Antalya Vestel Servisi

Antalya Vestel Servisi, beyaz eşya ürünleri en sık tercih edilen markalardan bir tanesi olan Vestel’in Akdeniz’deki en geniş kapsamlı hizmet veren servisidir. Beyaz eşyalar hem banyo hem de mutfakta oldukça faydalı cihazlardır. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve klima gibi cihazlar bizlere aynı zaman da konforu da yaşatmaktadır.

Bununla beraber Vestel televizyonlar da sık bir şekilde ev ve işletmelerde yerlerini alıyorlar. Vestel marka cihaz kullanıyorsanız mutlaka Vestel konusunda uzman bir ekipten destek almalısınız. 20 kılı aşkın süredir Vestel marka cihaz tamir, bakım ve yedek parça temini işlemlerini yapan firmamız bu anlamda profesyonel bir ekibe sahiptir.

Vestel fırınlar birbirinden farklı özellikte insanlara sunuluyor. Mutfaklarımızın eksilmeyen cihazlarından olan fırınlarda bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Hava gazı ile çalışan fırınların alevlenme bölümlerinde tıkanmalar oluşabiliyor.

Gözeneklerin tıkanması ile büyük bir sıkıntı ortaya çıkabilir. Bu gözeneklerin iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Alev gözenekleri çıkarılarak sıcak su ile temizlenmelidir. Antalya Vestel Servisi ekiplerimizden konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çamaşırlar yıkandıktan sonra kurulama işlemi için Vestel’in kurutma makineleri kullanılmaktadır. Kurutma makinenizden iyi bir verim almak istiyorsanız makinenizi koyduğunuz alanın çok dar olmamasına ve mutlaka pencere ya da kapı ile havalandırma yapıldığından emin olmalısınız.

Vestel kurutma makinenizin sıkma işlemini iyi yapmadığını düşünüyorsanız sonraki yıkamanızda dereceyi artırmayı deneyin. Ayrıca iyi bir sıkma işleminin gerçekleşmesi için cihazınızın ağzına kadar dolu olmaması gerekir, bu konuda da gerekli hassasiyeti göstermelisiniz. Vestel kurutma makinelerinize dair aklınıza takılan tüm sorular ve teknik destek hizmeti için Antalya Vestel Servisi ekiplerimizi arayabilirsiniz.

Yaz aylarının en yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi klimalardır. Vestel’in birbirinden farklı özellikteki klimaları ortamı serinletmekte ve konfor sağlamaktadır. Klimaların ihtiyaca göre pek çok çeşidi bulunuyor. Split klima, salon tipi klima, çatı tipi klima, kaset tipi, pencere tipi, duvar tipi, gizli tavan tipi klimalar Vestel markası ile sunulmaktadır. Klimalar yıllık bakım isteyen cihazlardır. Vestel klimalarınız için Antalya Vestel Servisi klima birimlerimizden destek talep edebilirsiniz.

Vestel’in banyolarda en sık kullanılan cihazlarından birisi çamaşır makineleridir. Tam otomatik olan çamaşır makineleri program dahilinde çalışmaktadır. Ancak bazen müşterilerimiz program takılıyor tarzında şikâyetlerle bizleri arayabiliyorlar.

Çamaşır makinesinde program takılıyorsa mutlaka elektronik kart bakımı yapılmalıdır. Şayet bir arıza varsa hızlı bir şekilde onarılmalıdır. Bu ve bunun gibi sorunlarınız için Antalya Vestel Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!