Antalya Arçelik Klima Servisi

Ankara Arçelik Klima Servisi, geniş servis ağı ile Ankara merkez, ilçe ve semtlerinde yaşayan ve Arçelik klima kullanarak teknik destek isteyen herkesin yardımına koşan garantili hizmet sunan bir servis olarak öne çıkar.

Yıllardır Arçelik marka beyaz eşya ve klimalarda oluşan arızaları onaran ve gerekli durumlarda orijinal parça değişini yapan servis 25 yıllık bir deneyime sahiptir.

Klimalar pek çok kapalı alanda kullanılan yaz aylarında adeta kurtarıcı niteliğindeki soğutuculardır. Piyasada farklı marka ve modellerde pek çok klima çeşidi bulunmaktadır. Marka ve modele göre değişiklik gösterseler de klimaların çalışma prensipleri aynıdır. Ayrıca düzenli bakım gerektirirler.

Ülkemizde beyaz eşya denilinde akla gelen ilk markalardan birisi de Arçelik’tir. Arçelik klimalarınızı kullanırken periyodik bakımlarını yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Özellikle kış aylarında pek kullanılmayan klimalar zaman geçtikçe bir takım kir ve tozları biriktirebilirler. Bu sebeple uzun bir aradan sonra klimanızı açacak iseniz öncesinde bir bakım yaptırmanız tavsiye edilir.

Arçelik klimalarda bir takım basit temizlik ve kontrol işlemlerini siz kendi başınıza yapabilirsiniz. Ancak bazı teknik detaylar vardır ki bunlar için mutlaka Arçelik servisinden yardım almalısınız. Örneğin bir hava filtresini siz temizleyebilirsiniz. Haftalık olarak yapabileceğiniz bu temizlik ile Arçelik klimanızı daha verimli kullanabilirsiniz. Hava filtreleri elektrik süpürgesi ile temizlenebilir ya da musluk altında yıkanabilir.

Ancak yıkayacaksanız yıkama sonrasında kuruması için kesinlikle güneş altında tutmayınız. Ayrıca yıkarken çitilemeyiniz, bu filtreye zarar verecektir. Filtreyi çıkarttıktan sonra herhangi bir suretle klimayı çalıştırmayın. Bu sizlere önerebileceğimiz basit bir temizlik. Ancak bir de mutlaka Arçelik servisi olarak bizlerin yapması gereken kontroller vardır. Mesela soket bağlantılarının kontrolü, R-22 gazının alçak ve yüksek basın değer kontrollerinin yapılması, drenaj tavasının ve hattının temizlik işlemleri, eksik gaz şarjı, duyu ile bir takım kontroller, basınçlı hava veya su ile evaparatör ve kondaserin temizliği gibi…

Kısacası klimalarınız her ne kadar verimli çalışıyor olsa da bu gibi temizliklerin yapılması, bakım ve kontrollerin rutin bir şekilde servisin gelerek ilgilenmesi önemlidir. Seçkin ve uzman personeli ile kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile Ankaralıların Arçelik klima sorunlarında destek sağlayan Ankara Arçelik Klima Servisi memnuniyet garantisi vermektedir.

Ankara Arçelik Klima Servisi Hesaplı ve Kaliteli

Kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme imkânları da tanıyan servisimiz hizmetlerini uygun fiyatlarda tutmaktadır. En iyi servis ödülü sahibi olan firmamız ayrıca nöbetçi personel ile geceleri de tam kapasite hizmetlerine devam etmektedir.

Arçelik yerli üretimimiz de ilk sıralarda yer alan nadir firmalardan biridir. Ankara Arçelik Klima Servisi yıllardır sorunsuz bir şekilde hizmetlerine devam etmekte olup satış sonrası servis hizmetlerinde de başarısını tescillemiş bir firmadır.

Ankara’ da yüzün üzerinde servis imkânı sunduğu gibi pek çok satıcı mağazalarda da Arçelik ürünleri bulmak mümkündür. Her türlü ihtiyaca ve fiyata göre ürün bulmanın en kolay adresi şüphesiz Arçelik olmuştur.

  • Ankara Arçelik Klima Servisi
  • Ankara Arçelik Klima Montajı
  • Ankara Arçelik Klima Tamir Ve Bakımı

Yaz aylarında daha çok tercih edilse de kış aylarında da kullanım oranı yüksek olan klima çeşitleri her geçen gün artmaktadır. Ankara Arçelik Klima Servisi satış yerleri ve servisleri, satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet anlayışıyla tüketiciyle buluşmaktadır.

  Ankara Arçelik Klima Servisi çeşitleri düşük enerji tüketimi ile yüksek verimle çalıştığı için hem bütçeyi zorlamaz hem de ortamın ısısını dilediğiniz ısıya çok az bir zaman da dönüşmesini sağlar. Arçelik klimaların çeşitliliği ise tüketicilere sunulan hizmet standardının ne kadar yüksek olduğunu ortaya koymaktadır. Arçelik kuruluşundan bu güne kalite ve güven anlayışı ile yıllarca hizmet vermeye devam edecektir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!