Antalya İmmergas Servisi

Antalya İmmergas Servisi özellikle kış aylarında ısınma ihtiyacı için yoğun bir şekilde kullanılan İmmergas kombilerin Antalya merkez ve ilçelerinde kapsamlı bakım ve onarımını yapan şehrin en köklü firmasıdır. Kombiler özellikle gelişen teknolojiye paralel olarak günümüzde oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. İmmergas markasının çıkardığı birbirinden farklı modelde kombiler hemen her türlü alanda rahat bir şekilde kullanım için tasarlanmıştır.

Kombiler konusunda unutulmaması gereken en önemli nokta yıllık bakımlarının aksatılmanda yapılması gerektiğidir. Kombiler zaman içerisinde kir bağlayabilir ya da parça bozulmalarına neden olabilir. Sebep her ne olursa olsun arıza oluşmanda önce tedbirinin alınması gerekir.

İmmergas marka kombileriniz için Antalya İmmergas Servisi uzman kadromuz ile bakım hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca herhangi bir parça ihtiyacı olduğunda sizlere İmmergas markasının orijinal yedek parçalarından temin etmekte ve sorunu kaynağından çözmekteyiz.

Kombiler ile ilgili gün içerisinde pek çok arıza kaydı alıyoruz. Bu arızaların bir kısmı parça bazlı olmakla beraber bir kısmı elektrik ya da gaz ile alakalı olmaktadır. Önemli olan arızanın doğru tespit edilip doğru yöntemle ortadan kaldırılmasıdır. Kombilerin gürültülü çalışmasına dair pek çok şikâyet bizlere geliyor.

Kombinizin ses yapmasının nedenlerinden bir tanesi fan motoru ile ilgili olabilir. Kombi haznesinde biriken hava, devir daim motorunda bir arıza oluşumu da ses yapabilmektedir. Gerekli kontroller Antalya İmmergas Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılacak ve sesin kaynağı bulunarak arıza ortadan kaldırılacaktır.

Kombilerde en sık rastladığımız arıza kayıtlarından bir tanesi ısı ya da sıcak su alamama üzerinedir. İmmergas kombiniz sıcak su sağlamıyor ise muhtemelen ısınan suyun bir bölümü kalorifer kısmına karışıyor olabilir. Üç yollu vana arızası dediğimiz durumda kalorifere gitmesi gereken su musluğa gidiyor olabilir. Bu da kaloriferde ısınma olmazken sıcak suyun aşırı derecede ısınmasına yol açacaktır. Arızanın tam tespiti için Antalya İmmergas Servisi operasyon merkezimizden mutlaka uzman desteği istemelisiniz.

Kombiler konusunda karşımıza çıkan bir diğer arıza da kombi sirkülasyon pompasının sıkışmasıdır. Sirkülasyon pompası sıkışması durumu kombi uzun müddet çalıştırılmadı ise görülebilir. Pompa içerisine zamanla yabancı bir cisim kaçabiliyor ya da hava sıkışması ortaya çıkabiliyor. Sıkışan hava kombinizin de çalışmasını olumsuz yönde etkiliyor. Sirkülasyon pompası sıkışması arızasının tespiti ve onarımı için Antalya İmmergas Servisi teknik birimimizden yardım alabilirsiniz.

İmmergas kombiler konusunda uzman bir kadroya sahip olmakla beraber merkez ve ilçelerde kombi konusunda mağdur kalmış müşterilerimize anında ulaşıyor ve sorunu çözüyoruz. Antalya İmmergas Servisi gezici servis araçlarımız şehrin her yanına dağılarak hizmet verdiğinden size en yakın gezici servis aracımızı yönlendiriyor ve size zaman kaybettirmeden İmmergas kombinizin onarımını anında gerçekleştiriyoruz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!