Antalya Regal Servisi

Antalya Regal Klima Servisi

Klima servisimiz yıllardır siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutup ve aynı doğrultuda ilerlemektedir. Aklınıza gelebilecek her türlü klima sorununuzda yanınızda olan servisimiz klimanızla ilgili her konuda yardımınıza koşmaktadır.

Hizmetlerimizin bir sınırı olmayıp klimanızın bakım, onarım, parça getirimi, parça değişimi, periyodik bakım ve montaj gibi her probleminizi profesyonel ekibiyle sorunsuz bir biçimde gerçekleştirmektedir. Regal klima servisi olarak yılların verdiği tecrübeye dayanarak sizin problemlerinizi en iyi şekilde ve en kısa sürede çözmekteyiz.

Onarım işlerini yapmakla yükümlü olan eğitimli teknikerlerimiz bu alandaki eğitimlerini yıllar önce tamamlayıp uzun süredir çalıştıkları için deneyimlerinden söz etmemize gerek yok. Probleminizi en kısa sürede tespit eden teknikerlerimiz en hızlı şekilde gerek parça değişimi olsun gerek onarımı olsun hızlı bir şekilde gerçekleştirerek siz müşterilerimizin zamanından çalmadan işini yapmaktadırlar.

Montaj işlemlerini sorunsuz yapan ekibimiz klimanıza en ufak zarar vermeden hatta eviniz, işyeriniz nereye monte edilecekse klimanız edileceği bölgeye en ufak deform bırakmadan, mümkün olduğunca az tesisat borusu kullanarak estetik açıdan hiçbir görüntü bozukluğuna sebebiyet vermeden gerçekleştirmektedir.

Kendi alanında eğitimini tamamlamış olan çağrı merkezi çalışanlarımız aradığınızda sizle konuşurken size hiç zaman kaybettirmeden probleminizi tespit edip sizi en hızlı bir biçimde problemin çözümüne götürmektedir. Haftanın her günü hizmet veren servisimiz aradığınız takdirde size aynı gün içerisinde hizmet vererek sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

Regal Klima Arızaları

Regal Klima Çalışmıyor

 • Fan motoru veya kompresör arızalı olabilme şansı vardır. Böyle durumda ikisi de ayrı ayrı kontrol edilir ve arızalı olan hangisi ise yenisi ile değiştirilerek arıza giderilmiş olur.
 • Klimanızın çalıştırma anahtarında bir problem olabilir. Bu durumda anahtar kontrol edilir ve arızalı ise yenisi ile değiştirilerek arıza giderilmiş olur.
 • Klimanız uzaktan kumandalı ise uzaktan kumandasının alıcı ve vericisi kontrol edilir, ardından bir sorun var ise alıcı ve vericisi yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
 • Klimanıza yeterli veya hiç elektrik gitmiyor olabilir. Klimanızın şebekesine ve şebekesinin bağlı olduğu prize gerekli kontroller sağlatılır. Problem tespit edilir arızalı olan bir şey varsa yenisi ile değiştirilir arıza giderilmiş olur.

Regal Klimanızın Isıtma ve Soğutma Performansı Düşük ya da Hiç Isıtmıyor ve Soğutmuyor

 • Hava filtresinin kir ve toz ile kaplanıp kaplanmadığı kontrol edilir. Hava filtresi üzerinde çok toz birikmiş ise klimanızın ısıtma ve soğutma performansı ciddi manada düşebilir. Bunu engellemek için filtrenin sık sık temizlenmesi gerekmektedir.
 • Kompresör rölesi arızalı olabilir. Röleye gerekli kontroller sağlatılır. Kontaklar yapışmış veya akım geçmiyor ise röle yenisi ile değiştirilerek arıza giderilmiş olur.
 • Kompresör arızalı olabilmektedir. Kompresörün sargı uçları iyice kontrol edilir. Kompresör arızalı ise yenisi ile değiştirilir ve sisteme gaz verilir. Arıza giderilmiş olur.
 • Termostat arızalı veya bağlantıları yanlış ve temassızlık yaşanıyor olabilir. Bu durumda arızalı ise termostat yenişi ile değiştirilir eğer bağlantılar yanlış veya temassızlık var ise bunlar düzeltilerek arıza giderilmiş olur.
 • Dış ünite önünde bir cisim veya herhangi bir şey bulunuyorsa buda performansı etkiler. Bu yüzden dış ünitenin kontrolü yapılır. Eğer cisim veya başka bir şey var ise önü açılarak arıza giderilir.
 • Kompresörün daimi veya ilk kalkınma kondansatörü arızalı olabilmektedir. Daimi ve kalkınma kondansatörü kontrol edilip arıza tespit edilir ise yenisi ile değiştirilip arıza giderilmiş olur.
 • Klimanın buzlanmayı engelleme modunda çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Kışın dış ünitenin önünde buzlanma görülür ise klimanız aşırı soğuk günlerde otomatik olarak buzlanmayı engelleme modunda çalışır bu yüzden iç ünite fanı durduğu için klima soğuk hava vermez ve siz arızalı zannedersiniz.

Bu ve bunun gibi yüzlerce problemi halleden regal klima servisi siz müşterilerimize en iyi hizmeti verip sizin sorununuzu en kısa sürede çözmektedir.

Antalya Regal Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyaların kullanımı günümüzde oldukça yaygındır. Hatta her evde en az 3-4 beyaz eşya bulunması şart haline gelmiştir. Bu derece sık kullanılması insanların yetkili servislere olan ihtiyacını önemli bir biçimde arttırmaktadır. Beyaz eşyalarınızda ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorununuzda yanınızda olan regal beyaz eşya servisi sizlere en iyi hizmeti profesyonel ekibiyle vermektedir. Uzman teknikerlerimiz ve eğitimli çalışanlarımız ile sizin sorununuzu en kısa sürede tespit edip en hızlı şekilde çözümlemekteyiz. Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız ile konuştuğunuzda sizin sorununuzu en kısa sürede çözümleyip sizlere aynı gün içerisinde ekip yollayarak en iyi hizmeti vermekteyiz.

Elektronik eşyaların evdeki eşyalarımızın birçoğunu kapsaması ve maliyetinin yıllar boyunca ucuzlaması üzerine kullanımı oldukça fazladır. Elektronik eşyalarınız bu denli fazla kullanılırken sizlerin karşınıza çıkabilecek elinizde olan veya olmayan durumlarda arıza, bakım, montaj ve parça değişimi gibi durumlarda yetkili bir servise ihtiyaç duymaktasınız. Bu durumda regal elektronik eşya servisi sizlerin imdadına yetişmektedir. Servisimiz eğitimli teknikerleri ile sizlere en iyi onarım hizmetini vermektedir. Bizi aradığınız takdirde sizin sorununuzu en kısa sürede çözüp size aynı gün içerisinde ekip yollayıp sorununuzu hızlı bir şekilde çözmekteyiz. İyi bir hizmet almak sizin de hakkınızdır ve servisimiz sizlere sadece bir telefon uzaklıktadır.

Antalya Regal Servisi,  Regal marka cihazların tüm bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Beyaz eşya, televizyonklima ve şofben gibi cihazlarla kalitesini gösteren Regal’in Antalya’da günün her saati hizmet veren, tüm ilçe ve semtlere yetişen bir servisi bulunmaktadır.

Regal marka cihazlarınıza yıllık bakımdan tutun da orijinal Regal yedek parça teminine kadar tüm işlemlerinizi yapmaktadır. Firmamız personeli Regal cihazları konusunda eğitimli ve sertifikalıdır. Antalya’da garantili hizmet denilince size kusursuz hizmet sunmak için kolları sıvayan firma Antalya Regal Servisi olmaktadır.

Şofbenler konusunda dikkat etmeniz gereken ilk konu şofben elektrik toprak hattının profesyonel bir şekilde kurulmasıdır. Şofben çalışmıyor gibi bir şikâyetiniz varsa konu gaz ile alakalı olabilir. Şofbene gaz gelmiyorsa gaz vanası kontrolünü yapmalısınız.

Antalya Regal Elektronik Eşya Servisi

Gaz valfi arızası var ise gerekli müdahaleleri yapmaktayız. Gaz valfi bakımı için bizleri arayabilirsiniz. Elektronik kart arızası şofbenlerde ortaya çıkan ve çalışmamasını sağlayan bir diğer konudur. Gerekli kontroller ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Klima borulama işlemi klimalar konusunda önemli bir konu olmaktadır. Boruların dekoratif bantla sarılması ve uygun alana monte edilmesi gibi teknik gerektiren işlemler profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu gibi detay gerektiren konularda mutlaka Antalya Regal Servisi ekiplerimize danışınız.

Regal marka buzdolabım yeterince soğutmuyor diyorsanız kompresör arızasından şüphelenilebilir. Ayrıca sistemde soğutucu ve akışkan gazın olmaması soğutmanın yapılamamasının nedeni olabilir.

Buzdolabınızın kit grubu arızalanmış olabilir, mutlaka kontrol edilmelidir. Buzdolabınızın kartı ya da timer’ında bir arıza var ise giderilmelidir. Buzdolabının kapakları açık kalmış olabilir ve böylelikle soğukluk verimi düşmüş olabilmektedir.

Bulaşık makinelerinde aldığımız arıza kayıtlarından birisi su giriş valfi arızasıdır. Suyu boşaltma ile görevli pompa motoru devre dışı kalmış olabilir. Pompa motoru kontrolü yapılmalıdır.

Servisimiz Antalya Regal Servisi uzmanları sizin için bu kontrolü yapmaktadır. Regal çamaşır makinesi, Regal kurutma makinesi arızaları karşısında da bizlere dilediğiniz an başvurabilirsiniz.

Regal marka televizyonunuz kapandıktan sonra bir daha çalışmıyorsa; ilk yapılması gereken televizyonunuzun elektrik ile olan bağlantısını kontrol etmek olacaktır. Başka bir prizde de deneyin. Bunun dışında ekranın altına gizlenmiş bir açıp kapama anahtarı var ise oradan da gerekli kontrolleri sağlayın.

Eğer sorun devam ederse Antalya Regal Servisi teknisyenlerimizi günün dilediğiniz saati arayabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile sizlere hızlı bir şekilde yetişiyor ve yerinde bakım-onarım işlemi ile sizleri zor durumdan kurtarıyoruz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!