Antalya ECA Servisi

Antalya ECA Servisi ismini, Antalya ilimizin her noktasında kaliteli hizmet sunarak geniş kitlelere duyurmayı başardık ve tüm müşterimizi koşulsuz memnun ederek büyük başarılara imza attık. Isıtma ve soğutma cihazlaının başarılı üreticisi ECA, kurmuş olduğu servis ağı ile de bu alandaki rakipsizliğini her daim ispatlamıştır.

Kombişofben gibi sıcak su üretimi yapan cihazların yanı sıra klima ürünlerindeki model çeşitliliği ile her zaman tercih sebebi olmuştur. Ayrıca merkezi sistem kazan daireleri ve buna bağlı olarak suyu dağıtım görevini üstlenen sirkülasyon pompaları üretimi , satışı ve bakımı ile de hizmet sektöründeki yerini almıştır.

İş yerlerinde ve binalarda kullanılan ECA Markalı merkezi olarak soğutma işlemi yapan isimli yapan VRF sistemi klimaların da bakım onarım ve tamir işlerini yapan Antalya ECA Servisi isimli firmamız bu alanda edindiği üstün tecrübeleri hep işine yansıtmış ve mükemmel sonuçlar almıştır. Sıcak suyun olmazsa olmazımız olduğu kış dönemlerinde kombi ve şofben ihtiyaçlarımız zirve yapar.

Sorunsuz, problemiz ve ekonomik çalışmanın olmazsa olmazı bakımlar, asla atlanmaması ve aksatılmaması gerken işlemlerdir. ECA kombiECA şofben gibi cihazların uzun ömürlü olmasının da anahtarıdır bu bakım işlemleri.
Aynı şekilde ECA markalı klima ünitelemizi de bu periyodik bakımlara ve temizlik işlemlerine tabi tutmalıyız. Ancak bu sayede en üst düzeyde verim alabilir, sıkıntılı geçen yaz dönemlerinde yüksek konfor yakalayabiliriz.

Antalya ECA Servisi 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde konumlandırılmış, bünyesinde görev alan personelleri de buna uygun olarak görevlendirilmiştir. Sorununuz ne olursa olsun dilediğiniz zaman aralığınde temas kurarak servis çağırabilir veya ilerideki zamanlar için randevu alabilirsiniz. Operasyon merkezindeki arkadaşlarımız ECA ürünlerinizin güvenli kullanımını sağlamak ve sizleri memnun edebilmek için kesintisiz çalışmaktadır.

 

Antalya Eca Klima Servisi olarak 20 yılı aşkın süredir klima modelleri ile hemen her alanda tercih sebebi olan Eca’nın Antalya’daki en geniş kapsamlı hizmet sunan firmasıdır.

Antalya Eca Klima Servisi

Klimalar eskiden her ne kadar sınırlı kapasitede ve sınırlı çeşitte sunulan cihazlar olsalar da günümüzde birbirinden farklı modelleri ile her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Uzaktan kumandası ile programlanan ve kişi evde yokken bile istenen zamanda sıcaklık ya da serinlik alınabilen cihazlar oldukça kullanışlıdır.

Klimaların zaman ayarları bu anlamda oldukça işe yaramaktadır. Örneğin işten eve gelmeden önce eviniz sıcak olsun ya da serinlesin istiyorsanız Eca klimanızın kumandasından uygun ayarı seçebilir ve siz eve gelmeden çok önce istediğiniz havayı ayarlayabilirsiniz. Antalya Eca Klima Servisi ekiplerimiz ayarlar konusunda müşterilerimize gerekli destek ve yardımı sağlamaktadır.

Bazı durumlarda müşterilerimiz Eca marka klimalarının zaman ayarının çalışmadığından şikâyet edebiliyorlar. Böyle bir durumda öncelikle klimanızda program ayarladıktan sonra herhangi bir suretle elektrik kesintisi meydana gelmediğinden emin olmalısınız. Aksi halde programın yarıda kesilmiş olması muhtemeldir.

Klimanızın fişi takılı mı, sigortada sorun var mı ya da kumandasında pil var mı? Bu gibi ufak kontrolleri yaptıktan sonra Eca klimanızın saat ayarının doğru olduğundan emin olmalısınız. Saat ayarında PM akşamı, AM ise gündüz saatlerini ifade etmektedir. Ancak programlamada sorun yaşıyor ve işin içinden çıkamıyorsanız hiç vakit kaybetmeden çağrı merkezimizden yardım isteyebilirsiniz.

Klimalar konusunda bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi de klimanın çalışmaması üzerinedir. Klimanız eğer çalışmıyorsa ilk etapta sorun enerji ile alakalı olabilir, fiş ve sigorta kontrol edilmelidir.

Eca Klima Bakım ve Onarımı

Eca marka klimanızın uzaktan kumandasını mutlaka kontrol edin, çalışıyor mu, sinyal gidiyor mu, program ayarı yapılabiliyor mu hepsini gözden geçirin. Acil durum anahtarını kullanarak test konumunda çalışıp çalışmadığını anlayabilirisiniz. Ancak aklınıza takılan herhangi bir noktada müdahalede bulunmadan operasyon merkezimiz ile irtibata geçmenizi öneririz.

Klimalar ile ilgili bizlere gelen sorular arasında klimadan ses geliyor tarzı durumlar oluyor. Klimanızdan ses gelmesi daima bir arıza işareti değildir. Örneğin soğutma sırasında duyulan çatırdama sesi klima gövdesinde sıcaklık değişimine bağlı olarak ortaya çıkan genleşme ile ilgilidir.

Eca klimanızı kapattığınızda bir hışırtı sesi var ise bu da sistemdeki gaz sesidir ve normal bir akıştır. Ancak klimanızdaki ses daha farklı ve anlam veremediğiniz bir durumda çıkıyor ise Eca Klima Servisi uzman ekiplerimiz gezici servis araçları ile sizlere yardımcı olmak adına anında bulunduğunuz yere gelecek ve Eca klimanıza gerekli müdahalelerde bulunacaklardır.

Alanında uzman kadromuz yıllardır Eca markası üzerinde başarılı çalışmalar yapmaktadır. Bu anlamda 24 saat boyunca Eca Klima Servisi uzmanlarımızdan alacağınız destek sonuç odaklı ve profesyoneldir. Klimanızın bakımların yanı sıra orijinal yedek parça temini ve montajı da personelimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!