Antalya SEG Servisi

Antalya SEG Servisi

Antalya Seg Servisi, Antalya’nın Seg marka beyaz eşya, televizyon, klima gibi cihazlarının bakım ve onarımını yapan donanımlı ve garantili bir servistir. Elektronik cihazlar hayatlarımızın önemli bir parçasını oluşturuyor. Bunun nedeni hayatımızı kolaylaştırdıkları gibi konfor da sağlamaları. Seg markası ise ürünleri ile bu konuda ne denli iddialı olduğunu gösteriyor.

Birbirinden farklı ürünler hem mutfak hem de banyolarda oldukça kullanışlı bir şekilde yer alıyor. Seg cihazları konusunda Antalya Seg Servisi uzman kadromuz ise yıllardır Antalyalılara bakım-onarım hizmeti sağlıyor. Bunu yaparken servis garantisini vermeyi de ihmal etmiyor. Tüm ilçe ve semtler bu eşsiz, hesaplı ve hızlı servisin olanaklarından faydalanıyor.

Buzdolabı ve dondurucular evlerden en büyük işletmelere, lokantalara, kafe ve alışveriş merkezlerine kadar hemen her alanda kullanılan cihazlardır. Seg marka buzdolapları geniş hacimli buzdolabı çeşitleri ile insanların büyük bir ihtiyacını karşılıyor.

Antalya Seg Buzdolabı Servisi


Buzdolaplarında ise bazen hiç beklenmeyen arızalar oluşabiliyor. Mesela evap ısıtıcı arızası ortaya çıkabiliyor ki bu da buzdolabınızın çalışmasını engelleyebiliyor. Aynı şekilde kit grubu arızası ya da kart arızası buzdolabınızda ciddi sorunları tetikleyebiliyor. Buzdolabınızda ortaya çıkabilecek her türlü arıza konusunda Antalya Seg Servisi teknik birimleri sizlere yardımcı oluyor.

Sıcak günlerde serinlemek için soğuk günlerde ise ısınmak için kullandığımız Seg klimalar her ne kadar potansiyeli yüksek olsa da elektriksel anlamda pek çok arıza ortaya çıkarabiliyor. Klimalarınıza yaptığımız bakımlar dahilinde swing motor arızası onarımı, trafo arızası onarımı, tesisat değiştirme, gövde değiştirme, lonizer değiştirme, switch değiştirme gibi önemli parça değişikliklerini yapıyoruz.

Elbette bu değişimler arızanın durumuna göre yapılıyor. Ancak eğer parça değişimi gerekiyorsa bunu Seg’in kendi orijinal yedek parçaları ile yapıyoruz. Üstelik herhangi bir müdahalede bulunmadan önce müşteri bilgilendirmesi yaparak maliyet konusunda da detayları aktarıyoruz. Antalya Seg Servisi ekiplerimiz bu anlamda işlemlerini profesyonel bir şekilde yürütüyorlar.

Bulaşık makineleri mutfaktaki belki de en önemli yardımcılardır. Bulaşık makinelerinde de gün içerisinde farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. Su musluğu kapalı olabilir, program aygıtında bir arıza oluşmuş olabilir, su seviye anahtarında bir sorun olabilir ya da besleme hortumu kırık olabilir.

Bu gibi durumlar bulaşık makinenizin çalışmamasına neden olan ciddi problemlerdir.  Bu sebeple bulaşık makineniz çalışmıyor ise herhangi bir müdahalede bulunmadan Antalya Seg Servisi çağrı merkezimizi arayın ve mutlaka adım adım yapılacaklar konusunda gerekli yardımı alın.

Beyaz eşyalar gerekli bakımları eşliğinde oldukça kullanışlıdır. Beyaz eşyaların temizliği de bir o kadar önemlidir. Seg fırınlarınızı her yemek sonrası mutlaka temizleyin. Uzun yola çıkacağınız zaman klimanızın fişini çekin. Televizyonlarınızda çizik oluşmaması için doğru temizleme ürünü kullanın ve mikro fiber bez ile silmeye özen gösterin. Antalya Seg Servisi cihazlarınız ile ilgili tüm teknik ve bakım konularında bizlere dilediğiniz an danışabilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!