Aydınlıkevler Altus Servisi

Aydınlıkevler Altus servisi günün her saati ulaşabileceğiniz aydınlıkevler semtinde hizmet veren konusunda deneyimli ve dürüst çalışan bir teknik servistir.

Sertifikalı eğitim ve belediye onayı almış olan profesyonel ekibimiz sayesinde en hesaplı şekilde Altus marka cihazlarınızın problemlerini dilediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarından olan bulaşık makineleri yüksek sıcaklık ve kurutma özelliği sayesinde en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların hijyenik bir şekilde yıkanmasına engel olmaktadır.

Bu sebeple bulaşık makinesi sepetlerinin paslanması durumunda değiştirilmesi gerekmektedir. Aydınlıkevler Altus servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri uygun fiyatlara temin edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kaliteli deterjan, yumuşatıcı kullanılmaması ve uzun süreli kullanımlar sonucu çamaşırlarınızın iyi yıkanmamasına sebep olur. Bu gibi durumlarda Aydınlıkevler Altus servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin bakımını yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda çamaşır makinesini yeni kaliteli bir deterjan ile boş olarak çalıştırmak da makinenizin içinin temizlenmesini sağlayacaktır.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken nazik davranmak kapakların bozulmaması için oldukça önemlidir.

Ancak kapakların bozulması durumunda da hiç panik yapmadan Aydınlıkevler Altus servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Şofben cihazları kombilerin bulunmadığı evlerde sıcak su sağlayan küçük ama hesaplı olan cihazlardandır. Özellikle banyolarda kullanılan şofben cihazları nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır.

Bu durum da şofbeninizin verimsiz çalışmasına ve elektriği çok yakarak çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Aydınlıkevler Altus servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Hemen her evde bulunan televizyon cihazlarının hayatımızda oldukça büyük bir yeri vardır. Ancak televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler.

Televizyonunuzun arızalanması durumunda Aydınlıkevler Altus servisi teknisyenleri ile iletişime geçerek uygun fiyata hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Son teknolojik cihazlar ile çalışan teknik servisimiz, elektronik test cihazı ile arızayı tespit ederek Aydınlıkevler Altus servisi sayesinde gereksiz bir işlem yapılmadan sadece arızalı olan kısmın onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Klima cihazları yaz aylarında en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sık sık kullanılan bu cihazlar uzun süreli kullanımlarda bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Aydınlıkevler Altus servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını uygun fiyata ve konusunda uzman bir ekibe yaptırabilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarından olan bulaşık makinalarının tasarruflu olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır.

Ayrıca bulaşık makinenizin herhangi bir arızalanmasında Aydınlıkevler Altus servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!