Aydınlıkevler İndesit Servisi

Aydınlıkevler indesit servisi, her zaman kaliteyi ve dürüstlüğü görev edinmiş, garantili hizmeti kendisine vizyon saymış, konusunda uzman personeller ile hizmet sunan indesit marka beyaz eşya cihazlarının teknik servisidir.

Ayrınlıkevler indesit servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, derin dondurucu gibi beyaz eşyaların tamir, bakım, montaj ve demontaj gibi tüm işlemlerinde her zaman yanınızdayız.

Bünyemizde bulunan tüm personellerimiz sertifikalı, eğitimli ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Personel seçiminde liyakat esasına göre çalışan servisimiz, çalışanlarını özenle seçmektedir.

Müşterilerimiz, adımızı kullanarak hizmet vermeye çalışanları çok iyi ayırt etmesi konusunda sürekli olarak uyarılmaktadır. Personellerimizin hizmet için geldiklerinde kimliklerinin kontrol edilmesi de Ayrınlıkevler indesit servisi olarak tavsiyemizdir.

25 yıldır indesit marka beyaz eşya cihazları konusunda uzmanlaşmış olan servisimiz, aydınlıkevler semtinde kusursuz ve takdir edilen bir hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalarınız ile ilgili her türlü tamir, bakım ve onarımı konularında siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

TSE standartları kapsamında ve ISO9001 kalite belgesi çerçevesinde hizmet sunmaya çalışan teknik servisimiz, müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmemektedir. Her türlü sorununuzda konusunda uzman ekibi ile siz müşterilerine destek sağlamaktadır.

İndesit marka beyaz eşya ürünü olan fırınlar evlerimizde çokça kullandığımız ürünler arasındadır. Ancak bazen hiç istenmeyen zamanlarda elektronik oldukları için arıza yaratabilirler. Fırınların en önemli parçaları ise fırın içerisinde bulunan rezistans ve termostat parçalarıdır.

Böyle durumlarda kesinlikle işinde tecrübeli ve uzman olmayan kişilere müdahale ettirilmemeli, derhal Ayrınlıkevler indesit servisi ile bağlantı kurarak destek alınmalıdır. Alacağınız destek sayesinde sorununuz en kısa sürede ve garantili olarak çözüme kavuşmuş olacaktır.

Mutfaklarımızda kullandığımız diğer önemli cihazlardan biriside bulaşık makineleridir. Genelde bulaşıkların kirli çıkması ile ilgili sorun ve arıza bildirimlerinde bulunulur. Bu tip durumlarda öncelikle deterjanın değiştirilmesi Ayrınlıkevler indesit servisi olarak tavsiyemizdir.

Daha sonra ise makinenin içerisinde bulunan alt ve üst pervanelerin tıkalı olup olmadığına bakılmalı ve pervaneler bir güzel detaylıca temizlenmelidir.

Hiçbir şekilde sorununuz çözülmez ise mutlaka Ayrınlıkevler indesit servisi çağrı merkezimiz ile görüşerek randevu talebinde bulunup, sorununuzun hızlı bir şekilde çözümünü sağlayabilirsiniz.

Kurutma cihazlarınızda ise sağlıklı kurutma yapılamadığına dair sorunlarla karşılaşılabilir. Bu durumda da hava sirkülasyonun sağlıklı olmadığı ve giriş- çıkışların kontrol edilmesi gerekmektedir. Alanında uzman teknisyenlerimizin yapacağı kontroller ile sorununuz hızlı bir şekilde çözülecektir.

Yıllardır müşterilerine kurumsal hizmetler sunan Ayrınlıkevler indesit servisi, bu konuda kurmuş olduğu gezici servis ekipleri sayesinde de bölgede öncüdür. Sektöründeki hemen her konuda öncülük yapan firmamız yatırımlarına da son hız devam etmektedir.

Beyaz eşyalarındaki her türlü arıza ve sorunlarınız gerek yerinde gerekse de atölyemizde hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur ve müşteri memnuniyeti sağlanmış olur. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!