Antalya İndesit Servisi

Antalya İndesit Servisi olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve bu doğrultuda İndesit beyaz eşyalarında sorun yaşayan müşterilerimizin ihtiyaçlarını garantili bir şekilde gidermişizdir. Bildiğiniz gibi beyaz eşyalar günlük olarak yoğun bir şekilde kullanıldıklarından ne zaman nasıl bir arıza ortaya çıkaracağı hiç belli olmamaktadır. Bu anlamda kurduğumuz teknik birimlerimiz ile gece gündüz demeden Antalya merkez ve ilçelerde yardıma ihtiyaç duyan müşterilerimize anında hizmet götürmekteyiz.

Çamaşır, bulaşık ve kurutma makineleri için İndesit marka ve modeller konusunda uzman destek birimimiz yerinde bakım ve onarım sistemi ile sizlere yardımcı olmaktadır. Bununla beraber tam donanımlı bir atölyemiz olduğundan eğer cihazınızdaki arıza büyük ve ciddi bir müdahale gerektiriyor ise zaman kaybetmeden operasyon merkezimizde işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Antalya İndesit Servisi olarak daima kalıcı çözümler sunmaktayız. Bu sebeple cihazınız için en doğru müdahalede bulunmaktayız.

Buzdolabı Servisi

İndesit markasının mutfaklarda en sık kullanılan beyaz eşyalarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolapları konusunda farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse buzdolabının üst kısmı soğuturken alt kısmının soğutmaması gibi bir durumlar karşılaşmak mümkün.

Böyle bir durumda kompresör yanması dediğimiz bir durumun olup olmadığı kontrol edilecektir. Ayrıca buzdolabının ağzına kadar gıdalarla doldurulması da kompresör yanmasına neden olacaktır. Antalya İndesit Servisi teknisyenimiz arıza tespiti yaparak gereken müdahalede bulunacaktır.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde karşılaştığımız bir durumda bulaşık makinesinin su almaması durumudur. Böyle bir durumda İndesit bulaşık makinenizin su giriş valfi arızası ortaya çıkarmış olma durumu vardır. Ayrıca pompa motoru devre dışı kalmış da olabilir, kontrol edilmelidir. Gerekli tüm kontrolleri Antalya İndesit Servisi teknik birimimiz yapacaktır.

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinde ise iyi yıkamama durumu ile karşılaşabiliyoruz. Böyle bir durumda su ısınmıyor ya da su boşaltmıyor olabilir. Ayrıca makine suyunu aldıktan sonra tambur dönmesi normal seyrinde mi kontrol edilmelidir. Arızanın tespiti için Antalya İndesit Servisi teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağlayacaktır.

Çamaşır Kurutma Makinesi Servisi

İndesit markasının kurutma makinesinde ise benzer şekilde iyi kurutmuyor ya da sesli çalışıyor gibi şikâyetler alabiliyoruz. Öncelikle cihazınızın parçaları ve aksamları kontrol edileceğinden bu gibi konularda Antalya İndesit Servisi operasyon merkezimizden yardım talebinde bulunmanızı öneriyoruz.

Servisimize tek numaramızdan gece gündüz rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Nöbetçi servis sistemi ile çalıştığımızdan günün 24 saati teknisyenlerimiz çalışmaktadır. Antalya il ve ilçelerine gezici servis araçlarımız ile hızlı bir şekilde vardığımızdan İndesit marka beyaz eşyanıza anında müdahale etme durumumuz bulunuyor.

İndesit marka beyaz eşyalarınız için yedek parça gerekiyor ise bunu orijinal yedek parça temin ederek sağlıyoruz. Bilinçli müdahale ile çözüm odaklı işlem yapan firmamız teknisyenlerine aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!