Altındağ Viessmann Servisi

Altındağ Viessmann Servisi kombi klima şofben kazan ve brulör sistemlerinizin arıza bakım ve onarım ve montaj hizmetlerini yerine getirmek için kurulmuş , üstün Alman markası olan Viessmann ürünlerinizi arıza açması durumunda tamir ederek kullanıma devam etmenizi sağlamaktadır.

Avrupa tarzı servis hizmet anlayışının ülkemize gelmesinden sonra, oldukça kaliteli servis hizmeti işlemleri gerçekleşmektedir. Hizmetinde önemli bir unsur olan, kalite ve zamanlama, uzman Altındağ Viesmann Servisi ekiplerimizce gerçekleşmektedir. Altındağ Viessmann Servisi kalite standartlarını tutturarak yapmış olduğu işlemlerle hep göz önünde olmakta ve üstün başarı elde etmektedir.

Güncel olan ve Avrupa ile aynı anda gerçekleştirilen etkili servis hizmetiyle, başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Cihaz bakım ve onarım hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, bu konuda söz sahibi olan kişilerin tercih edilmesi, oldukça önemli bir husustur.

Orjinal kombi parçaları, orjinal klima parçaları ve orjinal beyaz eşya parçaları ile yedek parça sorununu çözüme kavuşturan Altındağ Viessmann Servisi bünyesindeki elemanlarımız, servis hizmetindeki üstün başarılarıyla, kombi ve klimalarınızı rahat bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

 Kombiler, resmi kurallarla montajlanmaktadır. Her hangi bir ciddi durumda, projeyi hazırlayanlar, montajı yapanlar ve cihazı üretenler sorumluluk altına girmektedir. Bu nedenle, bütün bakım işlemlerinde Altındağ Viessmann Servisi tarafından sunulan servis hizmetimiz tercih edilmelidir.

Klima bakımında, fan bakımı, filtre bakımı ve diğer parçaların bakımı güncel yöntemlerle gerçekleşmektedir. Güncel yöntemlerle çalışan firmamız, orjinal parça kullanarak, kombi & klima gibi cihazları, huzur içerisinde kullanmanızı sağlamaktadır.

Altındağ Viessmann Servisi bakım montaj tamir yedek parça gibi konularda sizlere yardım etmesini yanı sıra kombi tesisat ve petek temizliği hususunda da detek vermektedir. Zaman içinde oluşan , yoğun kullanım ve şebekeden gelen suyun kalitesiz olmasına bağlı olarak sistemde kireçlenme pas ve tortu oluşmasına karşı ekiplerimiz avrupa cihazlarla ve sisteme zarar vermeyecek kimyasallarla ilaçlı temizlik ve pas kir arıdırması yapmaktadır.

Bu işlem tüm sistemin sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlamaktadır. Altındağ Viessmann Servisi olarak 5 yılda bir mutlaka uygulamanın yapılmasını tavsiye ettiğimiz bu müdahale için servis merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Altındağ Viessmann Servisi teknik birimlerimiz Ankara ilimizin en büyük metropol ilçelerinden birisi olan Altındağ ve çevresinde Viessmann marka cihaz kullananlara yılın 365 günü teknik destek sağlayan alanında profesyonel bir firmadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır müşterilerimize ekonomik, garantili ve kusursuz hizmet vermekteyiz.

Kombi, şofben, klima ve kazan gibi cihazlar günlük olarak hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan cihazlar olduğundan ne zaman bir arıza çıkaracağı tam olarak bilinememektedir. Teknisyenlerimiz herhangi bir arıza kaydı durumunda yerinde bakım ve onarım hizmeti sunarak ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılamaktadır.

25 yıllık bir deneyim ile kombi, şofben, klima ve kazanlar konusunda Altındağ sakinlerine diledikleri gün ve saatte bakım, onarım hizmetini sağlayan firmamız rahat ulaşılabilir oluşu ile de diğer firmalardan ayrılmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde zaman konusunda müşteriler büyük sıkıntılar yaşayabilmektedir.

Ancak biz şehrin her yanına dağılmış hizmet ağımız ve gezici servis araçlarımız ile hızlı hareket ediyor ve müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz. Altındağ Viessmann Servisi teknik personelimiz Viessmann marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir.

Viessmann marka kombiler Altındağ ilçesinde de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Kombiler konusunda bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi peteklerin aşırı bir şekilde ısınmasıdır. Kombide musluğa ve kalorifer hattına giden iki sıcak suyolu vardır. B

u yol üç yollu vana dediğimiz kısım ile ayrılır. Kalorifere ya da musluğa giden yollardan birisi herhangi bir nedenle tıkandığı zaman aşırı ısınma durumu ile karşılaşmak mümkündür. Üç yollu vana bakımı ve temizliği yıllık bakımlar dahilinde Altındağ Viessmann Servisi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Kombilerde bir diğer karşılaştığımız sorun su sızdırmadır. Kombi ile kombinin tesisatı altında kalan filtrede bir arıza çıkmış ise su kaçağı görülebilir. Vana bağlantılarında da bir arıza tespit edilmiş olabilir.

Plastik kombi bağlantı setleri yerine sizlere pirinç bağlantı setlerini kullanmanızı öneriyoruz. Eğer kombinizin su tankı delinmiş ya da kombiye gereğinden fazla su verilmiş ise su sızdırma olayı ile yine karşılaşmanız olasıdır. Altındağ Viessmann Servisi ekiplerimiz gerekli bakım ve onarım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Sıcak yaz günlerinde yoğun şekilde kullanılan Viessmann marka klimalarda da farklı arıza tipleri ile karşılaşabiliyoruz. Mesela cihaz hem sıcak hem de soğuk hava özellikli olmasına karşın sadece tek bir işlemi yapıyor ise iç ve dış ünite bağlantısında bir problem olabilir. Altındağ Viessmann Servisi klima birimlerimiz ev ya da işyerinize gelerek klimanızdaki parçaları kontrol edecek ve bir arıza durumunda gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!