Antalya Bosch Servisi

Antalya Bosch Servisi, Antalya’da Bosch marka cihazlar adına alabileceğiniz en kapsamlı ve garantili servis hizmeti sunmaktadır. Bosch marka beyaz eşyalar oldukça kullanışlı olmanın yanı teknolojik yenilikleri de bünyelerinde barındırmaları nedeniyle sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Bosch’un tüm Türkiye’de olduğu gibi şehrimizde de büyük bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Bu denli yoğun bir şekilde tercih edilen bir markanın geniş kapsamlı bir de servisi bulunmaktadır. Servisimiz  Antalya bölgesinin her ilçe ve semtine yetişmekle beraber arızaları garantili bir şekilde ortadan kaldırıyor.

Bosch’un beyaz eşyalar kapsamında sıklıkla tercih edilen cihazlarından bir tanesi kurutma makineleridir. Kurutma makineleri bazı durumlarda verimli bir şekilde kurutma işlemini yapamaz ve çamaşırlar nemli çıkabilir. Bunun nedeni çamaşır tipine göre uygun programı seçmemenizden kaynaklanmaktadır.

Her çamaşır tipine uygun bir programlama vardır ve uygun program seçilmelidir. Ayrıca lif filtresi gözenekleri tıkanmış ise çamaşırlarınız yine istediğiniz verimde kurumamış olabilir, temizlenmelidir. Antalya Bosch Servisi olarak tavsiyelerimize uymanız size büyük fayda sağlayacaktır.

Bahar ve yaz aylarının en çok kullanılan cihazlarından Bosch klimalar da hiç beklenmeyen anlarda arızalar ile bizleri şaşırtabiliyorlar. Bosch klimalarda karşımıza gelebilen sorunlardan bir tanesi beslemeye bağlı olduğunda ancak çalıştırılmadığında bazı zamanlar aksamlar kendiliğinden çalışabiliyor.

Kart üzerindeki besleme rölesi arızalandığında böyle bir sorunla karşılaşabiliyoruz. Ayrıca kart üzerindeki SSR da arıza yapmış olabilir, kontrol edilmelidir. Antalya Bosch Servisi teknisyenlerimiz gerekli müdahaleleri gerçekleştireceklerdir.

Bulaşık ve çamaşır makinelerinde en büyük arıza nedeni kireç sorunudur. Aksamlarda oluşan paslanmalar, biriken kireç cihazların verimini düşürecektir. Kireç çözücü kullanmanız bu aşamada son derece faydalı olacaktır. Bosch marka çamaşır ve bulaşık makinelerinizde kullanmanızın uygun olduğu kireç çözücülere dair Antalya Bosch Servisi ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Gıdalarımızı sakladığımız mutfaklarımızın en önemli beyaz eşyası buzdolaplarında da bir takım arızalar aniden ortaya çıkabiliyor. Karlanma, hem Bosch buzdolaplarında hem de dipfriz soğutucularda karşımıza çıkmaktadır. Genellikle cihazların kapısı açık kaldığında karlanma sorunu ile karşılaşıyoruz.

Ayrıca kapı eşiklerinde bulunan plastik koruyucuların da değiştirilmesi gerekebilir. Sizlere bu konuda Antalya Bosch Servisi teknisyenlerimiz gerekli teknik desteği sağlayacaktır.

Bosch marka kombi, şofben gibi günlük olarak yoğun bir şekilde kullandığınız cihazlar için de bizlerden gerekli teknik desteği alabilirsiniz. Eğitimli personelimiz gezici servis araçları ile günün her saati çalışmalarına devam etmektedir.

Bizlere tek bir telefon ile ulaşabilir ve Bosch marka elektrikli cihazlarınıza kapsamlı bir bakım yaptırabilirsiniz. Ayrıca bizlere online olarak web sitemizden ya da whatsapp müşteri danışma hattından da ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!