Altındağ Doğsan Servisi

Ankara`da uzun yıllar boyunca hizmet veren deneyimli Altındağ Doğsan Servisi her türlü arıza, bakım, onarım ve kurulum gibi taleplerinizde profesyonel, sertifikalı ekibiyle garantili bir şekilde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 

Altındağ Doğsan Servisi kombi bakımı ve tamiri konusunda uzmanlığını ortaya koyarak tüm tamiratlarınızı mükemmel sonuçlar alacak şekilde gerçekleştirmektedir. Kombi cihazınızın uzun yıllar sorun yaşatmadan , masraf gerektirmeden çalışmasını arzu ederseniz mutlaka bakımını yaptırınız.  

Altındağ Doğsan Servisi özel kurulmuş ekipleri ile size hızlı ve güvenilir işlem sunmanın yanı sıra ekonomik fiyatlarını da ulaştırmaktadır.

Kombilerinizin bakım ve onarım işlemlerinin uzman kişilerce yapılması daha sonra sıkıntı yaşamamanız açısından önemlidir. Servisimiz sırasında yaptığımız işlemler 1 yıl süre ile garantimiz altındadır ve kullandığımız tüm yedek parçalar orjinaldir.

Altındağ Doğsan Servisi olarak güler yüzlü, kaliteli ve hızlı hizmet temel prensibimizdir. Deneyimli ekibimizin vasıtasıyla aldığınız hizmet sonrasında ürünlerinizi uzun yıllar boyunca sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 Altındağ Doğsan Servisi olarak siz müşterilerimize öncelikli tavsiyemiz ürünlerinizi kullanım kılavuzunda belirtilen doğrultuda dikkatli ve özenli bir şekilde kullanmanız, kombilerinizin  yıllık bakımlarını aksatmadan yaptırmanızdır. Hepsinden önemlisi tüm servis ve kurulum işlemlerinizin işinin uzmanı ve sertifika sahibi firmalar tarafından yapıldığından emin olmanız sizin yararınızadır.

Sertifikası bulunmayan firma personeline yaptıracağınız tüm işlemler sonrasında sıkıntı yaşayabilir, daha da zor durumlarla karşılaşabilirsiniz. Altındağ Doğsan Servisi bünyesinde 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz firmamıza ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Altındağ Doğsan Servisi cihazlarınızda gözlemlediğiniz su kaçağı , aşırı ısınma , sıcak su alamama , arıza ikaz lambası yanması , sesli çalışma , bakım , yedek parça değişimi ve tamir işleriniz için özel kurulmuş ve hizmet aşkı ile çalışan ekipleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. 

Ankara bölgesi için oluşturulmuş ekiplerimiz sayesinde en ücra noktalara bile hızlı bir şekilde ulaşarak probleminizi kalıcı bir şekilde sonlandırıyoruz. Doğsan ürünü kullanıcısıysanız ve servis ihtiyacınız doğduysa başka hiç bir yeri aramanıza gerek yok. 448 00 00 veya 0552 860 00 00 numaralı hatlarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!