Altındağ Mitsubishi Klima Servisi

Altındağ Mitsubishi Klima Servisi

Altındağ Mitsubishi Servisi klima bakımı gaz doldurulması demontaj – montaj nakil , iç ve dış ünite yer değişimi , borulama , tamir  gibi konularda tam kadro çalışan ekipleri ile aralıksız ve garantili hizmet vermektedir.

Mitsubishi markası Türkiye piyasasında yılları aşkın bir süredir dolaşımda olan bir markadır. Klima üretiminde ve satışında sayısız Mitsubishi mağazasını görmenin mümkün olduğu Türkiye pazarında, yaygın servis hizmetlerinin de başarılı bir şekilde yapılanmış olması markanın kalitesini ve değerini ortaya çıkartan unsurlar olarak dikkat çekmektedir. 

Altındağ Mitsubishi Servisi olarak tamir ve bakımlarınızı firmamız bünyesinde vermiş olduğumuz 1 yıllık garanti ile gerçekleştiriyor ve sizi güvence altına alarak işlemlerinizi kusursuzca sonlandırıyoruz.          

Altındağ Mitsubishi Servisi, Türkiye’deki elektrikli eşya satışında sahip olduğu önem ve yeri yıllardır koruyan ve adını aldığı Mitsubishi markasına yakışan servis hizmetlerini sağlayan, kendi servis ağı içinde olduğu gibi diğer servisler içinde de önemli bir yeresahip olan bir işletme olmayı başarmıştır.

Evde verilen  hizmet işletmelerinde verilen servis hizmeti ile müşterilerine alternatif seçenekler sunan Altındağ Mitsubishi Servisi, garantili ve ücretli onarım hizmeti de sağlamakta ve müşterilerinin bu yolla tüm sorunlarını çözmeye çalışmaktadır.

Uzman ve deneyimli kadrosu, profesyonel yönetim ekibi ile Altındağ Mitsubishi Klima Servisi, tüm Mitsubishi ürünlerinin bakım ve onarımını gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için müşterilerinin  telefonlarını aramalarını beklemektedir. İşletmemizin  internet adresini ziyaret ederek hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almanız da mümkündür.

Altındağ Mitsubishi Servisi klima kurulumu öncesi kullanmak istediğiniz ortamın analizinin ve keşfinin yapılarak en uygun ürünü seçmenizi önermektedir. Cephe , metrekare , güneş alıp almaması klima seçiminiz için en önemli etkenlerdir.

Düşük kapasiteli bir cihaz arzu ettiğiniz verimi karşılayamayacağı gibi , yüksek performans veren klima da boş yere enerji tüketmenize sebep olacaktır. Mitsubishi Servis birimleri bu konularda da uzman çalışanları ile keşif ihtiyacınızı karşılamaktadır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!