Altındağ Regal Servisi

Altındağ Regal Servisi ile çalışmak ve bakım , tamir veya montaj gibi işleri yaptırmak ayrıcalıktır. İşlerine verdiği önem ve titizlikle dikkat çeken ve bu sayede sektörün en çok aranan firmaları arasında gösterilen Altındağ Regal Servisi ilke olarak koşulsuz ve kuralsız müşteri memnuniyetini misyon edilmiştir.

Sonbahar aylarında kombi, ilkbahar aylarında klima bakımı, oldukça önemli bir husustur. Soğuklarda kombisiz kalmamak için, yapılacak en iyi şey, kombi bakımının yapılmasıdır. Kombi bakımının başarılı ve etkili bir şekilde gerçekleşmesi için, işinde uzman olan kişilerin tercih edilmesi, çok önemli bir husustur.

Regal markası için görev alan atölye ve saha elemanlarımız üzerine binen iş yükünü sizlerden aldığı güç ile hafifletmektedir. Çamaşır makinası bulaşık makinası ve buzdalabı gibi beyaz eşya sınıfına giren tüm elektronikleriniz tarfımızca eksiksiz ve ekonomik olarak tamir işlemine tabi tutulmaktadır.

Kışın kutup soğuklarında bir gün bile kombisiz kalınmaz. Bu nedenle, kışa girmeden Altındağ regal servisi hizmetimizle, yıllık bakım yapılmalıdır. Projenin olumlu olması, havalandırma olanaklarının etkili olması, sertifikalı servis imkânı, kombi konusundaki önemli hususlardır.

Kombilerin bakım işlemlerinde, su ısıtıcı kısım, önemlidir. Bu kısım dolu olduğu zaman, temizlenmelidir. Temizlenemeyecek su ısıtıcı tabletler, orijinali ile değiştirilmektedir.

Altındağ Regal Servisi bünyesinde çalışan beyaz eşya ve klima konusunda da uzman olan elemanlarımız, başarılı ve güncel yöntemlerle klima bakımını gerçekleştirmektedir. 

Klima bakımında, filtre temizliği, toz ve polen temizliği, gaz takviyesi, fan sıkışması ve diğer aksamların kontrolü Altındağ Regal Servisi tarafından yapılmaktadır.

Klimanın yeri ön keşif hizmetiyle belirlenmektedir. Bu nedenle, oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bulunduğu ortama büyüklüğüne göre tercih edilen klimalar, orjinal gaz seçenekleriyle, gaz basıldığı zaman, kompresör zarar görmemektedir.

Altındağ Regal Servisi çağrı merkezleri vasıtası ile işlen sonrası müşteri memnuniyeti araştırması yapmakta , memnuniyet derecenizi ölçmekte ve hatta bir hatamız varsa bunları gidermek için analiz yapmaktadır. Gözden kaçan veya istemeyerek yapılan ve sizleri memnuniyetsiz bırakan tüm çalışmalarımız bu sayede mercek altına alınmaktadır. 

Regal kullanıcıları ile her zaman sıcak ilişkiler içerisinde olmaya azami gayret içinde olan personellerimiz bu konuda da her zaman gelişim içindedirler. 

Altındağ Regal servisi ile temas kurarak kaliteli ve güleryüzlü hizmet alabilirsiniz. Servis merkezimiz randevularınız için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.