Aydınlıkevler Beko Servisi

Aydınlıkevler Beko servisi sayesinde buzdolabı, şofben, kombi, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da televizyon gibi birçok elektrikli cihazın bakım ve arıza problemlerini çözebilirsiniz.

Sizler için Beko markalı ürünlerde uzmanlaşmış ve sertifikalı eğitim almış olan profesyonel ekibimiz ile haftanın her günü ve her saati iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz belediye tarafından da onayını almış ve son derece bilinçli bir şekilde problemlere çözüm bulmaktadır.

Kadınlar tarafından en çok kullanılan cihazlar buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleridir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde düğmelerinin bozulması ana kartın bağlı olduğu potların ya da bağlantının kırıldığını göstermektedir.

Bu gibi durumlarda Aydınlıkevler Beko servisi ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla bağlantının onarılmasını sağlayabilirsiniz. Evinizdeki herhangi bir beyaz eşyaya zarar vermeden Beko markalı ürünlerde uzman ekibimiz ile görüşerek en hızlı ve en güvenilir çözümü uygulayabilirsiniz.

Her evde kullanılan buzdolaplarının güneşli bir yerde bulunmaması uzun süreli ve sağlıklı kullanım açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda en sık yaşanan buzdolabı problemlerinden biri olan su akıntısı; işini profesyonel bir şekilde yapan ustalar tarafından onarılması gereken bir arızadır. Aydınlıkevler Beko servisi ile iletişime geçerek kolaylıkla buzdolabınızın her türlü problemi için yardım alabilirsiniz.

Kombiler ev, iş yerleri, sanayi, kurum ve kuruluşlar tarafından en çok kullanılan elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Sizler için 7-24 hizmet vermekte olan Aydınlıkevler Beko servisi sadece arıza değil aynı zamanda kombiler için; bakım, temizlik, parça değişimi, kurulum, montaj ve tamir hizmeti de vermektedir.

Bu sayede kombinizde oluşabilecek en küçükten en büyüğe her türlü problemde Aydınlıkevler Beko servisi ile iletişime geçerek hesaplı ve hızlı bir şekilde bu sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle havanın sıcak olduğu dönemlerde en severek kullandığımız ve en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazlardan biri de klimadır. Beko klimalar; aynı kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar.

Rutin bakımı yapılmamış klimalarda yaşanan en büyük problemlerden biri iç üniteden su gelmesidir. İç üniteden su gelmesi tahliyenin tıkanmış olduğu anlamına gelmektedir. Aydınlıkevler Beko servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilir ve iç üniteden su gelmesi problemini hızlı ve kesin bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Genellikle kombi bulunmayan evlerde kullanılan şofbenler ani su ısıtıcılarıdır. Elektrik ile çalışan şofbenlerin kullanımı oldukça basittir. En çok yaşanan problemlerden biri olan şofbenlerin suyu her zaman olduğundan daha fazla ısıtmaya başlamasıdır. Bu gibi durumlarda Aydınlıkevler Beko servisi ile iletişime geçerek sorunu çözebilir ve şofbeniniz için bakım yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda sadece şofben değil televizyonunuz için de aynı hizmeti Aydınlıkevler Beko servisi ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sizler için 7-24 hizmet veren profesyonel ekibimiz sayesinde evinizdeki elektrikli cihazlar için profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!