Antalya Arçelik Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar günlük olarak çok yoğun kullanılan cihazlar olduğundan herhangi bir arıza nedeniyle insanları büyük sıkıntıya sokabilirler. Bu sebeple bir arıza anında hızlı ve güvenilir bir müdahaleye ihtiyaç duyarlar.

Antalya Arçelik Beyaz Eşya Ürünlerinize Garantili Çözümler Firmamızda

Çamaşır makineleri ise banyolarımızın vazgeçilmez beyaz eşyalarındandır. Çamaşır makinelerinde en sık karşılaştığımız arızalardan bir tanesi cihazın su almaması ya da boşaltmamasıdır. Eğer cihazınızda bir su almama ya da su boşaltmama durumu var ise muhtemelen sorun hortumdadır.

Hortumda bükülme, çatlama ya da bağlantı noktalarında gevşeklik gibi durumlarda su alım ve boşaltım durumu sekteye uğrayacaktır. Ekibimiz  çamaşır makinenize gerekli müdahaleleri yapacaktır.

Bulaşık makinelerin verimli bir şekilde yıkamamasının nedeni ise kireç sorunudur. Makinede biriken kireç ve aksamlarda oluşan paslanmalar cihazınızın iyi bir şekilde çalışmasına engel olacaktır. Cihazının verimli çalışması açısından kireç çözücü kullanmanızı öneriyoruz.

Arçelik marka bulaşık makinelerinizde ne tür kireç çözücü kullanmanız gerektiğine dair gerekli bilgiyi servisimiz teknisyenlerinden alabilirsiniz.

Buzdolaplarında ortaya çıkabilecek su sızdırma, kurutma makinelerinde görülebilen kurutma makinesi sesli çalışması gibi durumlarda da servisimizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz.

Arçelik Klima Servisi

Antalya Arçelik Servisi klimalarınızın periyodik bakımında ve onarımında yanınızda.

Arçelik’in en çok tercih edilen cihazlarından bir tanesi klimalardır. Klimalar ortamı soğutan cihazlardır. Ancak bazı durumlarda klimalar işlevini yerine getiremezler. Örneğin bir gaz sızıntısı ya da kompresör arızası var ise klima istenen verimde soğutmayacaktır. Klima kompresör bakımı Antalya Arçelik Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Klima Bakımı çok önemlidir. Bakımsız klimalar kesin olarak mikrop saçmaktadırCihazınızın filitrelerinde biriken mikroplar kullanım esnasında odaya yayılarak size telafisi imkansız sonuçlar yaratabilir.

Bilinen adıyla ‘‘lejyoner ” mikrobu klimalarda oluşmaktadır..Solunum yoluyla ciğerlerimize ulaşan bu mikrop tahribat yaratmaktadır.

Bunun yanı sıra sürekli yorgunluk , gözde kızarıklık , hapşırma gibi şikayetlere de klimanızın bakımsız olması sebep olabilir.

Antalya Arçelik Servisi olarak tavsiyemiz yüksek verim almak için klima bakımlarınızı sıcak yaz günlerinde kullanmaya başlamadan önce mutlaka yaptırmanız olacaktır.

Servis elemanlarımızın ilaçlı bakım uygulayacağı cihazlarınız her türlü bakteri ve mikroptan arındırlarak eksiksiz olarak kullanımınıza sunulur. Böylelikle de yazın bir sorunla karşılaşmadan kullanımınız sağlanır.

Şofben Servisi

Arçelik Şofbenler evimizin ve işyerlerimizin  sıcak su ihtiyacını en ekonomik karşılayan cihazlardır. Fakat bazen de çalışmama ve arıza durumları ile karşılaşabiliriz.

 

Bu anlarda hemen Antalya Arçelik Servisi isimi ile görev yapan servisimizi arayınız. Uzman teknisyenlerimiz size derhal ulaşarak soğuk kış günlerinde sizin ve ailenizin üşümemesi için hemen onarımınızı gerçekleştirecektir.

Sadece arıza için değil , cihazınızın her türlü bakımı için de bize Yani Antalya Arçelik Servisi ne danışabilirsiniz.

Kış günlerine girmeden hemen önce yaptıracağınız  Arçelik Şofben bakımı ile kışı rahat ve ekonomik geçirebilirsiniz. Bakımı yapılan cihazınız gazı az harcayacağı için bütçenize de gereksiz yük getirmeyecektir.

Üstelik şofben cihazınızın ömrü de uzayacak ve gereksiz yere şofben değişim masrafına girmemiş olacaksınız.

Televizyon Servisi

Arçelik’in sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi de televizyonlardır. Arçelik LCD ve LED televizyonlar oldukça farklı modellerde insanlara sunulmaktadır. Ancak bazı durumlarda Arçelik televizyonlarınızda arıza görülebilir.

Eğer televizyonunuza sinyal gelmiyor ise kablolu yayınla alakalı bir durum olabilir. Eğer apartmanda merkezi sistem olarak kullanıyorsanız sinyal gelmeme durumu diğer komşularınızda da var mı kontrol etmelisiniz. Ayrıca cihazınızın kumandasında gerekli program ayarlarını da yapmanız gerekir.

Eğer televizyonunuz hiçbir şekilde açılmıyor ise bağlantı noktalarını, prizi ve sigortayı kontrol etmelisiniz. Antalya Arçelik Servisi olarak televizyonlarınıza gerekli bakımı sağlıyoruz.

Arçelik marka her tür cihazınız için bizlere Antalya’nın her yerinden günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Servisimiz Antalya için tek numaradan sizlere hizmet vermektedir.

Arıza açan televizyonlarınız sizi üzmesin,hemen randevu alarak seçkin servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Antalya Arçelik Servisi olarak Lcd Plazma Tüplü ve Led tv lerinize kesintisiz tamir -onarım hizmeti sunmaktayız.

Arıza açan televizyonunuz için haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.

En kısa sürede size destek verecek olan ekiplerimiz arızanın giderilmesi konusunda ellerinden gelen en hızlı şekilde onarım işleminizi gerçekleştirecektir. Mobil gezici ekiplerimizle ilçe ve semt ayrımı gözetmeksizin Antalyanın tüm bölgelerine servis hizmeti veren Antalya Arçelik Servisi yılların vermiş olduğu tecrübe ile sorununuza kalıcı ve en doğru çözümleri sunmaktadır.

Antalya Arçelik Servisi, beyaz eşya, kombi, klima ve televizyon cihazları ile hemen her evde yerini alan Arçelik markasının en kapsamlı servisidir. Antalya ilimizde yıllardır verdiği garantili destek ile şehir sakinlerinin en büyük ihtiyaçlarından birisini karşılayan firmamız gezici servis araçları sayesinde Antalya’nın her yerine yetişmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!