Altındağ Vaillant Servisi

Altındağ Vaillant Servisi, insanların kombi ya da şofbenlerinde yaşadıkları sorunlarda profesyonel destek arayanların doğru adresi olmaktayız. Ankara ilimizin en büyük ilçelerinden bir tanesi olan Altındağ ve çevresinde Vaillant marka kombi ve şofben tercih edenler için hızlı ve uzman bir teknik servis mutlak bir ihtiyaçtır.

Çünkü kombi ve şofben dediğimiz cihazlar da her ne kadar kaliteli olursa olsun beklenmedik anlarda arıza çıkarabilir, bozulabilirler. Bir cihaz alırken kullanıcıların en önem verdikleri madde servise erişimin rahatlığıdır. Altındağ sakinlerinin içleri rahat olsun diye biz müşteri memnuniyeti ilkemiz ile günün 24 saati teknik bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız.

Kombi ve şofbenlerde ortaya çıkabilecek en ufak bir sorun bile ileride ortaya çıkabilecek daha büyük arızaların habercisidir. Örneğin kombinizden ses geliyorsa bu durumu görmezden gelmeyiniz. Çünkü bir takım parçalar alarm vermeye başlamış demektir. Aynı şekilde su sızdırma, verimsiz sıcak su sağlama gibi durumlar varsa ertelemeden bakımlarını yaptırmanız ileride yaşayacağınız daha büyük maliyetli onarım durumlarının da önüne geçecektir.

Sizleri hem ileride oluşabilecek ciddi bir maliyetten kurtarmak hem de Vaillant kombi veya şofbeninizi daha uzun vadede sorunsuz kullanmanızı sağlamak adına Altındağ Vaillant Servisi teknisyenlerimiz ile yıllık bakımları yerinde, başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kombilerin çok farklı arızaları olabiliyor. Bu arızaların bir kısmı üretim ve montajdan kaynaklı da olabiliyor. Ancak az önce değindiğimiz gibi uzun vadede parçalar işlevini yitirebiliyor. Böyle durumlarda eğer parça ciddi bir arıza ile karşılaşmış ise kullanmaya devam etmekte ısrar etmemek gerekiyor. Kombinizin parçaları kontrolden geçmeli ve eğer cihazınıza zarar vermeye başlamış ise değiştirilmesi gerekir. Bu konuda detaylı bilgi almak, fikir danışmak ve uzmana danışmak isterseniz Altındağ Vaillant Servisi müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kombilerde karşılaştığımız arıza tiplerinden bir tanesi kaloriferin üst kısmı sıcak olmasına karşın alt kısımların soğuk olmasıdır. Kombinizin girişinde bulunan filtreler zaman içerisinde tıkanabiliyor. Tıkanan filtreler nedeni ile cihaz performansını gösteremiyor ve ısıtma işlemi gerçekleşmiyor. Düzenli temizliği yapılmayan kombi tesisatlarında bu durumla sık karşılaşmaktayız.

Kombinizin su ve kalorifer ayrıştırıcısı olan üç yollu vana herhangi bir nedenden dolayı arızalanmış yad a yön değiştirmiş ise bu sorunla karşılaşmak mümkündür. Ayrıca bir önlem olarak kombiye yakın peteklerinizin vanalarını kısabilirsiniz. Ancak arıza kodu şeklinde böyle bir sorunla karşılaşıyor iseniz uzman bakımı için Altındağ Vaillant Servisi teknik birimimiz ile irtibata geçmenizi öneriyoruz. Günün her saati ekiplerimize ulaşabilir ve teknik anlamda her tür desteği alabilirsiniz.

Altındağ Vaillant Servisi cihaz üzerinde oluşan ve dijital ekranda beliren arıza kodlarını gördüğünüz anda hemen servis çağırmanızı , cihaza asla sizin müdahalede bulunmamanızı ve hattta elektrik & gaz akışını keserek ürünü ve kendi sağlığınızı garanti altına almanızı önermektedir. Kırmızı arıza lambası yanıyorsa veya başka cihazda başka bir olumsuzluk varsa Vaillant Servisi ile iletişime geçme aşamasına gelinmiş demektir.

Altındağ Vaillant Servisi acil durumlar için beklettiği destek ekiplerini devreye sokarak anında ulaşım sağlamakta ve etkin bir şekilde müdahalede bulunmaktadır. Vaillant markası, kombi piyasasında en çok bilinen ve tercih edilen bir markadır. Almanya menşeili olan Vaillant markası, kalitesi ve farklı modelleri ile kullanan kişilerin yüksek memnuniyetine haiz olmuş bir üründür.

Çok fonksiyonlu, farklı tasarım ve özelliklere ve farklı fiyatlara sahip vaillant kombilerin kalitesi bu ürünlerin servis hizmetini sağlamak amacı ile kurulan servis ağına da yansımıştır. Türkiye’nin doğalgaz kullanılan tüm il ve ilçelerinde Vaillant servislerine rastlamak mümkündür.

Altındağ Vaillant Servisi bu servislerden bir tanesi olup kendi markasının servis ağı içerisinde önemli bir yere sahip olduğu gibi diğer markaların servisleri ile de büyük bir rekabet içindedir.             

Altındağ Vaillant Servisi’nden ücretli servis hizmeti almak mümkündür. Vaillant markasının özel servisi olarak yürütülen faaliyetler uzman ekipler ve teknik personel tarafından sürdürüldüğü için başarılı olarak gerçekleşmekte ve müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

İnternet adresinden veya telefon numarasından ulaşarak Altındağ Vaillant Servisi’nin hizmetlerini satın alabilirsiniz. Kombi montajı ve bakımının evde verilen hizmetler kapsamında olduğu, tamir hizmetlerinin ise arızanın boyutuna göre iş yerinde veya evde verildiği serviste kombinizin durumuna uygun hizmeti satın almak için servisle irtibata geçiniz.

Altındağ Vaillant Servisi işletme anlayışı ile de rakiplerinden farklı ve her zaman bir adım ötededir. Bu pozisyonu korumak için her zaman müşteri dostu çalışmaları ile de sektörde örnek olmuştur. Altındağ bölgesinin servis açığını en iyi şekilde kapatan işletmemiz yeterli sayıda çalışan atölye ve saha elemanları ile de sizlere dakikalar içinde ulaşım sağlayarak yardımcı olmaktadır. 

Vaillant kombi klima şofben gibi ürünlerinizle ilgili tüm işlemleri Altındağ vaillant Servisi olarak ulaşabileceğiniz 448 00 00 numaralı telefondan randevu alarak yaptırabilirsinz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!