Altındağ ECA Servisi

Altındağ Eca Servisi, ısı ve sıcak su ev ve işyerlerinde pek çok ihtiyacı gidermek için önemlidir. En basitinden çamaşır ve bulaşık makinelerinizin çalışması için bile kombi ve şofbeninizden yardım almanız gerekir. Bunun anlamı kombi ve şofbenlerinizde ortaya çıkabilecek en ufak bir tekleme ya da arızada bile günlük olarak büyük sorunlar yaşayabileceğinizdir.

Eca markası hemen her ilimizde kombi ve şofbenler konusunda en çok tercih edilen markalardan birisi olmakla beraber Altındağ ilçemizin sakinleri tarafından da yoğun bir şekilde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Gaz, elektrik ve su ile çalışan bu cihazlar elbette bakıma ihtiyaç duyarlar. Zamanla pek çok aksam ya da parça eskimekle beraber işlevselliğini yitirebiliyor. Bu da cihazlarınızda hiç beklenmedik bir arıza olarak karşınıza çıkabiliyor.

Arızalarda temel alınması gereken esas doğru yöntemle onarım ve arızanın bir daha tekrarlanmaması adına alınacak önlemlerdir. Bunu da ancak markayı ve modelleri tanıyan uzman bir ekip sağlayabilir. Yıllardır Altındağ Eca Servisi olarak Altındağ sakinlerine kombi, şofben bakım ve onarım hizmetini aralıksız ve garantili bir şekilde vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için esastır. Yıllardır bizlere gelen olumlu geri dönüşler ise ne denli doğru bir yolda ilerlediğimizin kanıtı niteliğindedir.

Kombinizden aralıksız, verimli bir ısı ya da sıcak su elde etmek istiyorsanız kullanım talimatlarına uygun bir şekilde, temizlik ve bakımını aksatmanda kullanmaya özen göstermelisiniz. Böylelikle cihazınızda potansiyel oluşabilecek arızaları da minimuma indirmiş olacaksınız.

Kombiler eskiden tek tip olarak üretiliyor ve ortaya çıkan arızaların tespiti de o kadar kolay olmuyordu. Ancak günümüzde üretilen son model kombiler ortaya bir arıza çıktığında sizleri bilgilendirerek akıllı bir yapıya sahiptir.

Konu hakkında örnek vermek gerekirse kombinizde gaz mekanizmasında steps motor sorunu şeklinde bir arıza çıkmış ise cihazınız bunun kodunu sizlere gösterecektir. Step motor dediğimiz önemli parça üç yollu vana grubuna ait bir parçadır.

Bu arıza kodu ile birlikte bu kısımda bir arıza olduğunu anlarız ve sıcak su ile birlikte petekleriniz de ısınmaya başlar. Parçanın kontrolden geçmesi ve gerekiyorsa değişmesi gerekebilir. Eca marka kombinize dair tüm yedek parçalar orijinal şekilde elimizde bulunduğundan bu işlemi sizler için hızlı bir şekilde Altındağ Eca Servisi güvencesi ile yapmaktayız.

Fan ile çalışan Eca marka şofbeninizde ise eğer fan arızasına dair bir uyarı almış iseniz bunun anlamı hermetik şofbeninizde atık gaz yolunda bir problem oluştuğudur. Fanla beraber diğer bir önemli parça olan ana kartında kontrolden geçmesi gerekeceğinden Altındağ Eca Servisi teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Altındağ ECA Servisi ismi ile sektör içinde başarı sıralamalarında hep üst seviyelerde olduk ve bu yerimizi hiç kaybetmemek için de basamakları tek tek tırmanarak , azimle ve özveri ile çalışmalarımızı sürdürdük, var olduğumuz müddetce de sürdüreceğiz. Eca marka şofben ve kombilerinize en güvenilir , en ekonomik , en kaliteli ve en hızlı servis hizmetini firmamız sağlamaktadır.

Sadece Altındağ bölgesi için değil , Ankara ilimizin tüm noktalarına bu hizmeti sunmayı misyon edindik.Altındağ Eca Servisi metropol yaşantısında ihtiyacımız olan , kombi ve şofben gibi sıcak su & ısınma gereksinimimizi karşılayan cihazların hayatımızdaki yerini ve önemini göz ardı etmemekte , arızalarınıza da bu bilinçle müdahale ederek sizleri mağduriyetlerinizden hemen kurtarmak için seri bir şekilde çalışmaktadır.

Hizmet kategorisinde kalite, güleryüz, müşteri memnuniyeti, önemli unsurlardır. Servis hizmetinde sertifika, tecrübe, güler yüz ve müşteri memnuniyeti öncelikle dikkate alınmaktadır.

 Altındağ Eca Servisi olarak bu maddeler her zaman bizim nezdimizde ilk planda olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Tüm enerjimizi deneyimimizi ve bilgi birikimimizi de bu doğrultuda sarf etmekteyiz.

Kaliteli bir Altındağ Eca Servisi hizmetinde, garantili ve güven verici bir servis hizmeti, her zaman tercih edilmektedir. Resmi çalışmalarla planı ve projesi hazırlanan kombiler, bölgenin doğal gaz firması tarafından projenin onaylanmasıyla, montajı gerçekleşmektedir.

Doğal gaz ile çalışan ve tehlike bakımından en üst seviyede olan kombiler, uzman kişilere teslim edilmelidir. Aksi halde, beklenmeyen ciddi sorunlar çıkabilir. Beklenmeyen sorunların önüne geçmek için, kombi arızaları ve gaz kaçakları hemen çözüme kavuşturulmalıdır.

Kombi bakımı işlemleri için, Altındağ Eca Servisi isimli firmamızın uzman çalışanlarını tercih edebilirsiniz. Soğuklarda kombinizin bozulması, kış aylarında hoşlanmadığımız sorunları beraberinde getirebilir. Bu nedenle, kışa girmeden bakım, onarım ve tamir işlemleri yapılmalıdır.

 Altındağ ECA Servisi uzman çalışma yöntemleriyle, zamanlama konusunda özel eğitim alan ekibimiz, takım ruhu ile çalışarak, servis hizmetini kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.

Klima bakımı işlemlerinde, güncel çözümlerle hareket eden ekiplerimiz, en kısa zamanda adresinize gelerek, hızlı bir şekilde, garantili bakım hizmetini gerçekleştirmektedir. Bu işlem sonrasında  cihazınızı güle güle kullanabilirsiniz.

Altındağ Eca Servisi takım çalışmasına önem vererek hızını bir kat daha arttırmakta ve bu doğrultuda da ekip ruhu yaşatmayı amaç edinmektedir. Üstün başarılı çalışmalarımızı da bu tekniğe borçluyuz.

Birbirinin eksiğini tamamlayan ekiplerimiz bu sayede müşteri sorunlarını da kısa zaman süreçlerinde giderebilme kabiliyetini sağlamaktadır. 

Eca markası olan tüm elektronik eşyalarınız için bizimle 0312 448 00 00 nemaralı sabit hattımızdan , veya 0552 860 00 00 numaralı mobil telefonumuzdan arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!