Aydınlıkevler Arçelik Servisi

Aydınlıkevler Arçelik servisi tüm Arçelik kullanıcılarına hızlı ve akılcı çözümler sunanüstün nitelikli servistir. Aydınlıkevler ilçesinde uzun yıllar faaliyet gösteren Aydınlıkevler Arçelik servisi müşteri memnuniyetini ve çalışanlarının profesyonelliğini oldukça önemsemektedir.

Yaptığımız işe verdiğimiz bu değer neticesinde siz değerli Arçelik kullanıcıları seçimlerinizi her zaman Aydınlıkevler Arçelik servisi lehine yapmaktasınız.

Aydınlıkevler Arçelik Klima Servisi

Klima ürünleri yaz mevsiminde bizleri aşırı sıcaklardan koruyan ve vücudumuzun hasta olmasını engelleyen kullanışlı cihazlardır. Kış mevsiminde ise zaman zaman ısınma sağlamak için tercih ettiğimiz bu teknolojik aletler arıza verdiği zaman hayatımız büyük oranda olumsuz etkilenmektedir.

Bu olumsuz etkileri gidermek için Aydınlıkevler Arçelik servisi sizlere bir takım tavsiyelerde bulunmaktadır. Klimalarınızı ortalama 22 derece gibi bir sıcaklıkta kullanmanız gerekir. Daha düşük sıcaklıklarda kullanılan klimalar insan vücudunu hasta eder ve çeşitli sağlık problemleri ile başbaşa bırakır.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise klimaların filtre temizliğidir. Klimaların dış filtre temizliğini her 15 güne bir yapmanız çok faydalı olacaktır. İç filtrelerinin temizliğini ise Aydınlıkevler Arçelik servisi tarafından senede en az 2 defa yapılmasına özen gösterin.

Aydınlıkevler Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik televizyon ürünleri kullanım esnasında büyük titizlik isteyen aletlerdir. Televizyonunuzun ekranında ister led olsun ister LCD olsun herhangi bir çatlama yaşarsanız Aydınlıkevler Arçelik servisi olarak sizlere yeni bir televizyon almanızı tavsiye ederiz.

Çünkü ekran çatlağı tamiri sizlere oldukça pahalıya mal olmaktadır. Bunun yerine tamir sağlamaktansa yeni bir cihaz almak sizler için daha ekonomik olur.

Aydınlıkevler Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Aydınlıkevler Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı yaz ve kış mevsimlerinde tüm hayatımızda sağlığımızı devam ettirebilmek için yediğimiz tüm yiyecekleri sakladığımız aletlerdir. Bozulmaları veya arıza vermeleri durumunda yiyeceklerimiz kokuşacak ve beslenmemiz yeteri kadar olamayacaktır. Bu durumun önüne geçmek oldukça basittir.

Aydınlıkevler Arçelik servisi çalışanları sizlere bu konuda çeşitli tavsiyeler vermektedir. Buzdolabı cihazınızın kapağını uzun süre açık pozisyonda bekletmeyin. Buzdolabınızı bir yerden başka bir yere taşıyacaksınız kesinlikle yan pozisyonda değil dik pozisyonda taşıyınız.

Buzdolabı cihazınızın yakınına fırın, ocak gibi ısı veren aletler yerleştirmeniz cihazınızın motorunu aşırı derecede zorlayacaktır ve arıza verecektir. Arçelik buzdolabı cihazlarınızın temizliğini düzenli aralıklarla hafif nemli bezlerle yapın.

Cihazın içinde karlanma ve buzlanma oluşumunu engelleyin. Cihazda su akıtma gibi problemlerle karşılaştığınız zaman Aydınlıkevler Arçelik servisi çalışanlarından randevu alın.

Arçelik bulaşık makinesi ürünlerinde herhangi bir arıza yaşadığınız zaman kullanma kılavuzunda bakmanız servis çağırmanız engelleyecektir. Örneğin programı bitmeden cihazınız duruyorsa cihazın içerisindeki yerleşim düzensizliğinden kaynaklı bir arıza yaşıyor olabilirsiniz.

Kullanma kılavuzuna bakarak bulaşıklarınızı nasıl yerleştirmeniz konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Arızanızhala devam ediyorsa Aydınlıkevler Arçelik servisi ile iletişime geçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Aydınlıkevler Arçelik Şofben Servisi

Arçelik şofbenler diğer markalara göre daha az enerji sarfiyatı sağlayan ve uzun yıllar kullanma tecrübesi sunan aletlerdir. Kullanıcılarına bu kadar kolaylık sağlayan kaliteli cihazlar olmasına rağmen arıza vermeleri doğal karşılanmaktadır.

Aydınlıkevler Arçelik servisi olarak Arçelik şofben cihazlarınızın her türlü arızasını evinize kadar gelip çözüme kavuşturmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!