Antalya Protherm Servisi

Antalya Protherm Servisi, evlerde ya da işletmelerde kullanılan Protherm marka kombi, kazan, şofben gibi ürünlerin deneyimli kadrosu ile parça desteği, teknik onarım ve bakımını yapan Antalya’nın her yerine uzanan servis ağı ile hizmet veren firmadır. Protherm dayanıklı ürünleri ile en küçük evlerden devasa işletmelere kadar giren ve alanında başı çeken markalardan birisidir. Protherm marka ürünlerde ortaya çıkabilecek sorunlar Antalya Protherm Servisi ise garantili bir şekilde ortadan kalkmaktadır.

Son model test cihazları ve tam donanımlı atölyesi bulunan Antalya Protherm Servisi, ısıtma ve soğutma sistemleri onarımında yılların tecrübesini elinde bulundurmaktadır.

Protherm Kombi Kazan Şofben Servisi

Kombi, kazan ve şofbenler her ne kadar dayanıklı ve kullanışlı olsalar da elinizde olmayan pek çok nedenden dolayı arızalanabilirler. Bu tip arızalar ufak da olabilir, baş edemeyeceğiniz nitelikte büyük ve başınızı ağrıtacak türden de… Antalya Protherm Servisi uzman personelimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra arızayı ve dolayısıyla onarım yöntemini sizinle paylaşacaktır.

Bazı Şofben Arızaları

Şofbenlerde yaşanacak belli başlı sorunlar için size ufak tüyolar verelim. Bu sayede en azından belirli kontrolleri kendiniz yapabilirsiniz. Örneğin şofbenin çalışmaması durumunda şofbene gazın gelip gelmediğini kendiniz kontrol edebilirsiniz. Doğal gazlı şofben kullanıyorsanız doğal gaz bağlantılarına bir bakmanızı öneririz. Eğer baktınız gaz geliyor ve çakmakta da bir problem yok ise muhtemelen gaz memesi tıkanmıştır.

Bu da parça değişimini gerekli kılar. Antalya Protherm Servisi olarak bizleri aradığınız takdirde uzman personelimiz size orijinal yedek parça temin edecek ve montajını yapacaktır. Şofbeninizde alev harlamıyor ise diyafram contasında bir deforme söz konusu olabilir. Deforme olan parça yine ekibimiz tarafından değiştirilmektedir.

Şofbeninizde elektrik akımı ile ilgili de sorunlar baş gösterebilir. Örnek vermek gerekirse şofben fişinin takılı olduğu yerde topraklama sistemi kurulmamış ise arıza ortaya çıkabilir. Bu durumda bir elektrikçi çağırmanız gerekebilir. Şofben konusunda ortaya çıkan arıza ya da aksaklıkların pek çoğu hatalı montaj, kullanıcı kaynaklı sorunlar ya da üretimden kaynaklı problemler olabilir.

Sorun ne olursa olsun en kısa zamanda garantili bir şekilde Antalya Protherm Servisi sertifikalı personel tarafından onarılacak ve size tam kapasite çalışır vaziyette teslim edilecektir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile  kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan Antalya Protherm Servisi 25 yıllık mazisinde her tür marka kombi, kazan, şofben onarım ve bakımını yapmış olup Antalya’da bu anlamda en geniş ve garantili hizmeti sunmaktadır.

En hesaplı servis işlemini bilinçli müdahale ve kesin sonuç ile almak isterseniz bizimle saat fark etmeksizin dilediğiniz an irtibata geçerek yardım alabilirsiniz.

Teknik servis hizmetlerinde, yıl boyu çalışan ve yıllık periyodik bakıma ihtiyacı olan kombi, klima ve beyaz eşya bakımı çok önemlidir. Bu cihazların bakımında, Antalya Protherm Servisi gibi işin uzmanlarının tavsiyelerine ihtiyaç vardır.

Başarılı ve etkili bir teknik hizmet için, sertifikalı ve eğitimli olan teknik elemanlara ihtiyaç vardır.

İşinde başarılı olmanın en etkili yolu olan Antalya Protherm servisi hizmetleri, kombi bakımını kış aylarına girmeden, klima bakımın da yaz aylarına girmeden yapılması tavsiye etmektedir.

Klima bakımıyla yaz aylarında rahat edersiniz. Klimanın nefes almasına yardımcı olacak filtre bakımı, bakımda ilk adımdır. Toz ve polen temizliği, diğer parçaların test edilmesi ve bakıma tabi tutulmasıyla, bakım ve onarım bitirilmektedir.

Antalya Protherm Servisi Hizmetleri

  • Antalya Protherm Servisi
  • Protherm Kombi Bakımı
  • Protherm Kombi Tamiri

Kombi bakımı ise su ısıtıcı kısmın test edilmesi, baca kısmının test edilmesi, kullanım suyunun test edilmesi ile başlar. Gerekli yedek parçalar tedarik edilir ve bakım ve onarım işlemleri yapılır. Antalya Protherm Servisi bünyesindeki elemanlarımız gerekli iş ahlakına sahiptir. Ayrıca sertifika eğitimi yanında, son çıkan cihazlar için gerekli eğitimi almışlardır. Başarılı ve etkili bir çözüm için hızlı ve etkili çözümler sunan ekiplerimiz, teknik servis olarak, aradığınız bütün özelliklere sahiptirler.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!