Altındağ Klima Servisi

Altındağ Klima Servisi

Altındağ Klima Servisi, Ankara Altındağ’da sizler için hem ekonomik hem de garantili klima servis hizmeti sunmaktadır. Yıllardır Ankara’nın dört bir yanında hizmetlerine devam eden firmamız Altındağ bölgesi için özel bir ekip oluşturmuş gece gündüz demeden tüm klima sahiplerinin imdadına yetişmiş, yetişmeye de devam etmektedir.

Bir klima servisinden isteyebileceğiniz tüm özellikleri size sunan Altındağ Klima Servisi profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Alacağınız bakım ve onarım hizmeti tamamen alanında uzman kişilerden olacaktır.

Bahar ve yaz aylarında sıklıkla kullanılan ve ortamı serinleten klimalar farklı marka ve modellerle satış noktalarında yerini almaktadır. Klima konusunda ufak bir araştırma yaptığınız takdirde serin bir ortam yaratmak istediğiniz alana en uygun modeli bulmanız mümkündür. Klima markaları her ortama uygun ürettikleri klimalar ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Altındağ Klima Servisi işini bilen, sonuç odaklı, garantili bir servistir. Klimanızın yıllık bakımları da yine uzman kadromuz tarafından verilmektedir. Klima konusunda aklınıza gelen tüm hizmeti bizden hızlı bir şekilde alırsınız.

Klimalar pek çok çeşitte insanlara sunulmaktadır. Örneğin yer ve tavan tipi klimalar pek çok alanda avantajlı kullanım sağlamaktadır. En önemli özelliği hem tavana hem de yere monte edilebilmesidir. Ofis ve mağazalar için oldukça idealdir. Estetik olarak da gayet şık bir görünüme sahiptirler. Yer tipi klimalarda ek ısıtıcıları da bulunmaktadır. Asma tavanın olmadığı alanlarda tavana montaj kolaylığı vardır.

Bu da ortama hacim ferahlığı sağlamaktadır. Uzaktan kumandalı modelleri de mevcuttur. Mekânın koşullarına göre rahat bir şekilde yerleştirilebilir. Güçlü üfleme özelliği vardır ve bu özelliği nedeniyle ortamın havasını homojen olara değiştirmektedir. Bir diğer klima tipi ise gizli tavan tipli klimalardır. Bu klimanın en büyük özelliği tavanda bir boşluğa tamamen gizlenecek şekilde yerleştirilebilmesidir.

Yere, duvara ya da tavana yerleştirilecek olan cihazda havayı eşit dağıtan dağıtıcıları vardır. Soğuk havayı düzenli bir şekilde yaymaktadır. Eğer gerekirse taze hava bağlantısı da yapılabilmektedir.  Altındağ Klima Servisi olarak bu klimaların montajlarını sizler için yapmaktayız. Ayrıca gerekli programlarını da yapmakta klimanızı tam performans kullanmanızı sağlamaktayız.

Klimanın takılacağı alanda size en iyi verim verecek kısım seçilmektedir. Bu anlamda cihazdan herhangi bir şekilde şikâyetçi olmanız gibi bir durum oluşmayacaktır. Klima modelleri ve teknik destek için Altındağ Klima Servisi irtibat numaramızdan bize günün her saati ulaşabilirsiniz. Unutmayınız ki klimalar ancak doğru tercihlerle size en sağlıklı şekilde verim sağlarlar.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!