Altındağ Kombi Servisi

Altındağ Kombi Servisi, Ankara Altındağ sakinlerinin her marka kombilerinin bakım ve onarımı yapan yılların deneyimli firmasıdır. Bünyesindeki sertifikalı personelleri ile Altındağ’ın her mahalle ve caddesine hizmet götürmektedir.

Ev ve işyerlerine sıcak su, ısıtma sağlayan yoğuşmalı kombiler, gün içerisinde insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde kombiler son teknolojik tamamlayıcı aksesuarlar ile cihazlarının verimli bir şekilde çalışmasına katkı sağlıyorlar.

Başkent Ankara’nın metropol ilçelerinden birisi olan Altındağ’da kombi kullanıcıları ise her türlü teknik servis, bakım ve onarımını İso 9001 belgeli, Ankara Bölge Merkez Servisi konumundaki Altındağ Kombi Servisinden alıyor.

Kalite standartlarına uygun olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi ilke edinmiş olan firmamız Altındağ Kombi Servisi rahat ulaşımı açısından da müşterilerinin tercihi oluyor.

Markası ne olursa olsun kombiniz için yıllık bakım ya da servis hizmet için müşteri kaydı oluşturulması yeterlidir. Sonrasında sadece tek bir çağrı ile cihazlarında sizlerin adres ve telefon bilgilerinize ulaşan teknisyenlerimiz bu manada sizi hiç yormadan en hızlı şekilde kapınıza gelecek ve gerekli işlemleri profesyonel bir şekilde yapacaktır.

Kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pek çok marka adı altında satılmaktadır. Her ne kadar markalar değişse de kombinin kullanım alanı, kapasitesi ve verimi birbirine yakındır. Çalışma mantığı da aynı olan kombilerin bu anlamda benzer arızaları ortaya çıkmaktadır.

Bazı kombiler aşırı ısınabilir, kimisi su sızdırabilir ya da hiç çalışmayabilir. Bu tip arızalar karşısında servisiniz Altındağ Kombi Servisi sizlere gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

Kombinizde kalisto ekran hatası görüyorsanız bu durum genel olarak elektronik kartla alakalı olacaktır. Kombinizin üzerinde bulunan elektronik ekranlar kombinizin hangi ayarda olduğunu görmek ve gerekli ayarlamaları yapmak adına faydalandığınız kısımdır.

Bu kısımdaki simgeler ve sayılar görülmediği zaman büyük zorluk çeker ve kombinizi istediğiniz ayara getiremezsiniz. Pek çok nedenden dolayı buradaki simge ve sayılar yok olabilir ya da birbirine karışabilir.

Bu tip bir arızada kart tamiri yapılacaktır. Sizlere temin edilecek orijinal kart değişimi sonrasında voltaj düzenleyicisi kullanarak bir daha bu sorunla karşılaşmak zorunda kalmayacaksınız. Altındağ Kombi Servisi cihazınızın markası ne ise o markanın orijinal yedek parçasını sizlere temin edecektir.

Ayrıca voltaj düzenleyicisi de firmamız tarafından temin edilmektedir. Kombinizde oluşabilecek bu ve bunun gibi her sorunda bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Altındağ Kombi Servisi deneyimli kadrosu ile kombinize en iyi bakımı yapar, garantisi ile uzun vadede kombinizden memnun kalmanızı sağlar.