Antalya Demirdöküm Servisi

Antalya Demirdöküm Servisi, Antalya’da her marka beyaz eşya, klima ve kombide olduğu gibi Demirdöküm ürünlerinde de en yetkin personele sahip İso 9001 belgeli bir servistir. Demirdöküm markası belki de ülkemizde en çok tercih edilen kombiklima ve şofben markasıdır. Öyle ki köklü geçmişi ve sürekli kendini yenileyen dinamik yapısı ile Demirdöküm insanlara ürünleri ile konfor sunuyor. Demirdöküm klima, kombi ve şofbenlerde ortaya pek çok arıza çıkabilir. Bu marka ile alakalı değildir.

Antalya Demirdöküm Şofben Servisi

Bu tarz cihazların çalışma prensipleri aynı olduğundan içerisindeki aksamlar ve elektronik devrelerde sorun çıkması olağandır. Demirdöküm şofben konusunda yıllardır evlerimizden çıkmayan bir marka.

Şofbenlerde meydana gelebilecek bazı problemler ise önceden önlem alınarak önüne geçilebilecek durumlardır. Bu sebeple yıllık bakımını yaptırmanızı öneriyoruz.

Şofben bir süre yanıyor ve sonra duruyor ise termokulpta bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Baca sensörü ya da diyaframdan kaynaklı bir sorunla da karşılaşmış olabilirsiniz. Bunun için biz Antalya Demirdöküm Servisi gerekli her türlü kontrolleri sağlıyoruz.

Şofbeniniz çalışırken alevi kendiliğinden sönüyorsa şofbeni kapatarak birkaç dakika beklemenizi öneriyoruz. Tekrar çalıştığınızda aynı olayı görüyorsanız teknik bir desteğe ihtiyacınız var demektir, hemen bizimle iletişime geçin.

Şofben çalışırken alevi kısık ise tük dedantörünü mutlaka kontrol edin. Dedantör bozukluğu bu gibi durumlarda sık yaşanır. Dedantörü değiştirdiğinizde sorun çözülecektir. Ancak çözülmüyorsa yine bizimle irtibata geçiniz. Şofbene gaz gelmediği müddetçe şofben çalışmaz. Şofbeniniz doğalgazlı ise doğalgaz bağlantılarının mutlaka kontrol edilmesi gerekir.

Antalya Demirdöküm Kombi Servisi

Kombinin ısı vermemesi ise bir diğer önemli sorundur. Kombinin termostatının düşük derecede kalmamış olmasına dikkat ediniz. Böyle bir durumda kaloriferden yeterli verim alamamanız doğaldır.

Dönüş hattındaki filtrede bir tıkanıklık var ise yine dilediğiniz verimde bir performans alamazsınız. Bu gibi durumlarda filtreleri, petekleri ve bunlarla beraber boru hatlarını temizliyoruz.

Vanaların kapalı olmadığından da emin olunuz. Hem giriş hem de çıkış vanaları vardır. Bunların ikisinin de açık olması gerekir. Ancak Demirdöküm kombi cihazınızdan hala istediğiniz verimi alamıyorsanız bizimle telefon destek hattından destek alabilirsiniz.

Eğer sorun çözülmeyecek gibiyse mobil gezici ekiplerimiz bulunduğunuz yere hızla gelerek arıza tespiti yaparak onarım işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Ortaya çıkmış arıza hakkında ekiplerimiz sizi detaylı bir şekilde bilgilendireceklerdir.

Antalya’nın neresinde olursanız olun tek numaramız dahilinde bize rahatlıkla erişebilirsiniz. Antalya bölge merkez servisi olduğumuzdan Antalya Demirdöküm Servisi olarak hizmet ağımız geniştir. Hangi ilçe, semt ya da mahalle olduğu fark etmeksizin vakit kaybetmeden onarımınızı başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Antalya Demirdöküm Servisi gibi işinin ehli olan teknik servisler, klima ve kombi gibi günlük yaşantımızda çok önemli yeri olan cihazların bakımında, en iyi yöntemleri kullanmaktadır. En iyi hizmet için işinde uzman teknik servis elemanlarının tercih edilmesi gerekir.

Antalya Demirdöküm Servisi bünyesindeki teknisyenler bakım ve onarım yanında, yıl boyu çalıştıkları için, kombi, klima ve beyaz eşya bakımlarının zamanında yapılması çok önemlidir. Soğuk hava şartları gerçekleşmeden kombi bakımı, sıcak ve bunaltıcı hava şartları gelmeden klima bakımı yaptırmak çok önemlidir. Bu bakım işlemlerinde, işin uzmanlarının tercih edilmesi, kış ve yaz aylarında rahat etmek için çok önemlidir.

Antalya Demirdöküm Servisi Hizmetleri

  • Antalya Demirdöküm Servisi
  • Antalya Demirdöküm Kombi Servisi
  • Demirdöküm Şofben Servisi
  • Demirdöküm Klima Servisi

Kış aylarının en önemli cihazı olan kombilerin bakımına, ısıtıcı tabletin testi ile başlanır. Daha sonra, baca fanı, petek ısınması, kullanım suyunun ısınması ve suyun pompalanması gibi fonksiyonlar tek tek, incelenir ve gerekli bakım işlemleri gerçekleştirilir. İşinin uzmanı olan Antalya Demirdöküm Servisi elemanları, kısa zamanda iş teslimi yaparak, aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunmaktadır.

Klima bakımında ise toz, polen ve filtre temizliği ilk sırayı alır. Daha sonra ise, diğer parçalar tek tek incelenir ve gerekli bakım yapılır. Sertifikalı ve eğitimli elemanlarımız, müşteri onayı ile bakım ve onarım yapar.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!