Antalya Viessmann Servisi

Antalya Viessmann Servisi, kombi, şofben ve kazan sistemlerinde kalitesini ispatlamış yıllardır ev ve işyerlerinde sık tercih edilen Viessmann cihazlarının her türlü bakım ve onarım işlemlerini yapan köklü bir servistir.

Antalya Viessmann Klima Servisi

Kombi ve şofbenler hemen her evde ve işletmede bir şekilde kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar bu denli yoğun olarak kullanıldığından hiç beklenmedik anlarda arıza ortaya çıkarabilirler. Oldukca zor  duruma düşeceğiniz bu anlarda biz firma olarak emrinizdeyiz. Yeterli sayıda ekilerimiz ve çalışkan npersonellerimizle yaz kış, her an sizlere hizmet etme gayreti içindeyiz. Antalya viessmann Servisi olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve vazifemizi layıkı ile yapmaktayız.

Arızalara meydan vermemek adına ise Viessmann’ın alanında uzman bir servisinden destek almanız yararınıza olacaktır. 25 yıllık geçmişi ile servisimiz Viessmann cihazlar konusunda bilgili ve donanımlı bir ekibe sahiptir. Antalya Viessmann Servisi bünyesinde bizimle beraber görev yapan tüm arkadaşlar konusunun en iyisidir. Antalya Viessmann  servisi olarak biz hiç bir işimizi şansa bırakmadık. Personel çalıştırma ve görevlendirme konusunda da oldukca titiz davranarak her arkdaşımızı ince eleyip sık dokuyarak aramıza kattık.

Bir klima servisinden ne bekliyor iseniz bütün beklentilerinizi karşılayan bir servis olarak karşınızdayız. Klimaların teknolojik bir ürün olması ve son zamanlarda fiyatının ucuzlamasıyla birlikte kullanımı iyice yaygınlaşmıştır. Klima artık hayatımızda bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Bunun üzerine bu kadar yaygınlaşıp kullanılınca ister istemez sorunlar çıkmaktadır. Bozulmalar, yanlış montajlar ve periyodik bakımları gibi birçok ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Bu durumlarda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz firmamız bunlar gibi bütün sorunlarınızda sizin yanınızda olmaktadır.

Klimanız için aklınıza gelebilecek her türlü sorununuzda montaj, bakım ve onarım gibi işinde uzman çalışanlarımız ile sizin yanınızdayız. Antalya Viessmann Servisi çalışanı uzman teknikerlerimiz arızalarınızı hızlı ve titiz bir şekilde gerçekleştirip size en kaliteli hizmeti vermektedir. Montaj işinde birçok servis size belki 1 ay sonrasına randevu vermektedir. Bu durum özelliklede yaz aylarında yaşanıyor ise bu çok can sıkıcı ve bunaltıcı bir hal almaktadır.

Viessmann Klima Arızaları

Viesmann Klimanız Çalışıyor Fakat Isıtma ve Soğutması Yeterli Değil veya Hiç Çalışmıyor

  • Bakacağımız ilk yerlerden birisi klimanızın filtresi olacaktır. Klimanızın filtresi bakım yapılmadıysa veya kötü kullanıldıysa içerisinde toz ve kir birikmiştir buda performansında ciddi düşüklüğe sebep olur. Bu durumda filtreye gerekli kontroller sağlanıp gerekirse vakumla temizlenip eski performansına kavuştururuz.
  • Kompresörün rölesi arızalı olabilir. Bu durumda röle teknikerlerimiz tarafından kontrol edilir. Kontaklar birbirine yapışmış ise veya akım geçmiyor ise röleden, röle yenisi ile değiştirilir. Arıza gidermiş oluruz.
  • Kompresör arızalı olabilir. Kompresörün sargı uçları kontrol edilip arızalı ise yenisi ile değiştirilip sisteme gaz verilerek arıza giderilmiş olur.
  • Termostat arızalı veya bağlantılarında bir yanlışlık olabilir. Bu durumda termostat kontrol edilip arızalı bulunursa yenisi ile değiştirilir. Eğer yanlış bağlantı var ise bağlantılar Antalya Viessmann Servisi tarafından düzeltilir ve arıza gidermiş oluruz.
  • Kompresörün ilk kalkınma veya daimi kondansatörü arızalı olabilir. Bu durumda daimi ve kalkınma kondansatörü kontrol edilir. Arızalı ise yenisi ile değiştirilir.

Viessmann Klima Çalışmıyor

  • Klima hiç çalışmıyor ise ilk bakılacak şey klimaya elektrik gidiyor mu veya klimaya yeterli elektrik gidiyor mu kontrol edilir. Ardından klimanın şebekesinin bağlı olduğu priz kontrol edilir ve hatta gerilim kontrolü yapılıp arıza gidermiş oluruz.
  • Çalışma anahtarında bir arıza olabilir bu durumda anahtar Antalya Viessmann Servisi tarafından kontrol edilir arızalıysa yenisi ile değiştirilir.
  • Uzaktan kumandalı ise Klimanızın kumandasının alıcı ve vericisinde arıza olabilir bu durumda klimanızın alıcı ve vericisine gerekli kontroller yapılıp gerekirse değiştirilip arıza gideririz.

Viessmann Klima Sigorta Attırıyor

  • Besleme kablosunda sıkıntı olabilir. Besleme kablosu kontrol edilip kısa devre yapıyor mu diye bakılır. Kısa devre varsa eğer kablo yenisi ile değiştirilir.
  • Ekovat sargılarında kısa devre olabilir. Ekovata gerekli kontroller Antalya Viessmann Servisi tarafından sağlanır. Kompresörde kısa devre varsa değiştirilir. Ardından sisteme gaz verilir ve arıza giderilmiş olur.

Viessmann Elektronik Eşya Servisi

Elektronik eşyalar çok kullanışlı ve hayatımızı kolaylaştıran cihazlardır. Bunun yanı sıra çok hassas ve bozulmaya müsaitlerdir. Bu durumlarda viessmann elektronik eşya servisi sizin yanınızdadır. Elektronik eşyalarınıza bakım, onarım, montaj, parça değişimi ve parça getirtme gibi işlemleri yapan servisimiz her ihtiyacınızda yanınızda olmaktadır.

Elektronik eşyalarınızın bakım ve onarım işlemlerinde eğitimli Antalya Viessmann Servisi çalışanı teknikerlerimiz bütün deneyim ve profesyonellikleri ile size yardımcı olmaktadır. Montaj işlemlerinde ise titizlikle çalışan ekibimiz elektronik eşyalarınıza en ufak zarar vermeden ve montajın yapılacağı bölgeye en az hasarı bırakmaktadır.

Kurumsal hattımızdan bize ulaştığınızda eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız ile sorununuzun en kısa çözülmesi sağlanacaktır. İyi bir hizmet almak sizin de hakkınızdır. Viessmann elektronik eşya servisi size sadece bir telefon uzaklıktadır. Bide üstüne doğru montaj yapılmaz ise ürününüzden çok ses gelme, performans düşüklüğü ve diğer ciddi problemlere yol açmaktadır.

Bunun gibi sıkıntılar yaşamamak için kaliteli hizmet almak için bize, Antalya Viessmann Servisi personellerine ulaşmanız yeterlidir. Aynı gün içerisinde hizmet veren viessmann klima servisi montaj işlemlerinde o kadar titizdir ki klimanızın montaj yapıldığı bölgeye en az hasarı vererek işini gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda bizi kurumsal hattımızdan aradığınızda eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız sizi güleryüz ile karşılayıp sorununuzu en kısa sürede çözerek size yardımcı olmaktadır. İyi ve kaliteli bir hizmet almak sizin de hakkınızdır. Bunun için biz size sadece bir telefon uzaklıktayız.

Antalya Viessmann Kombi Servisi

Antalya bölgesinin merkez dahil tüm ilçe ve semtlerine hızlı, garantili ve ekonomik Viessmann hizmeti götürmekteyiz. İso 9001 belgeli firmamız Viessmann marka kombi ve şofbenlerinize yıllık bakımları da aksatmadan yapacaktır.

Kombi ve şofbenler gerekli bakımları dahilinde yıl içerisinde sizlere hiçbir sorun çıkartmayacak cihazlardır. En küçük evlerden en büyük işletmelere kadar her platformda ihtiyaçları karşılamaktadırlar. Kombi ve şofbenler bir takım nedenlerden ötürü arızalanabilirler. Antalya Viessmann Servisi olarak belirtelim; bu arızalar günlük işleri aksatacağı gibi sizi zor duruma sokacaktır.

Günlük olarak kombiler konusunda pek çok arıza kaydı almaktayız. Bunlardan bir tanesi kombi eşanjöründeki arızalardır. Düzenli bakım yapılmadığında eşanjörler kireç ve pas tutabilirler. Bu da kombinizden düzenli ısı alamamanıza neden olabilir. Antalya Viessmann Kombi Servisi yedek parça deposu ile de sizlerin hizmetindedir.

Eşanjörde oluşan kireç ve pasları teknisyenlerimiz sizler için gerekli teçhizatlarla temizlemektedir. Kombinizin dış gövdesi çok fazla ısınıyorsa üç yollu vana kontrol edilmelidir. Üç yollu vanada bir tıkanıklık varsa açılmalı, eğer arıza varsa onarılmalıdır.

Aksi halde ileride çok daha ciddi sorunları ortaya çıkarabilir. Antalya’nın her bölgesinden müşterilerimiz rahat bir şekilde bizlere ulaşsın diye tek numara kullanmaktayız. Çağrı merkezlerimizde ne zaman ararsanız arayın size yanıt verecek ve sorunlarınız için yol gösterici olacak bir personelimiz her zaman bulunmaktadır. Antalya viessmann Servisi müşterilerinin rahatı için her türlü önlemi almış bir servis işletmesidir.

Ayrıca bizlere internet üzerinden online olarak da ulaşabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tam donanımlı gezici servislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu anlamda sizlere herhangi bir zaman kaybı yaşatamamaktayız.

Orijinal Viessmann Parça

Kombi ve şofbenleriniz için gereken her türlü parça orijinal Viessmann parçalarıdır. Kombi ya da şofbeninizden uzun vadede verim almak istiyorsanız yıllık bakımları ihmal etmemeye çalışmalısınız. Antalya viessmann servisi  Antalya bölgesinin en ekonomik fiyatlı çalışan firmasıdır.

Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombiler hele bir de işletmeler kullanıyorsa büyük önem taşır. Bu sebeple işletmelerde meydana gelebilecek bir kombi arızası gündelik ihtiyaçları büyük oranda sekteye uğratacaktır.

Oysa teknisyenlerimiz tarafından yapılacak düzenli bakımlarla yıl içerisinde herhangi bir sorun yaşamadan cihazlarınızı uzun vadede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Viessmann kombi, şofben ve kazan sistemlerine dair sormak istediğiniz her şey için Antalya Viessmann Servisi tek numaramızdan bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Hafta içinde sabah erken saatlerden itibaren çalışmaya başlayan Antalya Viessmann Servisi personelleri gece geç saatlere kadar mesai vermektedir. Hafta sonları ve tatil günlerinde bile mutlaka bir nöbetci ekibimiz sizin sorunlarınıza cevap vermek ve çözüm sunmak için görev başındadır.

Soğuk geçen kış dönemlerinde ana ihtiyacımız olan sıcak suyu Viessmann kombi ve şofbenler mükemmel derecede sağlamaktadır. Kullanımı kolay ve ekonomik olan bu ürünler her ev ve iş yerinin vazgeçilmez demirbaşıdır. Bizler, yani Antalya Viessmann Servisi çalışanları kullanım devamlılığınızı sağlamak için yılın her günü görevimizin başındayız. Lütfen arızalarınız ve bakımlarınız için arayınız.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!