Antalya Ariston Servisi

Antalya Ariston Servisi, ülkemizde en sık kullanılan beyaz eşya markalarından Ariston markasınn Antalya  ilindeki en geniş hizmet ağına sahip servisidir. Ariston cihazlar çeşitliliği ve kalitesi ile yıllardır tercih sebebi olmuştur. Ancak bazı durumlarda cihazlar arıza çıkarabilmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de yıllık bakımlarının düzenli olarak yapılmamasıdır.

Yıllık bakımları için firmamıza dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Bakım, temizlik, yedek parça temini ve aklınıza gelebilecek daha her türlü hizmet tarafımızca verilmektedir. Ariston beyaz eşya, şofben, klima, kombi cihazları hemen her evde görebildiğimiz cihazlar olmakla beraber bu markanın Antalya’daki en kapsamlı servis hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

Ariston klimalar birbirinden farklı modelleri ile insanların ortamını ferahlatan oldukça kullanışlı cihazlardır. Klimaların yeteri kadar soğutmaması pek çok nedene bağlıdır. Üniteler arası bağlantı kopukluğu, uzaktan kumanda arızaları ya da filtre kirliliği gibi nedenler cihazınızın yeteri kadar soğutmamasına neden olur. Bu tip durumlarda hızlı ve garantili bir şekilde işlemlerimizi sizler için yapmaktayız.

Çamaşırlarımızı yıkamak, temizlemek adına kullandığımız Ariston’un çamaşır makineleri de bazı durumlarda tekleyebiliyor hatta ciddi arızalar ortaya çıkarabiliyor. Makinenin temizleme yapabilmesi için su alma ya da su verme işlemlerini doğru bir şekilde yapmalıdır.

Cihazların su boşaltmaları hortumlar ile olur. Hortumlarda bükülme, kırılma, çatlama ya da bağlantı noktalarında gevşeme söz konusu olduğunda su alma-verme işlemleri yapılamaz. Bu gibi durumlarda Antalya Ariston Servisi ekiplerimizi vakit kaybetmeden arayabilirsiniz.

Mutfaklarda kullandığımız bulaşık makinelerinin verimli bir şekilde yıkama yapabilmesi için kireç birikimlerinin önüne geçilmelidir. Makinedeki kireç tortusu ve aksamlarda meydana gelen paslanmalar cihazınızın verimli bir şekilde yıkamasına engeldir. Bulaşık makineniz için mutlaka uygun kireç çözücüler kullanmalısınız. Bu konuda ayrıntılı bilgi için Antalya Ariston Servisi teknisyenlerimizi arayabilirsiniz.

Mutfaklarda kullandığımız bir diğer özellikli cihaz ise buzdolaplarıdır. Ariston buzdolaplarınızda su sızdırma gibi bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Ayrıca iç lamba ışığının yanmaması, buzdolabınızın gürültülü çalışması gibi pek çok sorun ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda ekiplerimizden uzman desteği talep ediniz.

Ariston şofben ve kombilerde de ortaya çıkabilecek her türlü problemde bizleri arayabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız İso 9000 belgeli olup alanında uzman teknisyenlere sahiptir. Bizlere Antalya’nın tüm ilçelerinden, semtlerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gezici servis araçlarımızla sizlere hiçbir suretle zaman kazandırmadan yetişiyor ve Ariston marka cihazınız her ne olursa olsun profesyonel desteğimi sürdürüyoruz. Antalya Ariston Servisi tek numaramızdan bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!