Antalya Ferroli Servisi

Antalya Ferroli Servisi, İtalyan markası Ferroli’nin birbirinden kaliteli şofben ve kombilerinde gereken tüm bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Sıcak ve ve ısınma ihtiyaçlarını gideren Ferroli marka cihazlar rutin bakımları ile yıl içerisinde herhangi bir sorun çıkarmadan çalışmaktadır.

Kombi ve şofbenler pek çok elektronik aksam ve parçaya sahip olduğundan herhangi bir sorun çıkarmayacağından emin olmak adına yıllık bakımları aksatılmamalıdır.

Kombilerinizi uzun vadede sorunsuz kullanmak istiyorsanız petek temizliğine son derece önem vermelisiniz. Kalorifer tesisatı temizliği olarak da adlandırılabilecek bu bakım çamur, kireç ve çeper gibi atıkların temizlenmesini kapsar.

Yıllık olarak yapılan kombi bakımlarında bu temizlik işlemleri yapılmakta ve Ferroli marka kombinizden daha iyi verim almanız sağlanmaktadır.

Ferroli marka kombiniz için kalorifer tesisat temizliği için genellikle mutfak, banyo ya da balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupan sökülerek işleme başlanmaktadır. Kirlerin gideri için tuvalet ya da lavabo gibi yerleri tercih etmekteyiz.

10- 15 metre uzunluğundaki hortumları kullanmaktayız.  Antalya Ferroli Servisi olarak petek temizliğini iki aşamada yapmaktayız. İlk aşamada petek ve tesisatın üst boru sistemini temizlemekteyiz. İkinci aşamada ise tesisat borularının alt kısımları itina ile temizlenmektedir.

Kombiniz için yaptığımız petek temizliği ortalama bir iki saat kadar sürmektedir. Yerden ısıtma sistemleri temizliği ve petek temizliği son teknoloji cihaz ve ekipmanlarımızla yapmaktayız. Yılda en azından bir defa kalorifer tesisat temizliği yaptırmanızı öneriyoruz.

Ferroli marka şofbenler ise aralıksız sıcak su verme konusunda oldukça başarılı cihazlardır. Ferroli marka şofbenlerinizde de hiç beklenmeyen arızalar kendisini gösterebilir. Örneğin şofben ana brülörü yavaş ateşleniyor ise büyük ihtimalle parça değişimine gerek duyulacaktır.

Termokulp arızalanmış ise genellikle şofben bir süre çalışıp sonrasında sönecektir. Şofben diyafram yırtılması var ise yine sıcak su alamazsınız, kontrolü sağlanmalıdır. Antalya Ferroli Servisi olarak şofbeninizden verim alamadığınız her an yardımınıza yetişmekteyiz.

Şofbenler konusunda oldukça iddialı markalardan birisi olan Ferroli’nin parça değişimi ve garantili bakımı servisimiz tarafından yapılmaktadır. Önemli olan doğru müdahale ile kesin sonuçtur. Ferroli cihazları yakından tanıyan personelimiz bu konuda gerekli eğitimi almış kişilerdir.

TSE standartlı hizmet anlayışı ile sizlere kusursuz işlem sağlamaktayız. Günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşabilir ve Ferroli şofben, kombi cihazlar konusunda dilediğiniz desteği alabilirsiniz.

Antalya’nın tüm ilçe ve semtlerinden bize ulaşmak için Antalya Ferroli Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilir ve gezici servis araçlarımızdan anında yardım alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!