Ankara Kombi Klima Servisi

Ankara Şofben Servisi

Ankara Şofben Servisi teknik birimlerimiz sizlere şofben konusunda yaşayacağınız her tür sorunda garantili teknik destek sağlamaktadır. Yılların verdiği deneyim ile sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Ankara merkez ve ilçelerde aralıksız 20 yılı aşkın süredir şofbenler konusunda çalışmalar yürütmekteyiz.

Bu anlamda daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş bulunmaktayız. Müşterilerimizin yaşayacağı en ufak problemde de dahi gece gündüz demeden yardım eli uzatmaktayız.

Sıcak su ihtiyacını karşılama adına günün 24 saati kullanılabilen şofbenler elbette bu yoğun kullanım neticesinde bir bakım isteyecektir. Yıllık bakımları yapıldığında ise uzun vadede sorun yaratmayacaktır.

Şofbenler konusunda pek çok arıza kaydı ile karşılaşıyoruz. Bu arızaların bir kısmı nispeten küçük olsa da bir kısmı daha teknik detay gerektiren sorunlar olabiliyor. Sebebi her ne olursa olsun cihazınızda bir olumsuzluk görülüyor ise küçük büyük demeden sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı oluyoruz.

 Ayrıca bir yedek parça ihtiyacı söz konusu ise sizlere şofben marka ve modelinizde orijinal yedek parça temini sağlıyoruz. Merkez ve ilçelerde sizlere yıllardır olduğu gibi Ankara Şofben Servisi kalite standartlarında garantili ve kapsamlı hizmet sağlıyoruz.

Şofbenlerde en sık karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi şofbenin suyu az ısıttığına dairdir. Şofben pek çok nedenden ötürü suyu az ısıtır ya da hiç ısıtmaz.

Mesela ısıtıcılara enerji gitmiyor ise şofben suyu ısıtmayacaktır. Ayrıca şofbenin en önemli parçalarından bir tanesi olan kademe anahtarında bir arıza meydana gelmiş ise yine verimli sıcak su almanız güçleşecektir. Bu gibi önemli parçaları Ankara Şofben Servisi teknisyenlerimiz kontrol edecektir.

Şofbenin suyu iyi bir şekilde ısıtmamasının sebeplerinden birisi de su basıncı ile çalışan sviclerden birisinin arızalı olabileceğidir. Eğer ısıtıcılardan ikisi de kopuk ise enerji devresini su üzerinden tamamlıyor olabilir ki bu da suyun ısınmama nedenlerinden bir tanesidir.

Su fıskiye delikleri çok geniş ise verimli sıcak su almanız güçleşeceğinden fıskiye tercihinizi ona göre yaparsanız sorun kalmayacaktır. Su ısıtılan diğer tüm cihazlarda olduğu gibi kireç sorunu da sıcak su almaya engel durumlardandır.

Zaman içerisinde oluşan kireçlenme cihazınızda suyu geç ısıtmaya neden olmaktadır. Ankara Şofben Servisi teknik birimimiz gerekli kontrolleri sağlayarak bu gibi olumsuz durumları ortadan kaldıracaktır.

Şofbenler ile ilgili bir başka durum da sigortayı attırmasıdır. Eğer şofben çalıştığında sigorta attırıyorsa akım taşıyan kablolarda kısa devre söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir.

Ayrıca rezistansta bir kısa devre söz konusu olabileceğinden rezistans da kontrol edilerek önlem alınmalıdır. Şofbeninizde oluşabilecek bu ve benzer durumlarda saat fark etmeksizin Ankara Şofben Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!