Altındağ Ferroli Servisi

Altındağ Ferroli Servisi, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmek için gece gündüz, tatil, hafta içi hafta sonu demeden 7 gün 24 saat görev yaparak kombi klima ve şofben gibi cihazlarınızın sorunlarını çözümlemek için var gücü ile çalışmaktadır.

Altındağ Ferroli Servisi
Altındağ Ferroli Servisi

Tamir, bakım, yedek parça ve kurulum işlemleriniz için servis bünyemizde oluşturduğumuz tecrübeli ekiplerimizle siz değerli Altındağ sakinlerine yardımcı olmaktayız.

Kombi Servisi

Kombi kurulumunda belli bir prosedür vardır. Öncelikle ön keşif yapan mühendisler, gerekli çizimleri yapar ve bunu onaya sunarlar. Bu çizimlerde, kombiler, dışarıya en yakın yerlere kurulur. Altındağ Ferroli Servisi kurulum sonrası cihaz hakkında merak ettikleriniz için de online danışma hatlarından sizlere yardımcı olmaktadır.

Genelde mutfağa kurulurlar ve balkondan baca çıkışı verilir. Havalandırma delikleri de önemlidir. Bütün bunlar resmi prosedürle yapılır ve zorunludur. Altındağ Ferroli Servisi tamir bakım işlemleriniz için de yol gösterici bir firmadır. 

Ferroli Amblemi taşıyan, sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşılayan ürünlerinizin tüm işlemlerini güven içinde yaptıracak bir servisi telefonunuz kadar uzak bir mesafede olduğunuzu biliyor muydunuz?

Acil durumlarınız için özel olarak oluşturduğumuz ve 24 saat aralıksız olarak görev yapan Ferroli tamir  ekiplerimiz her an emrinizdedir.

Gaz kaçağı gibi durumlar, çok önemli durumlardır. Doğal gaz kaçağı, tüp kaçağı gibi değildir. Çok şiddetli yıkımlara neden olabilir.

Bu nedenle, kombi & Şofben bakımı ve gaz kaçakları hafife alınmamalıdır. Kombi bakımında, Altındağ Ferroli Servisi kategorisinde, su ısıtıcı kısım test edilir ve gerekli parçalar değiştirilir.

Baca fanı, kullanım suyunun ısınması gibi birçok önemli nokta, incelenir ve kombi sahibinin şikâyetleri de dinlenir ve gerekli bakım yapılır. Bütün bakım işlemleri, kombi sahibinin onayı ile yapılır. Cihaz bulunduğu mekânda, kapağı açılarak, bakımı yapılmaktadır.

Kombi yıllık bakımları kapsamında temizlik işlemlerini de yapıyoruz. Petek temizliğine önem vermek cihazınızı uzun vadede sorunsuz kullanmak adına önemlidir.

Kalorifer tesisatı temizliği olarak da adlandırılabilecek bu bakım çamur, kireç ve çeper gibi atıkların temizlenmesini kapsayan önemli bir işlemdir.

Ferroli marka kombinizde kalorifer tesisat temizliği için genellikle mutfak, banyo ya da balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupanı sökerek işlemlerimizi yapıyoruz.

Altındağ Ferroli Servisi olarak petek temizliğini iki aşamada gerçekleştiriyoruz. İlk aşamada petek ve tesisatın üst boru sistemini temizliyoruz.

İkinci aşamada ise tesisat borularının alt kısımlarının temizlenmesini gerçekleştiriyoruz. Petek temizliği işlemi son teknolojik cihazlar ile ortalama bir iki saat kadar sürmektedir.

Klima Servisi

Klima cihazlarınız, oda büyüklüğüne göre seçilir ve odayı en iyi şekilde serinletecek noktaya kurulur. Dışarıya motoru kurulur ve bu motorla, odayı serinletir.

Gaz miktarı yeterli olmayan klimalar, soğutmaz bu nedenle, orjinal seçeneklerle gaz basım işlemi yapılmalıdır. Polen ve filtre temizliği, fan bakımı, Altındağ Ferroli Servisi olarak belirtmek isteriz ki klima bakımında diğer önemli hususlardır.

Altındağ Ferroli Servisi tesisat temizliği , kombi bakımı , klima tamiri , montaj demontaj işlemleriniz için uzman de hızlı çalışan personelleri ile yılın her günü aralıksız olarak hizmetlerini siz değerli Altındağ bölgesi sakinlerine ulaştırmaktadır.

Altındağ Ferroli Servisi olarak bir servisten beklediğiniz tüm hizmetleri kapsamlı ve garantili bir şekilde yerine getiren şehrin en köklü firması olmaktayız.

Altındağ, Ankara ilimizin en kalabalık yaşam alanlarından birisidir. Ferroli gibi kombi ve şofben konusunda sık tercih edilen bir marka, bu ilçemizde de sık bir şekilde kullanılmaktadır. Yıllardır insanların ev ve işyerlerine giren Ferroli marka cihazların kapsamlı bakım ve onarım işlemlerini ise yılların tecrübesi ile firmamız yapmaktadır.

Ferroli marka kombi ve şofbenler farklı modelleri ve kapasiteleri ile gündelik hayatı kolaylaştırmaktadır.

Hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılayan bu cihazlar pek çok elektronik parça ve aksamdan oluşmaktadır. Bu parçaların bakımları, temizliği yapılmadığı takdirde cihazlarınızın ömrü kısalacağı gibi hiç beklenmedik anlarda arızalar da ortaya çıkabilmektedir.

Altındağ ilçemizde yıllardır olduğu gibi alanında uzman ekiplerimiz ile Ferroli kullanıcılarının yanında olmaya devam ediyoruz.

Yerinde ya da donanımlı atölyemizde bakım ve onarım hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca gerektiği takdirde Ferroli orijinal yedek parçaları Altındağ Ferroli Servisi güvencesi ile temin ediyoruz.

Şofben Servisi

Ferroli marka şofbenler ise sıcak su alma adına yoğun şekilde kullandığımız bir diğer cihazdır. Şofbenlerde karşılaştığımız durumlardan bir tanesi aşırı ısınma sorunudur. Eğer cihazınızda aşırı ısınma sorunu var ise basınç ile ilgili bir durum olabilmekle beraber sistem tıkanması dediğimiz durum meydana gelmiş olabilir.

Termokulp arızalanmış ise genellikle şofben bir süre çalışıp sonrasında sönecektir. Şofben diyafram yırtılması var ise yine sıcak su almak imkânsız hale gelecektir. Şofbeniniz için gerekli tüm bakımları A’dan Z’ye Altındağ Ferroli Servisi ekiplerimiz sizler için yapmaktadır.

Kombi ve şofbenlerde karşılaşacağınız sorunlarda telefonla destek almak adına Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. TSE standartlarında hizmet veren birimimiz Altındağ bölgesinin her bölgesine gezici servis araçlarını göndermektedir. Bu anlamda gece gündüz demeden hızlı, garantili ve ekonomik çözümler firmamız tarafından sunulmaktadır.

Altındağ Ferroli Servisi ayrıcalıklı hizmetlerine ulaşmak için lütfen 0312 448 00 00 numarayı veya 0552 860 00 00 numaralı mobil hattımızı arayınız. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!