Altındağ Lambert Servisi

Altındağ Lambert Servisi denince akla ilk gelen şey kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ve disiplinli çalışma gelir. Göreve başladığımız ilk günden bu yana aynı çizgi üzerinde durarak ve kaliteden asla taviz vermeden görev yaptık.Kombi tamiri veya bakımı için doğru adrestesiniz, Altındağ bölgesinin en yetenekli ustaları servis bünyemizdedir.

Özel olarak eğitimden geçirilen ve konusunda ustalaşan elemanlarımız tüm enerjisini ve bilgi dağarcığını sizi memnun etmek için kullanmaktadır. Mobil araçlarımızla bölgeyi karış karış tarayarak ve ihtiyaç olan her an hazır bulunarak rakiplerimizden bir adım önde olduğumuzu her zaman ispat ettik.

Altındağ Lambert Servisi orjinal yedek parça kullanarak sizi ve ürünü riske atmadan tamir işlemi gerçekleştirmektedir Unutmyınız ki yan sanayi veya çıkma parçalar size ve kombinize geri dönüşü olmayan , ciddi hasarlar verebilir. Onun İçin kim olduğunu bilmediğiniz, tamir işlemine güvenemediğiniz kişileri çağırmayınız ve ürünü teslim etmeyiniz.

Yapmış olduğumuz her işlem 1 yıl ilave garantimiz altına alınmakta ve değişen her parça garantimiz altına alınmaktadır. Süreç içinde aynı arızanın tekrarlaması durumunda servis ücreti dahi almafdan onarımınız yapılmaktadır.

Çalışması gürültülü olan, su damlattığını gördüğünüz, aşırı gaz yakan, gövdesi ısınan, basıncı yükselen veya düşen, petekleri ısıtmayan bir kombi sahibiyseniz ve iyi bir servis ihtiyacınız varsa hemen bizi, yani Altındağ Lambert Servisi ni arayabilirsiniz.

Size özel hizmetlerimizden faydalanmak ve mağduriyetlerinizi kısa zaman dilimlerinde sonlandırmak isterseniz bizi 448 00 00 numaralı operasyon merkezimizden arayabilrsiniz. Teknik konularda cevaplayıcı da olan personellerimiz eğer gerek duyarlarsa adresinize hemen ekip çıkartacaktır.