Aydınlıkevler Regal Servisi

Aydınlıkevler Regal servisi sayesinde klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, şofben, televizyon gibi birçok elektrikli cihazın bakım ve arıza problemlerini çözebilirsiniz.

Sizler için Regal markalı ürünlerde uzmanlaşmış ve sertifikalı eğitim almış olan profesyonel Aydınlıkevler Regalservisi ekibimiz ile haftanın her günü ve her saati iletişime geçebilirsiniz.

Sizleri mağdur etmemek için her saat çalışan profesyonel Aydınlıkevler Regalservisi ekibimiz aynı zamanda belediye tarafından da onay almıştır.

Havanın özellikle de sıcak olduğu dönemlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazlardan biri klimadır. Regal klimalar elektrik ile çalışan cihazlar oldukları için aynı kombiler gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar.

Rutin bakımı yapılmamış klimalarda yaşanan en büyük problemlerden biri iç üniteden su gelmesidir. İç üniteden su gelmesi tahliyenin tıkanık olduğu anlamına gelmektedir. Aydınlıkevler Regal servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilir ve iç üniteden su gelmesi problemini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Evlerimizde en çok kullanılan cihazlar buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleridir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde düğmelerinin bozulması ana kartın bağlı olduğu potların ya da bağlantının kırıldığını göstermektedir.

Bu gibi durumlarda Aydınlıkevler Regal servisi ile kolaylıkla iletişime geçebilir ve bağlantının onarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede evinizdeki herhangi bir beyaz eşyaya zarar vermeden Regal markalı ürünlerde uzman ekibimiz ile görüşerek en hızlı ve en hesaplı çözüme ulaşabilirsiniz.

Genellikle kombi bulunmayan evlerde kullanılan şofbenler ani su ısıtıcılarıdır. Elektrik ile çalışan şofbenlerin kullanımı oldukça basittir. En çok yaşanan problemlerden biri olan şofben cihazlarının suyu her zaman olduğundan daha fazla ısıtmaya başlamasıdır.

Bu gibi durumlarda Aydınlıkevler Regalservisi ile iletişime geçerek sorunu çözebilir ve şofbeniniz için bakım yaptırabilirsiniz.

Buzdolapları her evin en önemli ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Evinizde direkt güneş görmeyen bir yerde buzdolabı bulunması uzun süreli ve sağlıklı kullanım açısından oldukça önemlidir.

Aynı zamanda en sık yaşanan buzdolabı problemlerinden biri olan su akıntısı; işinde uzman ustalar tarafından onarılması gereken bir arızadır. Aydınlıkevler Regal servisi ile iletişime geçerek kolaylıkla buzdolabınızın her türlü problemi için yardım alabilirsiniz.

Ev, iş yeri, sanayi, kurum ve kuruluşların en çok kullandığı cihazlardan biri olan klima cihazlarının arızalanması konusunda da Aydınlıkevler Regal servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için 7-24 hizmet vermekte olan Aydınlıkevler Regal servisi sadece arıza değil aynı zamanda klimalar için; bakım, temizlik, parça değişimi, kurulum, montaj ve tamir hizmeti de vermektedir.

Bu sayede klimanızda oluşabilecek her türlü problemde kolaylıkla Aydınlıkevler Regal servisi ile iletişime geçebilir ve klimanızdaki problemleri en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Aynı zamanda sadece şofben değil televizyonunuz için de aynı hizmeti Aydınlıkevler Regalservisi ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Sizler için 7-24 hizmet veren Aydınlıkevler Regal servisi sayesinde evinizdeki elektrikli cihazlar için profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!