Altındağ İndesit Servisi

Altındağ İndesit Servisi

Başkent Ankara` nın en büyük ve merkez ilçelerinden olan Altındağ` da bulunan servisimiz, Dünya` nın önde gelen en büyük ve en tanınan beyaz eşya üreticilerinden İndesit` in Altındağ servisidir.

Evinizde bulunan tüm İndesit beyaz eşya ve teknolojik ürünler için Altındağ İndesit servisi olarak hizmetinizdeyiz. Merkez ofisimiz buzdolabı , çamaşır makinası bulaşık makinası ve kurutma makinası olmak üzere tüm İndesit markası taşıyan ürünlerinizin onarımı ve bakımı için online servis kaydı oluşturmaktadır.

Bizlere 448 00 00numaralı sabit telefonumuzdan veya 0552 860 00 00 mobil numaramızdan ulaşabilir yardım isteyebilirsiniz.

Uzman personelimiz ve İndesit üretimi orijinal yedek parçalarımız ile beyaz eşya ve diğer elektronik cihazlarınız için günün istediğiniz vakti bizi arayabilir ve ilgili problemlerinizi  servislerimiz sayesinde kolayca ve İndesit garantisi ile hızlı ve kolayca çözebilirsiniz. 

İndesit markalı her türlü ev eşyanız için tamir, montaj ve test kontrolleri Altındağ İndesit Servisi bünyesinde görev alan sertifikalı personeller dahilinde yapılır ve kayıt tutularak belirli periyotlar içerisinde siz değerli İndesit müşterileri için detaylıca kontrol edilir.

Ayrıca İndesit markalı kombi ve klimalarınız için de gaz ölçümleri ve hortum bakımları en son teknoloji cihazlar aracılığı ile kayıpsız ve güvenli bir şekilde kontrolü yapılır ve olası problemlerin önüne geçilir zira İndesit markasının sağladığı güven ve özveri ile tüm müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. İndesit markalı ürünleriniz için ilk önce bizi yaniAltındağ İndesit Servisi ni arayın.

Altındağ İndesit Servisi kapsamlı ve bol malzemeli yedek parça stoğu ile de ihtiyacınız olan her türlü ihtiyacınızı gidermektedir. İşlevini yapamayan , deforme olmuş , değişim zamanı gelmiş parçalarınızın orjinalleriniz servis merkezimizden temin edebilir , ürününüzü tekrar eski performansına ve sağlamlığına kavuşturabilirsiniz.

Üstelik tüm masrafınızı da kredi kartınız vasıtası ile pos cihazlarımızdan ödeyebilirsiniz. Ayrıcalıklı hizmet ve müşteri dostu servis denince akla ilk gelen Altındağ İndesit Servisi başarılı ve özverili çalışmalarını sizlere ulaşmak için yılın 365 günü görev yapmaktadır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!