Antalya Profilo Servisi

Antalya Profilo Servisi

Antalya Profilo Servisi sizlere yılların deneyimi ile Profilo marka beyaz eşyalarınızda garantili hizmet sunmaktadır. Profilo markası beyaz eşyalar konusunda yıllardır ürettiği cihazlarla ne denli iddialı olduğun göstermiştir.

Birbirinden farklı kapasitedeki cihazlar ile hem evlerde hem de işyerlerinde büyük yardımcı olmaktadırlar. Her sene yapılacak yıllık bakımlar ile Profilo marka cihazlarınız herhangi bir sorun çıkarmanda çalışacaktır. Önemli olan cihazlarınızın Profilo marka cihazları tanıyan bir teknik ekip tarafından elden geçirilmesidir.

Yıllardır sizlere profesyonel destek sunan firmamız Antalya Profilo Servisi Antalya’nın tüm ilçelerinde aktif olarak çalışmaktadır. Gezici servis araçlarımız ile herhangi bir bozulma, tekleme dahilinde anında bulunduğunuz yere uzman ekiplerimizle gelip sorununuzu çözmekteyiz. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız günün 24 saati sizlere yardımcı olmak için hazırdır.

Profilo markasının mutfaklarda en sık tercih edilen ürünlerinden bir tanesi gıdaları sakladığımız buzdolaplarıdır. Bu cihazlar bazı durumlarda bozulabilir. Buzdolaplarınızda sık bir şekilde karşılaştığımız konulardan bir tanesi sıvı dökülmesine bağlı olarak arızalanmadır.

Buzdolabınızda su sızması var ise acilen tedbir almanız gerekecektir. Öncelikle cihazınızın fişini çekin ve Antalya Profilo Servisi çağrı merkezimizi arayarak teknik birimlerimizden yardım isteyin.

Televizyonlar ise Profilo markası altında farklı boyut ve özelliklerle hem evlerde hem de işyerlerinde gördüğümüz kullanışlı cihazlardır. Bazen televizyonlar konusunda da arıza kayıtları alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse televizyon ekranı karlı gösterebilmekte ya da hiç görüntü vermemektedir.

Karlı görüntü uydu ve alıcılarla alakalı olabilir. Kablolu televizyon ayarları ile ilgili de bir sorun ortaya çıkma ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Bu konuda Antalya Profilo Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Mutfaklarda sık tercih edilen cihazlardan birisi de fırınlardır. Alt ve üst rafların eşit pişirmemesi sorunu sık karşılaştığımız bir durumdur. Raf konumlarının doğru ayarlandığından ve doğru ayarlarda pişirdiğinize emin olmalısınız.

Bunun için Profilo fırın kılavuzuna bakabilirsiniz. Ancak uzman desteği isterseniz Antalya Profilo Servisi operasyon merkezimiz sizlere teknisyenini anında yönlendirecektir.

Fırın konusunda bir diğer şikâyet ise ocak gözünün alev almaması durumudur. Gaz ve basınç ayarları kontrol edilmelidir. Profilo kılavuzda bununla ilgili detaylar vardır ancak danışmak isterseniz Antalya Profilo Servisi personelimize ulaşabilirsiniz

Klimalar sıcak yaz günlerinin en büyük yardımcısıdır. Elektrik kaçağı klimalarda sık gördüğümüz tehlikeli bir durumdur. Kablolarla ilgili bir durum olabilmektedir. Yıllık bakımlar dahilinde gerekli tüm kablo kontrolleri de yapıldığından böyle bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Profilo marka her tür cihazınız için aklınıza takılan bir detayda ya da teknik destek almak istediğinizde Antalya Profilo Servisi teknik birimimizi arayabilirsiniz. Hangi ilçe ya da semtte olursanız olun anında sizlere uzman kadromuz ile yardımcı olmaktayız.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!