Altındağ Hotpoint Servisi

Altındağ Hotpoint Servisi

Altındağ Hotpoint Servisi beyaz eşya tamiri konusunda 25 yılda edindiği büyük tecrübeyi işine yansıtarak tüm onarımlarını başarılı ve kalıcı sonuçlar alarak tamamlamaktadır. 

Bulaşık makinesi , buzdolabı , çamaşır makinesi gibi beyaz eşya sınıfına giren ürünlerinizi orjinal şekilde onararak satın aldığınız günkü performansına ulaştıran teknisyenlerimiz tüm enerjisini sizlerin mutluluğu için kullanmaktadır.

Bulaşık makineleri her zaman en büyük yardımcı beyaz eşyalar arasındadır. Aynı zamanda elde yıkanan bulaşıklarda sarf edilen sudan da tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Aynı şekilde çamaşır makinaları da büyük bir kolaylık ve tasarruf getirerek hayatımızdaki yerini almıştır. 

Altındağ Hotpoint Servisi adeta bir örümcek ağı misali tüm Ankara bölgesini kapsayan servis ağı ile de sizlere aynı gün ve yerinde hizmet sunma imkanı tanımaktadır.

Yaşanan konforun güvenli ve sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi adına ihtiyaç anında teknik destek için Altındağ hotpoint servisiuzmanlarından yardım alınabilir. Her türlü soru, kurulum, teknik servis ve orjinal parça değişimi ile ilgili geniş bir hizmet ağıyla hizmet verilmektedir.

Hotpoint servis hizmeti alabilmek için randevu oluşturarak kayıt bırakılması her zaman daha sağlıklı bir işleyiş sağlamaktadır. Servis kaydı oluşturulurken sertifikalı uzman personelin daha fazla çözüm seçeneği sunabilmesi için ürün model numarasının belirtilmesi oldukça faydalı olmaktadır.

Genellikle model numara bilgisi bulaşık makinasının kapak iç kısmında bulunmaktadır. Böylelikle oluşan arızaların çözümüne daha kısa sürede ulaşılabilmektedir.

Kullanılan hotpoint bulaşık makinasının oluşan arızası hakkında garantili işlem yapılabilmesi için Altındağ Hotpoint Servisi gibi teknik servis hizmeti sunulabilecek gerekli belgelere sahip olmasına dikkat edilmelidir.

Bu hassas noktaların dışında cihazın kullanımıyla ilgili sorulması gereken sorular varsa uzmanlara sorularak bulaşık makinasının kullanılmasında oluşabilecek aksiliklerin önüne geçilmesi sağlanır.

Altındağ Hotpoint Servisi kurulum ve taşınma esnasında yer değişimi gibi hizmetler için de siz değerli Altındağ semti sakinlerine destek olmaktadır. Unutmayın ; bize yaptıracağınız her işlem , değişen her parça tam 12 ay garantimiz altındadır.

İşciliğimiz bile bu garanti kapsamı içindedir. 0312 448 00 00 numaralı Altındağ Hotpoint Servisi online hattımız vasıtası ile merkezimize veya 0552 860 00 00 numaralı mobil hattımızla da gezici ekiplerimize ulaşabilir , randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!