Altındağ Protherm Servisi

Altındağ Protherm Servisi, günlük işlerinizin büyük bir kısmı sıcak su ya da ısı ile hallolmaktadır. Bu sebeple düşündüğünüzde aslında kombi, şofben ve kazan gibi cihazlar neredeyse olmazsa olmazlarınız konumdadır. Birbirinden kullanışlı bu cihazlarda yaşayabileceğiniz bir sorunda ise uzman desteği almanız şarttır.

Çünkü markayı, modeli tanıyan bir teknik servis ne yapacağını bilen bir servistir. Bu anlamda sizlere günün 24 saati hizmet veren firmamız Protherm marka tüm cihazlarınız için hem bakım hem de onarım işlemlerini garantili bir şekilde yerine getirmektedir.

25 yıllık bir deneyim ile Ankara Altındağ sakinlerine günün 24 saati aralıksız hizmet sağlamaktayız. Yıllık bakımlar cihazlarınız için son derece önemlidir. Özellikle ısınma için kullandığınız kış dönemlerinden önce mutlaka uzman personelimizi bakım yapması adına çağırmanızı öneriyoruz.

Bakım yaptırarak cihazınızda olası arızaların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca parça eskimesi dolayı ile bir parça değişimi gerekiyorsa orijinal Protherm yedek parça değişimini yine sizler için Altındağ Protherm Servisi kalite ve güvencesi ile biz yapmaktayız.

Günün hemen her saati sıcak su ihtiyacınızı giderdiğiniz şofbenlerde bir takım arızalarla karşılaşmanız olasıdır.  Örneğin şofben suyu ısıtmıyor ise kademe anahtarının ve sigortaların açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ancak sorun devam ediyorsa muhtemelen parça ve bağlantı arızası söz konusudur bu sebeple ekibimizden yardım almanız en doğrusu olacaktır.

Şofbenden suyun az gelmesi bir başka problemdir. Bataryanın duş başlığını ve su basıncını mutlaka kontrol edin. Su basıncı ile ilgili bir problem olabilir. Yine de en doğru tespit Altındağ Protherm Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır.

Eğer Protherm şofbeniniz yüksek kademede sigorta attırıyor ise voltaj problemi yaşanıyor olabilir. Gerekirse regülatör kullanımı tavsiye edilebilir. Ancak bunun için öncelikle personelimiz ön kontrolleri gerçekleştirmeli ve size bilgi vermelidir. Eğer şofbeniniz suyu çok ısıtıyor ise sistemde tıkanma ya da kademe anahtarında bir bozulma söz konusu olabileceği gibi elektrik devresinde de bir problem olabilir, kontrolü Altındağ Protherm Servisi ekibimiz tarafından sağlanacaktır.

Şofbenleriniz gibi kombi ya da kazanlarınızda da pek çok beklenmedik sorunla karşılaşabilirsiniz. Modeli ne olursa olsun cihazınız Protherm ise ekibimiz sizlere günün her saati yardımcı olacaktır. Yerinde bakım onarım sağladığımız gibi ayrıca donanımlı atölyemizde de bakım işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Altındağ sakinleri hiçbir şekilde mağdur kalmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Gece yarısı dahi olsa bizlere Altındağ Protherm Servisi tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız Altındağ ilçesinde sizlere hizmet için beklemektedir.

Altındağ Protherm Servisi metropol yaşantısında kombi cihazlarımızın hayatındaki yerini biliyor ve bu cihazların arıza durumunda yaşam kalitesini ne kadar olumsuz yönde etkilediğini idrak ettiği için her türlü müdahaleyi elinden geldiği kadar serii ve hızlı yapmaya çalışıyor.

Türkiye’de son yılların en çok tercih edilen markalarından olan Protherm , kalitesi ve özellikleri ile sevilerek satın alınan bir marka olmayı başarmıştır.

Tasarım ve kalitesi ile olduğu kadar kolay kullanım özellikleri ile de tercih edilirliğini arttıran Protherm kombi ve diğer elektrikli ev aletleri güncel teknolojik özellikleri sayesinde birçok evde yerini almaya devam etmektedir.     

Protherm markasının önemi sadece kalitesi ve tercih edilirliği ile sınırlı değildir. Sağladığı servis hizmetleri nedeniyle de kalitesini ve profesyonelliğini ispatlayan protherm markası, arıza, bakım ve montaj gibi konularda müşterilerinin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gereken tüm hizmetleri en iyi şekilde vermektedir.

Bu bağlamda kurulan servis ağı sayesinde tüm protherm ürünlerinin Altındağ Protherm Servisi sayesinde sorunsuz olarak çalışması sağlanmaktadır.            

Altındağ Protherm Servisi, protherm markasının tüm Türkiye’de yaygın olarak kurulan servis ağı içinde önemli bir bayi olarak Ankara, Altındağ’da protherm satın almış olan müşterilerin kombilerine hizmet vermektedir. Garantili ve ücretli olarak verilen servis hizmetlerinden durumunuza uygun olan hizmeti satın alarak ürünlerinizin yıllarca sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kombi ürünleri bir çok parçadan oluşur. Bunların hepsi birbirine entegredir. Altındağ Protherm Servisi arıza yapan kombi cihazınız için tüm yedek parça stoğuna sahiptir. Her türlü malzemeyi servis merkezimizden temin edebilirsiniz. Protherm kombi kullanıcısıysanız zaman zaman elektronik ve mekanik sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bunları aşmanın en kolay yolu zamanında yapılacak olan temizlik bakım ve kontrollerdir. Altındağ Protherm Servisi randevularınızı oluşturmanız için 448 00 00 numaralı telefondan sizlere yardımcı olmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!