Antalya Siemens Servisi

Antalya Siemens Servisi, Beyaz eşya, televizyon ve klima konularında kaliteli cihazları ile fark yaratan Siemens’in Antalya ilindeki en geniş hizmet ağına sahip firmasıdır. Garantili hizmetleri ile Antalya’da 20 yılı aşkın süredir hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız sadece tek bir telefonla sizlere yardımcı olmaktadır.

Siemens marka beyaz eşyalar oldukça kullanışlı kaliteli cihazlardır. Her evde ya da işletmede görebileceğiniz bu cihazların genel bakımları aksatılmadan yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan cihazlar hiç beklemediğiniz bir anda sizlere sorun çıkarabilir. Böyle durumlarda vakit kaybetmeden servisimize başvurabilirsiniz.

Siemens beyaz eşyalar konusunda gün içerisinde pek çok arıza kaydı bize ulaşıyor. Bunlardan bir tanesi çamaşır makinesi su kaçırmadır. Su tahliye borularında ortaya çıkabilecek bir bükülme ya da delinme sonucu cihazınız su kaçırabilir.

Su kaçırma işlemi neticesinde cihazınız çalışmayacağından acil olarak bakımının yapılması gerekir.  Antalya Siemens Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakım ve onarım işlemlerini sizler için yapmaktadır.

Çamaşır makinesi gibi yoğun bir şekilde kullanılan bir diğer cihaz kurutma makineleridir. Kurutma makinelerine dair aldığımız en büyük arıza kayıtlarından bir tanesi makinenin gürültülü çalışmasıdır. Kurutma makineniz gürültülü çalışıyor ise bulunduğu oram çok dar ya da havasız olabilir.

Kurutma makinelerinin gürültülü çalışmamasını istiyorsanız hem yıllık bakımlarını yaptırmalı hem de makinenizin sarsıntı yapmaması için bir takım önlemler almalısınız. Antalya Siemens Servisi teknisyenlerimiz kurutma makinenize dair tüm önlemleri sizler için almaktadır.

Siemens’in tercih edilen bir diğer ürünleri televizyonlardır. Televizyona sinyal gelmemesi, kanalların göstermemesi gibi sorunlar hem uydu hem de kablolu yayın ile ilgili olabilir, kontrol edilmelidir. Ayrıca televizyonunuzu ilk aldığınızda evinize getirirken mutlaka çok hassas olunması gerektiğini unutmayın. Montajını ise alanında uzman bir teknisyen yapmalıdır.

Klimalarda aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi klima gaz sızıntısına dairdir. Siemens klimanın gazı bitmesi dahilinde cihazınız verimli bir şekilde çalışmayacaktır. Borularda bir çatlak varsa hızlı bir şekilde bulunmalı ve arıza onarımı yapılmalıdır. Eğer gerekiyorsa klima gaz dolumu Antalya Siemens Servisi ismi ile görev yapan firmamız tarafından yapılmaktadır.

Şofbenlerde ise hiç beklenmeyen anlarda sorunlar ortaya çıkabilir. Şofben diyafram yırtığı dediğimiz durum şofbeninizden sıcak su alamamanızın en önemli nedenidir. Ayrıca baca sensör arızası, termokulp hasarı gibi arızalar da şofbenden sıcak su alamamanıza neden olur.

Antalya Siemens Servisi ekiplerimiz sizlere hızlı ve garantili bakım sunarak sorunu ortadan kaldırmaktadır. Bizlere günün her saatinde Antalya için tek numaramızdan ulaşabilir ve sorununuz için yardım isteyebilirsiniz. Garantili orijinal yedek parça hizmetimiz de bulunmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!