıllık bakımları aksatılmadığı zamanlarda Buderus marka kombilerinizden son derece memnun kalabilirsiniz.

Kombilerde ortaya çıkabilecek bir arıza konusunda önceden bilgili olmak işinize yarayabilir. En azından nasıl bir tedbir alacağınıza dair fikriniz olabilir. Müşterilerimizi bu anlamda Bağlıca Buderus Servisi olarak telefonla ya da online olarak da desteklemekte ve akıllarına takılan sorularla ilgili bilgi vermekteyiz.

Kombilerle ilgili bilinmesi gereken konulardan bir tanesi su basıncıdır. Kombilerde su basıncı barı 1,5 ile 2 arasında olmalıdır. Eğer kombinizi çalıştırdığınızda 1,5 barın altına iniyorsa düşük su basıncı 2’nin üzerine çıkıyorsa yüksek su basıncı durumu var demektir ve önlem alınmalıdır.

Eğer basınç düşmesi durumu ile sık bir şekilde karşılaşılıyor ise genleşme tankı delinmiş ya da çatlamış olabileceğinden uzman müdahalesi için Bağlıca Buderus Servisi operasyon merkezimizi arayarak uzman desteği talep etmeyi ihmal etmeyiniz.

Kombinizin yıllık bakımlarını yaptırmak için ekibimizden günün 24 saati yardım alabilirsiniz. Cihazlarınıza isterseniz bulunduğunuz yerde isterseniz donanımlı atölyemizde kapsamlı bir şekilde bakım yapmaktayız.

Eğer bir parça arızası söz konusu ise orijinal yedek parça temini sağlamaktayız. Bağlıca Buderus Servisi olarak kesinlikle yan sanayi ürün bulundurmamaktayız. Bizlerden alacağınız hizmet TSE standartlarında ve garantilidir.