Aydınlıkevler Protherm Servisi

Aydınlıkevler Protherm Servisi, ısıtma sistem cihazlarınızda yaşayacağınız sorunlarda her daim yanı başınızda ve işin ehli bir servise ihtiyacınız bulunmaktadır. Bilindiği ısıtma sistemleri içerisinde pek çok parçadan meydana gelmektedir.

Bu parçaların her birinin ayrı bir görevi olmakla beraber eğer titiz bir bakım ve temizlik gerçekleşmez ise cihazlarınız ömrünü olması gerekenden çok daha erken tamamlar.

Bu da sizlere maddi ve zaman anlamında büyük zarar uğratır. Önemli olan bilinçli müdahale ile kesin sonuçtur. Alanında uzman teknisyenlerimiz hem eğitimli hem de deneyimlidir. Protherm marka hangi tür modelde cihazınız olursa olsun yardımınıza uzman eli değmektedir.

Ortaya çıkan sonuçlar yıllık bakımların ne denli önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Eğer cihazlarınızdan verimli bir şekilde ısı almak istiyorsanız cihazınızın bakımlarını aksatmamalısınız. Gezici servis araçlarımız ile Aydınlıkevler Mahallesi sakinlerinin yıllardır bekletmeden yardımına koşmaktayız.

Müşteri memnuniyetin daima ön planda tutan firmamız müşteri beklentilerine paralel olarak sonuç odaklı ve uzun vadede sorun yaşatmayacak işlemlerde bulunmaktadır.

Ayrıca kullanıcıların en çok der yandıkları konulardan bir tanesi olan bekleme gibi sıkıcı durumları yaşatmamaktayız. Aydınlıkevler Protherm Servisi ekiplerimiz tek bir çağrınız ile anında adresinize ulaşmaktadır.

Protherm marka kombiler farklı model ve kapasitede oldukça kullanışlıdır. Kombilerinizle ilgili bir takım önlemler almak ya da ortaya çıkabilecek potansiyel arızalar hakkında biraz bilgi sahibi olmak yararınıza olacaktır.

Mesela petekleriniz ısınıyor ancak sıcak su alamıyorsanız üç yollu vananın konumu değişmiş ya da vana tamamen bozulmuş olabilir. Aydınlıkevler Protherm Servisi ekibimiz parça kontrolünü yapacak ve gerekiyorsa parça değişimi yaparak sorunu ortadan kaldıracaktır.

Kombiniz çalışırken yanma esnasında alev turuncu veya sarı bir şekilde görünüyor ise cihaz gazı yakmıyor demektir, cihazınızı kapalı konuma getirin ve servisimiz ile irtibata geçin.

Bunun anlamı kombinizin bakım zamanı gelmiş demektir. Aydınlıkevler Protherm Servisi teknisyenlerimiz kapsamlı bir bakım yaparak kombinizi kışa hazırlayacaktır.

Hem kombilerde hem de şofbenlerde kesinlikle bacalı cihazlardan uzak durmanızı öneriyoruz. Günümüzde yoğuşmalı ve hermetik cihazlar hem sağlıklı hem da daha verimlidir.

Protherm markasının yoğuşmalı ve hermetik pek çok kaliteli cihazı bulunmaktadır. Konu ile ilgili daha fazla ayrını öğrenmek isterseniz Aydınlıkevler Protherm Servisi çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi, şofben ya da kazanlarda Protherm markasını tercih etmiş tüm Aydınlıkevler sakinleri bizleri gece gündüz demeden günün 24 saati arayabilir. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan gece yarısı dahi olsa sizlere ekip servis aracımız ile ulaşmaktayız.

Kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçeneklerimiz olduğu gibi telefonla ya da online destek hatlarımız da bulunmaktadır.