Aydınlıkevler Profilo Servisi

Aydınlıkevler Profilo servisi sayesinde evinizdeki beyaz eşyalar için kolaylıkla bakım, tamir, temizleme, parça değişimi gibi bir çok hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Aydınlıkevler Profilo servisi profesyonel ekibi alanında uzman personeller sayesinde evinizdeki Profilo markalı cihazların birçok işlemini yapmaktadır.

Aynı zamanda sizler için masraf bilgisi de çıkaran Aydınlıkevler Profilo servisi sayesinde cihazlarınızın tamiri sırasında neye ne kadar ödeyeceğinizi önceden öğrenebilirsiniz. Sizler için 7-24 çalışan bu ekibe çağrı merkezi ve mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

Artık her evin zorunlu ihtiyaçlarından olan buzdolaplarınıza asla sıcak yiyecek ya da içecekler koymamalısınız. Buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da devam ediyorsa iç fanlar arızalanmıştır. Hemen Aydınlıkevler Profilo servisi ile iletişime geçerek iç fan arızanızı yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda sesin sebebi donma da olabilir. Alanında uzman Aydınlıkevler Profilo servisi ile çağrı merkezi ya da mail yolu ile ulaşabilir ve anında servis hizmeti alabilirsiniz.

Kombilerin yanı sıra klima cihazları yaz aylarında en çok kullanılan cihazlardandır. Soğuk hava üflemesi sayesinde hızlı bir şekilde bulunduğu ortamı serinleten Profiloklimalar aynı kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadır.

Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da sıcak modda çalıştırabileceğiniz klimaların dış ünitesinden su damlamaktadır. Bu durum son derece normaldir ve klimaların çalışma prensiplerinden biridir. Aydınlıkevler Profilo servisi ile iletişime geçerek kolaylıkla klima tamir ve bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Profilomarkalı televizyonlar Türkiye’nin en çok tercih ettiği cihazlar arasında yer almaktadır. Televizyonlar uzun süreli kullanım ya da yanlış kullanım gibi sebepler ile bozulabilirler. Aydınlıkevler Profilo servisi ile görüşerek televizyonunuzda oluşan problemleri profesyonel bir şekilde çözebilirsiniz.

Sizler için 7-24 çalışan ve arıza tespit cihazı ile televizyon tamiri yapan Aydınlıkevler Profilo servisi en doğru çözümü bulmaktadır. Aynı zamanda sizler için en hesaplı çözüm yöntemini bulabileceğiniz bu servis ekibi işlem öncesinde masraf bilgilendirmesi de yapmaktadır.

Çamaşır makinelerinin en çok yaşadığı arızalanmalardan biri; sıkma esnasında fazla ses çıkarıp hareket etmesidir. Bu gibi durumlarda çamaşır makinesinin amortisörleri bozulmuştur. Amortisörlerin tamiri ya da değişimi için Aydınlıkevler Profilo servisi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Aynı zamanda herhangi bir işlem yapmadan önce sizler için masraf bilgisi çıkaran Aydınlıkevler Profilo servisi sayesinde neye ne kadar ödeyeceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Evdeki iş yükünü oldukça azaltan Profilo bulaşık makinelerinde çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesine yerleştirilmelidir. Tahliyede herhangi bir yemek birikintisinin kalması bulaşık makinenizin verimli çalışmasını etkiler ve hijyeni düşürür.

Bu sebeple tahliyenin temizlenmesi haftada bir kez rutin halde yapılmalıdır. Ancak tahliyenin nasıl temizleneceğiniz bilmiyorsanız ya da tahliyeniz ile alakalı çözemediğiniz bir probleminiz var ise Aydınlıkevler Profilo servisi ile iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bu problemi çözebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!