Bağlıca Arçelik Servisi

Bağlıca Arçelik servisi olarak Arçelik marka tüm ürünlerde bakım onarım arıza durumlarını yapıyoruz ve müşterilerimizin hayatlarına kaldıkları yerden devam etmelerini sağlıyoruz.

Bağlıca Arçelik Servisi
Bağlıca Arçelik Servisi

Bağlıca Arçelik servisi yaklaşık 25 yıldır Dikmen sakinlerine hizmet vermektedir.Verdiği bu hizmetin karşılığını da müşterilerinden güleryüz olarak almaktadır.

Yılların verdiği tecrübeye dayanarak yaptığımız her işte yeni şeyler öğrenmeye çalışıyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile çıktığımız bu yolda her gün bilgimize bilgi katıyoruz.

Arçelik marka beyaz eşya ve klimaların ağızda her türlü tamirat ve bakım onarım işlemlerini alanında uzman ve hızlı servis anlayışı ile hareket eden Bağlıca Arçelik servisi ekip arkadaşlarımız yapmaktadır.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima cihazlarında kullanıcıdan kaynaklı birtakım hatalar olabilir. Bu hatalardan birkaçını sizler için sayalım. Eğer klima cihazınızın iç ünitesinden su geliyorsa büyük ihtimalle tahliye borusu tıkanmış demektir.

Tahliye borusu da en sık klima düzenli olarak bakımı yapılmadığında tıkanır. Bağlıca Arçelik Servisi olarak klima bakımlarınızı senede en az 2 defa yapılmasını öneriyoruz.

Klima bakımı ister beyaz eşya tamiri olsun kesinlikle korsan servislerle çalışmayınız. Korsan servislerin yaptığı her işlem cihazın garanti kapsamı dışına çıkmasına sebep olur. Eğer klimanızı kış mevsiminde sıcak modda çalıştırıyorsanız su damlaması normaldir. Bu bir arıza değildir.Kliimanın fiziksel çalışma prensibidir.

Arçelik klima cihazınız yeterince ısıtmıyor veya yeterince soğutmuyorsa cihazı uygun modda kullanmıyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak bunun kontrolünü sağlayın. Eğer sıkıntınız hala devam ediyorsa Bağlıca Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyin.

Bağlıca Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik marka çamaşır makinelerinizde  fabrika hatası veya sizlerin yanlış kullanımından kaynaklı pekçok hatalarla arızalarla karşılaşabiliyoruz. Bu arızaların giderilmesi için Bağlıca Arçelik servisi olarak elimizden geleni yapıyoruz.

Çamaşır makinelerinde aşırı derecede köpürme sorunu yaşıyorsanız yani deterjan bölmesine o kadar çok deterjan koymuşsunuzdur ki deterjan köpürdüğünde artık taşma durumuna gelmiştir ve cihazın ön kapağını full köpüklerle doldurur.

Bu sorunu yaşamamak için cihazın kullanma kılavuzunda programa uygun deterjan kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer cihazınızda su akıtma problemi yaşıyorsanız büyük ihtimalle tamburunu düzenli olarak çalışmıyordur. Bunun için Bağlıca Arçelik servisi yetkililerinden mutlaka arıza tamiri için randevu almanız gerekir.

Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabı ürünlerinde hayatımızı kolaylaştıracak şekilde yüksek performanslar elde ederiz. Hayatımızda bu kadar yüksek zaman diliminde yer alan cihazların zaman zaman arızalanması tabii ki normaldir.

Buzdolabı arızalarından bize en çok gelen şikayetler arasında buzdolabının yeteri kadar soğutmaması durumu vardır. Buzdolabının yeteri kadar soğutmaması sorunu cihazın motorundan kaynaklanıyor olabilir.Motor niçin bozulmuştur?

Kapağını sık sık aç kapa yapmışsınızdır. Contası bozulmuştur ve kapağı yeteri kadar iyi kapanmadığı için motoru bozulmuş ve içeride yiyecekleriniz kokuşma yapmış olabilir. Bu durumu eğer oluştuysa tamir ettirmek için Bağlıca Arçelik Servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemelisiniz.

Motorun bozulmadan önlemini almak için mutlaka cihazın bakımlarını yapmanız gerekir ve kullanma kılavuzuna uygun bir şekilde cihazı kullanmalısınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!