Aydınlıkevler Hotpoint Servisi

Aydınlıkevler Hotpoint servisi teknik donanımlı ve uzman personelleriile başarılı hizmetler sunan bir teknik servistir. Artık dünyada deneyim ve tecrübenin ön plana çıktığı bir ortamda deneyim ve tecrübeye sahip olan servisimiz Hotpoint marka cihazlarınızın tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

Yapılan tüm işlemler müşteri onayı alınarak bilgileri dahilin de yapılmakta ve garantili olarak yapılmaktadır. Müşteri onayı ve bilgisi alınmayan hiçbir işlem cihazlara uygulanmamaktadır.

Beyaz eşya sınıfının önemli ürünlerinden olan Hotpoint marka çamaşır makinesi, bazen sesli çalışabilir. Bu durum makinenizin alt kısmında bulunan 4 adet ayaktan kaynaklanıyor olabilir. Ayakların kırık olması veya yıpranmış olması bu sesi yapabileceği gibi, zeminin düz olmaması da bu sesi verebilir.

Bazen makinenizin tamburunun dönmemesi gibi sorunlar da çıkabilir. İşte tüm bu sorunlarınızda Aydınlıkevler Hotpoint servisi siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır. İrtibata geçmeniz halinde tüm sorunlarınız profesyonel ekibimiz tarafından çözüme kavuşturulacaktır.

Zamana bağlı olan arızalardan ve sorunlardan birisi de rezistans kireçlenmesidir. Bulunduğunuz semtin veya bölgenin suyunun özelliğine göre makinenin rezistansı kireçlenebilir. Bu durumlarda Aydınlıkevler Hotpoint servisi olarak kaliteli marka kireç çözücü kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Beyaz eşya grubunun bir diğer ürünü kurutma makineleridir. Özellikle güneşin çok etkili olmadığı ve karlı bölgelerde Hotpoint marka kurutma cihazları yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu tip makineler de de özellikle tambur dönmeme, programı geç tamamlama veya çamaşırları tam kurutmadan nemli olarak çıkarma gelmektedir.

Tüm bu sorunlarınızda Aydınlıkevler Hotpoint servisi ile irtibata geçerek konusunda uzman olan çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Gıdalarımızı sakladığımız ve yiyeceklerimizi bozulmadan muhafaza ettiğimiz buzdolapları da bazen bozulabilir. Pek sık olarak olan sıkıntılardan birisi de dolabın içerisine sıvı dökülmesidir. Buzdolabının içerisine sıvı döküldüğü zaman mutlaka elektrik ile olan bağlantısının kesilmesi gerekmektedir.

Hemen fişi prizden çekmeniz lazım. Akabinde Aydınlıkevler Hotpoint servisi çalışanlarımız ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek sorununuzun çözümünü sağlayabilirsiniz.

Fırınlarda ise pişirme sorunu veya ocakta meydana gelen arızalar olabilir. Fırın bölümünün eşit şekilde pişirmemesi, fırın içerisindeki rafların eşit olarak ayarlanmamasından kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca pişirme ayarının da doğru olarak yapılmış olması gerekmektedir.

Ocaklarda ise çakmak problemi meydana gelebilir. İşte tüm bu sorunlarınızda Aydınlıkevler Hotpoint servisi teknik personellerimizden günün her saati hizmet ve destek alabilir ve sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Aydınlıkevler Hotpoint servisi olarak kurulduğu günden bugüne kendisine müşteri memnuniyetini ve garantili işçiliği ilke edinmiştir. Teknolojik gelişmeler karşısında da kendisini sürekli olarak güncelleyen servisimiz, ayrıca tüm çalışanlarına da her türlü teknolojik gelişme ile ilgili eğitim vermektedir.

Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek konusunda uzman olan personellerimiz ile her türlü sorununuzu anında ve hızlı olarak çözebilir. Ayrıca cihazınızın garantisinin kaybolmaması için teknik ekimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!