Servisim › Baymak Servisi

Ankara Baymak Servisi

Bir yıl içerisinde kombi ya da klima ya da birbirinden farklı beyaz eşya çeşitleri belirli zaman aralıkları ile bir takım sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Bunun için de periyodik bir bakım bu tür ürünler adına büyük bir önem taşımaktadır. Her tür arıza ya da periyodik bir bakım adına Ankara Baymak Servisi son derece kaliteli bir çözüm sunmaktadır.

Özellikle kaliteli üretim ile adını duyurmuş bir markanın yetkili ve merkezi servis hizmetleri çok kapsamlı çalışmaları gözler önüne seriyor. Tam donanımlı ve modern bir görüntüye sahip atölye desteği aynı zamanda uzman personelin katkısı burada nitelik bakımından çok büyük önem taşımaktadır. Ankara Baymak Servisi 24 saat boyunca nöbetçi personel hizmeti veriyor bu da süre tanımadan kaliteli hizmet almanız için size yardımcı oluyor. Kapıda uygun ödeme seçeneklerinin içerisinde kredi kartı alternatifi pek çok müşteri için gerçekten çözüm oluşturmaktadır. En yaygın ve kaliteli servis ağına sahip olan bir firmanın aynı zamanda güleryüzlü ve bilinçli personele sahip olması servis kalitesini daha da yukarıya taşımaktadır. Günümüzde insanların ihtiyaçlarını bilen ve en iyi şartlarda karşılayan sistem elbette ki servis hizmetleri ile beraber daha yaygın bir duruma gelmiş görünüyor. İletişim gibi çok önemli bir konuyu kesinlikle göz ardı etmeden gerekli bağlantıyı kurmalı ve kaliteli hizmeti hemen almaya başlamalısınız. Güçlü altyapısıyla ve marka kalitesi ile ön planda olan Yenimahalle Baymak merkez servisi her konuda size destek için var ve çalışmaları bu yönde devam ediyor.

Özellikle de kış ayları geldiği zaman kombi normalden çok daha fazla bir şekilde çalıştırıldığı için bir takım sorunları gün yüzüne çıkarır. Bu tür bir durumu daha çok erken bir zaman içerisinde yaşamamak için kombilerin bakımlarının Ankara Baymak Servisi tarafından yapılması büyük bir önem arz etmektedir. Sadece kombi adına değil, aynı zamanda klimalar için de yaza giriş yapmadan önce bir takım bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir.Özellikle de kombi bakımı için yakıcı saç bağlantı ve tıkanıklık gibi bir takım problemler ile kombinin performans testleri mutlak suret ile yapılmalıdır. Ayrıca donanımından meydana gelen bir takım sorunlar adına da tarama yapılmalıdır ve Ankara baymak servisi tüm bu işlemleri firma bünyesinde bulunan ve bu alanda yıllar içerisinde büyük bir tecrübe kazanmış çalışanlar ile profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Baymak tarafından kusursuz bir hizmet ile yapılan her türlü bakım için aynı zamanda yerinde servis hizmeti ile de müşteri memnuniyeti her zamanen üst safhada tutulmaktadır. Bunların yanı sıra aynı zamanda klima bakım hizmetleri de bu noktada aynı şekilde son derece kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir.

Yeni kullanmaya başlayacağınız ürününüzü mutlaka Ankara Baymak Yetkili Servisi ile iletişime geçerek garanti altına aldırınız. Bu işlem hayati önem taşımaktadır.

 • Baymak Servis Merkezi
 • Anında Acil Destek Ekibi
 • Baymak Kombi Tamir Merkezi
 • Baymak Klima Bakım & Montaj
 • Yedek Parça Deposu
 • Memnuniyet Garantili Servis
 • Ankara İçin Tek Servis Numarası ; 448 00 00
 • Tüketici Dostu Hizmet
 • Online Çağrı Merkezi
 • Baymak Şofben Tamir Merkezi

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Baymak Servisi, Saimekadın , Oran Şehri Baymak Servisi, Esertepe Baymak Servisi, Şentepe, Basınevleri Baymak Servisi, Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş Baymak Servisi, Kurtuluş Baymak Servisi, Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi Baymak Servisi, Dışkapı Baymak Servisi, Tandoğan , Çiğdem Mahallesi Baymak Servisi, Sıhhiye ,Baymak Servisi Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler Baymak Servisi, İskitler , Natoyolu Baymak Servisi, Seyranbağları Baymak Servisi, Esat , Kavaklıdere Baymak Servisi, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar Baymak Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe Baymak Servisi, Akdere , Ostim Baymak Servisi, Öveçler Baymak Servisi, Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe Baymak Servisi, Konutkent , Bilkent , Ayrancı Baymak Servisi , İncirli , Cebeci , incek Baymak Servisi, Cevizlidere , Yaşamkent Baymak Servisi, Bağlum Baymak Servisi, Abidinpaşa , Subayevleri Baymak Servisi, Karapürçek Baymak Servisi, Hasköy , Ufuktepe Baymak Servisi, Aydınlıkevler Baymak Servisi, Ümitköy, Pursaklar Baymak Servisi, Elvankent Baymak Servisi, Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler  Baymak Servisi, Bahçelievler , Kızılay Baymak Servisi, Gölbaşı Baymak Servisi, Altındağ Baymak Servisi, Balgat Baymak Servisi, Sincan Baymak Servisi, Etimesgut Baymak Servisi, Mamak Baymak Servisi, Eryaman Baymak Servisi, Çukurambar Baymak Servisi , Batıkent Baymak Servisi, Yenimahalle Baymak Servisi, Keçiören Baymak Servisi, Dikmen Baymak Servisi, Çayyolu Baymak Servisi, Çankaya Baymak Servisi

Bunun için de polen ya da toz temizliği ve aynı zamanda filtre temizliği Ankara Baymak Klima Servisi tarafından kaliteli bir hizmet ışığı altından sunulmaktadır. En önemli sorunlarda biri ise fan sıkışması ya da bunu gibi sorunlardır ve tüm bu işlemler kusursuz bir şekilde yapılabilmektedir. İster klima için isterse de birçok değişik beyaz eşya adına son derece kaliteli bir şekilde periyodik bakım firma bünyesinde sunulmaktadır. Aynı zamanda bu büyük firma bünyesindeki her çalışan bu alanda eğitim almış ve sonunda da sertifika sahibi olmuş kişi ya da kişilerden oluşmakta ve her türlü sorun adına profesyonel bir yaklaşımla ele almaktadırlar.Ankara Baymak servisi olarak hatırlatmak isteriz ki ; bakım işlemlerinizi mutlaka işinin ehli ve profesyonel çalışan kişilere yaptırınız. Bu konuda servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Bakım esnasında yapılanlar kısaca aşağıda özetlenmiştir.

Baymak Kombi cihazlarında zaman zaman arıza kodları görülebilir. Bunlar üründe aksaklık olduğunu anlatan işaretlerdir. Bazı problemleri kullanma kılavuzlarındaki karşılığına bakarak kolay ve seri bir şekilde çözebilirsiniz. Bunun için sizlere yardımcı olabileceğini de düşündüğümüz Baymak Arıza Kodları ve açıklamalarını aşağıda Ankara Baymak Servisi olarakmadde madde belirttik.

BAYMAK KOMBİ ARIZA KODLARINDAN BAZILARI VE AÇIKLAMALARI :

 • Baymak HT Yoğuşmalı  Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları
 • 10E Arıza Kodu: Dış ortamdaki sıcaklık durumunu algılayan sıcaklık sensörü arızasıdır
 • 20E Arıza Kodu: Kombi Merkezi ısıtma devresi NTC sensöründe  arıza var
 • Kalorifer NTC sini değiştimek gerekir.
 • 28E Arıza Kodu: Baca sensörü (NTC ) Arızası.
 • 50E Arıza Kodu: Kombi kullanım susyunun sıcaklığını algılayan NTC Arızası 
 • 60E Arıza Kodu: Oda termostatı kullanılıyor ise sensör arızası var demektir
 • Bağlı Olan Oda termostatını değiştirmeniz gerekli.
 • Değişim veya tamir gerekli.
 • Yazılımın Tekrar yüklenmesi de gerekebilir.
 • 88E Arıza Kodu: Elektronik kart AVS 77 kontrol ünitesi arasında iletişim arızası
 • Cihazınızın Resetlenmesi Gerekir.
 • 110E Arıza Kodu: Cihaz Üzerindeki Emniyet Termostatınız  Arızalı Demektir
 • 62E Arıza Kodu: Cihazınıza entegre elektronik kartınız arıza yapmış demektir.
 • Kontrol Panelindeki OK Yazan Tuşa  2 Defa Basın , Sorun Devam Ederse Ekip Çağırın.
 • 119E Arıza Kodu:Kombinizde başınç hatası var demektir. Muhtemelern Suyunuz Yok
 • Kombinizin suyunu 1.5 ile 2.00 arasına gelecek Şekilde Doldurun
 • 125E Arıza Kodu: SBu kod da sistem içinde su olmadığını gösterir.
 • 130E Arıza Kodu: Bacaya Bağlı Sıcaklık Ölçen NTC Arızası.
 • Servis çağırın
 • 133E Arıza Kodu: Gaz gelmiyor.Vananızın Açık Olup Olmadığını Kontrol Ediniz.
 • 151E Arıza Kodu: Ateşleme Elektrodunu Kontrol Ediniz.
 • 193E Arıza Kodu:Sistem Üzerinde Hava Oluşmuş. 
 • 155E Arıza Kodu: Cihaz Aşırı Resetlenince Ortaya Çıkar. Bira Bekleyip Tekrar Resetleyin.
 • 156E Arıza Kodu: Yüksek Elektrik Akımı Veya Düşük Elektrik Girişini Gösterir. Cihazı Resetleyiniz.
 • 160E Arıza Kodu:Kombinizin Fan Moru Arızalı .Servis Çağırınız.

 

Baymak Servisi İle İlgili Sorular

Baymak baxı eco 3 kombimizin ekranında off yazıyor su ısıtmıyor

Okan - 2017-10-01

Ekranda off yaziyor su isitmiyor ne yapmaliyiz

Cevapları Gör

kombi kış ısıtma kombi peteklere su basmıyor.

ruhi gültekin - 2017-10-08

Baymak Linea Amica kombi biraz eski bir kombi ancak kalite olarak iyi olduğu söylenen bir model sorun kombi peteklere ısıtma suyu basmıyor kışlık sistem çalışmıyor banyoya cevap veriyor teknik olarak anlatabildimmi bilmem konu hk.yardım talebimiz vardır daha öncede aynı sorunu yaşadık.
NOT:Hermatik kombi diğil eski sistemdir.

Cevapları Gör

kombi (baymak yer tipi) ve radyatör kontrolu

Kamil özdem 0535-9638494 - 2017-10-24

genel bir bakım (kış geliyor )

Cevapları Gör

İsitmiyor

Demet - 2018-10-03

Merhaba baymak su ısıtıcı sohben aldım 3ay kullandım fakat şu sıcaklık ayarını 3e getirdigimde isitmiyor ve ışık lambası da 2isik yanıyor npabilirim?

Cevapları Gör

Baymak maxi bacalı kombi

Ahmet Akdemir - 2018-12-02

Ateşleme yaparken zorlanıyor ateşlemeyi alınca da pofff diye yüksek ses çıkartıyor temizlik bakiminida yeni yaptirdim hâlâ devam ediyor

Cevapları Gör

Baymak yoğuşmalı BAXI

Ömer yalcinkaya - 2018-12-12

E10 yazısı yazıyor ekranda çalışmıyor .sabah şartları kapatıp gidik akşam calismadi

Cevapları Gör

Kombi suyu ısıtmıyo

Berfin - 2018-12-14

K8mbimizin modeli brötje heizung markası şimdi bu kaloriferleri ısıtıyor ama sıcak su akmıyo

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.